Krásná Alice radí k super tělu

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Vnadná Alice Bendová se proslavila nejen jako potvora z veleúspěšného seriálu, ale také díky svému krásnému tělu, které neutrpělo ani těhotenstvím. V něm tkví její tajemství? Tak to je dělá, že si svou postavu udržuje v tak dokonalé kondici?

Alice Bendová, známá ze seriálu Velmi křehké vztahy či zábavného pořadu Hádej, kdo jsem, se stala tváří úspěšné řady Enja Body Control Program. Vedle Zuzany Kanócz tak symbolizuje vnadnou ženskou krásu. Dermacol Enja Body Control Program je speciálně vyvinuta, aby pečovala o krásu ženského těla, zeštíhlovala problematické partie, bojovala proti vzniku celulitidy a udržovala pokožku celého těla pružnou a pevnou.

Alice se objeví v kampani na dvě letošní novinky, které rozšiřují již tak oblíbenou řadu Dermacol Enja Body Control Program. První novinkou je intenzivní zeštíhlující mléko Slimming Body Milk, díky kterému dokáží rychle zeštíhlet ženy třeba i po porodu. Druhou novinkou je zeštíhlující tělové mléko s jemným samoopalovacím efektem Slim&Tan. Novopečená maminka Alice Bendová díky novým přípravkům z řady Enja se postupně zbavila nadbytečných centimetrů, které jí po porodu zůstaly a mohla se tak stát tváří i tělem této velmi efektivní tělové řady. V těchto dnech se Alice zúčastní natáčení nového reklamního spotu pro celou řadu, který se se objeví už v dubnu na televizních obrazovkách a bude doplněn inzercí v časopisech.

Alice Bendová jako nová tvář tělové řady Enja nenahrazuje Vendulu Svobodovou, která je tváří pleťové řady Age Control, jak se spekulovalo v bulvárním tisku. Vendula Svobodová reprezentovala přes veškerá příkoří, která ji v uplynulém roce provázela, pleťovou řadu proti vráskám a její smlouva již skončila ke konci roku 2007, tak jak bylo původně naplánováno. Pro značku Dermacol bylo ctí, že celým honorářem 1,5 miliónu Kč, který byl mnohonásobně vyšší než honoráře ostatních tváře této kosmetické značky, mohla přispět na jednu z nejúspěšnějších charitativních nadací ČR, na Kapku naděje.

Dermacol, značka která původně vznikla v 60. letech jako profesionální kosmetika pro film a divadlo ve Filmových studiích Barrandov v Praze, vybírá své reprezentantky z řad českých a slovenských populárních osobností. V současné době má kromě výše uvedených dam platné smlouvy s Ivou Fruhlingovou na řasenku Obsesión, se Simonou Postlerovou na pleťovou řadu proti vráskám Elixir, se Zdeňkou Žádníkovou na řadu pro citlivou pleť Protective a nově i s Ivou Kubelkovou na dekorativní kosmetiku. V minulých letech svá jména značce Dermacol propůjčila Andrea Verešová na výše zmíněnou řadu Enja a Adriana Sklenaříková na dekorativní kosmetiku.

Foto: archiv Dermacol

Další články z rubriky

Zahalte se do hřejivých svetrů, roláků a kardiganů: Vybírejte z více než 50 kousků!

Zahalte se do hřejivých svetrů, roláků a kardiganů: Vybírejte z více než 50…

19. 9. | Léto je nenávratně pryč a chladná rána i večery nám vtíravě zalézají pod oblečení. Je na čase…

Chcete si zachovat letní opálení i na podzim? Zkuste tyto triky

Chcete si zachovat letní opálení i na podzim? Zkuste tyto triky

17. 9. | 1 | Období letních dovolených se neomylně chýlí ke konci. Právě jste se vrátila od moře nebo se k němu…

Barvíte si vlasy? Pozor na chyby, které vám přidají roky!

Barvíte si vlasy? Pozor na chyby, které vám přidají roky!

15. 9. | Málokterá žena má radost z šedin a dokáže se s nimi smířit. Většina z nás si vlasy barví, ne vždy…

Tři módní tipy, které tento podzim musíte mít

Tři módní tipy, které tento podzim musíte mít

13. 9. | Podzim se nemilosrdně přiblížil a venku začíná přituhovat. Je třeba proto obměnit šatník a doplnit…