Krásný chameleon Linda

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Jedna z prvních modelek označovaná jako „topmodelka“, nadčasově krásná a stále se měnící – taková je super star slavící velký comeback Linda Evangelista. Rodilá Kanaďanka, která se stala miláčkem všech módních návrhářů a o kterou se perou fotografové a agenti, se nebojí změn. Když se na konci 90. let stáhla do ústraní, aby si užila trochu rodinného života, nikdo už nedoufal v její návrat na přehlídková mola a stránky časopisů. A přece se tak stalo. V loňské sezóně se Linda triumfálně vrátila na výslunní a zastínila všechny o generaci mladší modelky.

Ne nadarmo se Lindě přezdívá „chameleon“, její odvaha měnit svůj vzhled zaslouží obdiv. Její vlasy již vystřídaly všechny barvy, jaké si jej dokážete představit – od blond přes zářivě rudou, kaštanovou i modrou po havraní černou. Mandlové oči s dokonalým obočím a pěstěnou pokožkou z Lindy dělají jednu z nejkrásnějších žen světa. Nyní pro vás Linda v krátkém rozhovoru poodhalí své triky a tipy na dokonalý make-up.


Máte nějaký tajný recept na krásu?
Nenosím líčidla jen na těch místech, kam jsou určena. Miluji experimentování. Nosím třeba rtěnku na tvářích; musíte se ujistit, že máte dobře hydratovanou pleť a barvu dokonale rozetřít prsty, aby výsledek byl transparentní. To dodá obličeji odpočatý a svěží vzhled. Lesk na rty používám jako rozjasňovač a tužku na oči jako konturku na rty. Záleží jen na výběru správného odstínu. Já používám odstín Aubergine (lilek) a rty nakonec přetřu průhledným leskem.


Máte perfektní obočí? Jak je udržujete?
Stále sebou nosím pinzetu a když vidím, že nějaký chloupek roste mimo, jednoduše ho vytrhnu. Vlastně to tak dělám každý den.


Bez čeho nevyjdete z domu? Jak vypadá Vaše denní líčení?
Nejdříve použiji světlý korektor, abych zakryla kruhy pod očima. Potom přijde na řadu tvářenka, pečlivě ji rozetřu, pro zdravý a přirozený vzhled používám krémová zdravíčka nebo rtěnku. Na večer pak tmavší odstín, abych si vymodelovala tvář. To je základ, na kterém stavím zbytek líčení.


Kdybyste si sebou na pustý ostrov měla vzít nějaké kosmetické přípravky, jaké byste vybrala?
Rozhodně krém proti slunci s vysokým faktorem (používám č. 25), balzám na rty a tužku na obočí.


Stále vypadáte velmi přirozeně. Prozradíte nám, v čem spočívá váš trik na ohromující vzhled?
Vyberte si správný odstín rtěnky, to dělá opravdové divy. Osobně rtěnku nezkouším na hřbetu ruky, ale na konečkách prstů, jejichž barva se nejvíce podobá přirozenému odstínu rtů. Mladistvý vzhled dodá jasná kontura v přirozeném odstínu nebo přesné barvě rtěnky. Nakreslete perfektní linku, vybarvěte také koutky rtů, tam se barva nejvíce smazává. Dokonale vykreslené a hydratované rty rázem osvěží celý obličej.

O tom, že obočí, rty a pleť dělají z každé ženy krásku se můžete přesvědčit v mini galerii sestavenou z fotografií Lindy Evangelisty. Ať už brunetka či blondýnka, s perfektním make-upem nebo bez, Lindina tvář je stále v kurzu.autor: Simona.cz
foto: zdroj Internet

Další články z rubriky

Jak vypadat luxusně: Neutrácejte majlant a buďte šik!

Jak vypadat luxusně: Neutrácejte majlant a buďte šik!

Dnes | Nikde není psáno, že musíte za oblečení utratit horentní sumy, aby váš finální vzhled působil…

Jak si udržet zdravé vlasy, aby z nich po létě nebyl chemlonový drn?

Jak si udržet zdravé vlasy, aby z nich po létě nebyl chemlonový drn?

21. 8. | Nejen pokožka, ale i vlasy dostávají v létě pořádně zabrat. Konec sezóny už je sice v dohledu, ale…

Celé léto pod sluncem: Dopřejte pokožce vhodný restart

Celé léto pod sluncem: Dopřejte pokožce vhodný restart

18. 8. | Sluníčko, koupání, vlahý větřík, ale i klimatizace, to všechno symbolizuje léto. A ač je nám to…

Ochlazuje se? Pořiďte si bundičku pro vlahé letní a podzimní noci

Ochlazuje se? Pořiďte si bundičku pro vlahé letní a podzimní noci

16. 8. | Léto se pomalu blíží ke konci a noci už nejsou tak horké jako v červenci. Trávíte-li večery často…