Jarní trendy pro vlasy

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Přední kadeřníci vytvořili kolekci pro jarní sezónu plnou dobrodružství, luxusního stylu a uvolněné atmosféry, kterou příznačně nazvali Cestovní deník. Trendy v účesech se totiž inspirují v exotických koutek celého světa, a to luxusními letovisky i méně okázalými destinacemi.

Kolekce účesů Cestovní deník od L'Oreál Professionel tvoří dvě linii, tak aby si vybrala opravdu každá žena, bez ohledu na věk či styl. Na jedné strany velmi sofistikovaná dáma vychutnávající si labužnicky všechny příjemné stránky luxusu a na straně nespoutaná dobrodružka, co se nebojí vydat na cestu bez přesného plánu, kdy musí improvizovat a tím se i bavit.

Žena Majirel se na jaře mění v sofistikovanou cestovatelku, je si plně vědoma své tajuplné krásy a nebojí se ani elegantní extravagance. Na svých cestách si pečlivě vybírá místa, kde bují kulturní život, klid v soukromí a nikdy neopouští eleganci a to ani na úkor pohodlí. Dbá maximálně na bezchybný vzhled a totéž vyžaduje i na cestách. Proč létat turistickou třídou, když existují soukromá letadla? Když vlak, jak jednoznačně slavný Orient Express. Do mořských vln se vrhá jen na palubě elegantní jachty, ze které v přístavu přestoupí do Rolls-Royce a zamíří do víru nespoutaného života přímořských letovisek, ať již v Maroku, na Bahamách či Seychelských ostrovech. Zbožňuje Casablancu, kubánskou Havanu či indický Darjeeling, stejně jako klasický filmy z těchto oblastí. A právě filmové hrdinky inspirovaly Yannicka D'Is k vytvoření trojice účesů pro náročné ženy.
Hluboké odstíny světlých i tmavých barev dodávají vlasům přirozenost a eleganci klasických hollywoodských krásek. Samotný účes zůstává nadýchaný, lehký a přitom zcela pod kontrolou a bez jediné chybičky. Připravte si kulatý kartáč a fén, ze kterých se neodejdete.Linie Luocolor nese jméno Adventurer, nebo-li dobrodružka. A právě dobrodružství, nespoutanost a touha po nepoznaném a lehce riskantním zcela charakterizují povahu představitelky této účesové řady. Romantická žena, co si hlavu neláme přesnými plánováním každého svého kroku a nechává se prostě nést proudem života, si nenechává od nikoho nic diktoval, ráda porušuje daná pravidla a svou mysl promítá i do svého vzhledu. Jemně a svěže působící image je pro ni naprostou nezbytností, žádné náročné úpravy a spoustu času stráveného před zrcadlem. Což ovšem ani v nejmenším neznamená, že o sebe nedbá. Ale na rozdíl od ženy Majirel, je žena Luocolor více uvolněná a více než Azurové pobřeží Francie i láká poušť Gobi, Kaymanské ostrovy a nekonečné africké pláně.
Jemné a svěží kombinace přírodních odstínů dávají hlavní směr jarních účesů Luocolor. Vrstevní jednotlivých pramenů vnáší do kštice nový život a mezi povinnou výbavu patří lesk TecNiArt, s jehož pomocí dosáhnete oslnivého vzhledu.
Foto: archiv L'Oreál

Další články z rubriky

Cukr, rýže, oves: 7 přírodních levných cest, jak omladit pleť

Cukr, rýže, oves: 7 přírodních levných cest, jak omladit pleť

24. 2. | Nechce se vám investovat do drahé kosmetiky, u které nemáte jistotu, že bude účinkovat na povadlou,…

Overaly jsou in: Na party, na doma i do postele

Overaly jsou in: Na party, na doma i do postele

22. 2. | 2 | Módní outfit, který spojuje horní i dolní část oděvu, se může na první pohled zdát nepraktický,…

7 tipů, jak díky make-upu vypadat o 15 let mladší

7 tipů, jak díky make-upu vypadat o 15 let mladší

20. 2. | Vrásky, povislá pokožka a další kožní změny jsou známky stárnutí, kterým nemůžeme uniknout. Přesto…

Voňavý a lahodný kokosový olej: 7 tipů, jak být díky němu ještě krásnější

Voňavý a lahodný kokosový olej: 7 tipů, jak být díky němu ještě krásnější

18. 2. | Kokosový olej má širokou škálu kosmetických výhod, protože je antibakteriální, antiplísňový a…