Kouzlo neodolatelnosti ukryté ve šperku

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Je to záblesk z čistého nebe, moment překvapení, okamžik, který se vám nesmazatelně zapíše do paměti … stačí se na malou chvilku zahledět … jeden letmý dotyk ...... a dostane vás. Uhrančivá krása křišťálů v nádherných trendy doplňcích nesoucí světoznámé jméno.

Nová kolekce bižuterie „Passages of Night“ od Swarovski zkrášlená třpytivými křišťály vychází z tajemné svůdnosti nočního života ve velkoměstě. Světla diskoték, laserové show, záplava barevných neonů – to vše se odráží v linii určené na sezónu podzim – zima 2008/2009. Základ tvoří chladné odstíny šedé městské architektury, k němu se přidává tajemný purpurový heliotrop a inovativní modř Bermuda Blue. Tradiční černou prostupují tajemné záblesky, stejně jako temné uličky rozjasňují světla vyhlášených barů.

Kolekce navržená Nathalií Colin Roblique je stejně nebezpečně svůdná jako noc ve městě. Stačí jediný kousek a rázem se budete cítit jako hrdinka na noční výpravě, co si užívá zábavu plnými doušky a své okolí svádí svou jiskřivou krásou, nekonvenční elegancí, inteligentní důmyslností a smyslem pro originalitu.


Aktuální šperky rozhodně nejsou určeny pro ženy, které si potrpí na nenápadnost a touží za každou cenu splynout s davem. Sama autorka se zaměřila na dámy s náročným vkusem, které rády experimentují a nebojí se riskovat, neboť vědí, že risk je zisk a právě to utváří osobitý a neopakovatelný vzhled, který druzí oceňují a touží kopírovat.


Swarovski pro nastávající sezónu boří hranice mezi šperky a módními doplňky. Důkazem je náhrdelník Force imitující límeček košile doplnění dalším náhrdelníkem, tentokráte ve tvaru vázanky. Místo látky je vše vyvedeno z precizně broušených křišťálů v geometrických tvarech. Oba jsou pokovené rhodiem a navíc oboustranné, zdobené kontrastním křišťálem a jet hematitem.


Ostatně právě náhrdelníky hrají v celé kolekci hlavní roli. Ať již se jedná o skvosty s výstižnými jmény jako Fetish (fetiš), Feather (peří), Free (volná), Fortune (štěstí), Fever (vzrušení), Frivolity (lehkomyslnost), Flirt či Faithful (věrná) nebo jejich věrné společníky v podobě náramků, náušnic, broží a prstenů, vždy z nich sálá originalita a touha vyzdvihnout jedinečnost své nositelky.


Stejně úchvatně vynikne na dekoltu jeden i více náhrdelníků. I ruce bohatě obtěžkané nepřehlédnutelnými prsteny a záplavou elektrizujících náramků hovoří za vše. Dle své nálady můžete měnit svůj vzhled a vytvářet originální mix dle přání, příležitosti i momentálního rozpoložení.


„Passages Of Nights“ však nejsou jen unikátní šperky, ale též kabelky a peněženky k měkké telecí kůže, přívěsky na klíče i mobily či ozdoby do vlasů a hodinky, vše ozvláštněno působivými kameny. Kolekce dává další příležitost k objevování světa křišťálu Swarovski, jehož lesk, preciznost vybroušení a jedinečný lesk okouzlují svět již třetí století. Podzimní linie jej zobrazuje v jiném světle, temném a tajemném jako noc.
Foto: archiv Swarovski

Další články z rubriky

Zahalte se do hřejivých svetrů, roláků a kardiganů: Vybírejte z více než 50 kousků!

Zahalte se do hřejivých svetrů, roláků a kardiganů: Vybírejte z více než 50…

19. 9. | Léto je nenávratně pryč a chladná rána i večery nám vtíravě zalézají pod oblečení. Je na čase…

Chcete si zachovat letní opálení i na podzim? Zkuste tyto triky

Chcete si zachovat letní opálení i na podzim? Zkuste tyto triky

17. 9. | 1 | Období letních dovolených se neomylně chýlí ke konci. Právě jste se vrátila od moře nebo se k němu…

Barvíte si vlasy? Pozor na chyby, které vám přidají roky!

Barvíte si vlasy? Pozor na chyby, které vám přidají roky!

15. 9. | Málokterá žena má radost z šedin a dokáže se s nimi smířit. Většina z nás si vlasy barví, ne vždy…

Tři módní tipy, které tento podzim musíte mít

Tři módní tipy, které tento podzim musíte mít

13. 9. | Podzim se nemilosrdně přiblížil a venku začíná přituhovat. Je třeba proto obměnit šatník a doplnit…