Kam pro vánoční dárek, který udělá radost? Do ORIONu

| Autor: PR | Rubrika: Trendy | komerční sdělení

Pokud ze všech stran slyšíte, že největší radost dělají praktické vánoční dárky, potom v Orionu – českém obchodu pro domácnost je jistě najdete! Naše zaručené tipy či úžasné novinky vám usnadní výběr dárků pro vaše blízké – maminky, tatínky, přátelé i kamarády. Všechny, kteří rádi vaří a rádi jedí. Inspirujte se již nyní, neboť Vánoce se blíží…

Darujte takové dárky, které si vaši rodinní příslušníci, přátelé a známí opravdu přejí a vyhněte se oboustrannému zklamání… Orion – český obchod pro domácnost je plný krásných a zároveň praktických dárků, které vyvolají upřímnou radost. Zde naleznete pár tipů na ty, které patří mezi ty nejoblíbenější…

České nádobí nikdy neomrzí

Nadšený projev nad vánočním dárkem vyvolají (nejen u hospodyňky či kuchařského nadšence) výrobky spojené s přípravou jídla. Toho jsme si vědomi i v Orionu – českém obchodu pro domácnost, proto mezi žhavými tipy je i nový design na tradičních smaltových kastrolech. Smaltové hrnce SOFIA s neokoukaným vzorem, se skleněnými poklicemi opatřenými otvory pro únik páry a kovovými uchy podtrhnou styl kuchyně, a to nemusí být ani ve venkovském stylu. Smaltové nádobí je totiž tradiční, ale zároveň nadčasové… V naší nabídce naleznete kastroly v různých velikostech, které se výborně hodí jak na přípravu polévky, omáčky, vaření těstovin, brambor, tak i jiných, v rodinném kruhu oblíbených, jídel. Věnujte proto svým blízkým pod stromeček smaltové nádobí SOFIA a vedle radosti jim zajistěte také zdravou a hygienickou přípravu jídla (smalt zabraňuje pronikání škodlivých kovových iontů a množení bakterií). Do kuchyně vybavené ve venkovském stylu se budou také skvěle hodit keramické hrnky s dekory, které měly ještě naše babičky.

Je libo káva?

A s domácími pomocníky, jakožto ideální inspirací na vánoční dárky, nejsme u konce… Nyní zde máme něco pro přípravu kofeinového moku, který všeobecně patří k nejvyhledávanějšímu horkému nápoji. Díky jednoduchosti použití kávovaru z Orionu – českého obchodu pro domácnost, zvládne kvalitní kávu připravit opravdu každý. Proč tedy chodit do kavárny, když je možné si šálek espressa vychutnat v pohodlí domova. Kávovar má hned dvě funkce. Jednak slouží na přípravu tradiční italské kávy a zároveň, díky svému vzhledu, i jako doplněk interiéru kuchyně či jídelny. Kafetiera má tvarovanou rukojeť a bezpečnostní ventil. Je vhodná pro všechny druhy sporáků, včetně indukce. Jednoduše naplníte spodní část kávovaru studenou vodou, vložíte zásobník s kávou, našroubujete vrchní část a můžete začít vařit. Tlakem vznikajícím při varu se espresso dostane do horní nádoby a vy můžete nalévat. Máte-li v rodině opravdového kávového fajnšmekra či milovníka vůně čerstvě namleté kávy, které se opravdu nic nevyrovná, potom by v jeho kuchyňské výbavě neměl chybět mlýnek na kávu. Chybí? Tak už jen do letošních Vánoc... Ruční nerezový mlýnek na kávu moderního tvaru a kvalitního zpracování zaručuje snadné a perfektní mletí zrnkové kávy. Pohodlné plnění v horní části a regulovatelná hrubost mletí je samozřejmostí.

Další tipy na dárky naleznete i v novém katalogu podzim – zima, o který si můžete napsat na zasilka@orion.lit.cz., na našem e-shopu a více jak 80ti prodejnách po celé ČR, které zároveň slouží i jako odběrná místa.

Více informací na www.oriondomacipotreby.cz

Další články z rubriky

Znáte tyto beauty triky? Díky nim budete ještě krásnější!

Znáte tyto beauty triky? Díky nim budete ještě krásnější!

16. 3. | 1 | Málokterá žena netouží být krásnější. Většina z nás se chce zbavit svých nedostatků a mít dokonalou…

Jarní móda 2018: Co musíte mít na jaře v šatníku nehledě na věk

Jarní móda 2018: Co musíte mít na jaře v šatníku nehledě na věk

14. 3. | Jaro se začíná hlásit o slovo, což znamená, že neforemné bundy, svetry a kabáty uvolní místo v…

Hříchy, které pácháte: Čím jste se provinila vůči své pleti?

Hříchy, které pácháte: Čím jste se provinila vůči své pleti?

12. 3. | Pokud nejste spokojená se stavem své pokožky, možná to bude tím, že děláte něco špatně. Zkuste…

Jarní líčení: Rudá rtěnka, fialové stíny i červená víčka budou in!

Jarní líčení: Rudá rtěnka, fialové stíny i červená víčka budou in!

9. 3. | Jaro se nezadržitelně blíží a s ním i nové trendy v líčení. A móda velí experimentovat! Nebojte se…