Květiny proti vráskám

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Rozkvetlá zahrada či skleník nabízí krásný pohled na nepřeberné množství odstínů okvětních lístků, vzduch je prosycen jemnými vůněmi. Zde byste asi nehledali recept proti stárnutí pleti. A přece, v květinách se skrývá mocná síla, která umí zastavit čas.

Po staletí sloužily květiny na ozdobu a také jako nezbytná součást parfémů. Pokud se objevily v pleťové kosmetice, pak jen kvůli vůni. Nejnovější poznatky vědců však ukazují, že krásné květy mohou sloužit nejen jako vonná složka, ale také jako vysoce účinná látky v boji proti předčasnému stárnutí pokožky.

Královský kosatec

Inovovaná řada Royal Velvet od Oriflame obsahuje výtažek z kořene kosatce Iris florentina. Tato aktivní složka působí velmi účinně proti stárnutí pleti tím, že zvyšuje produkci kolagenu a pomáhá udržet přirozenou vlhkost pleti. Snižuje výskyt vrásek, zvyšuje elasticitu a zpevňuje pleť. V nabídce naleznete denní krém na suchou a zralou pokožku, který revitalizuje a zároveň chrání před slunečním zářením s pomocí UV filtru č. 15.

Večer jej nahraďte bohatým nočním krémem, který se v průběhu noci postará o regeneraci obličeje a dekoltu a intenzivně zvyšuje hladinu hydratace po celých 8 hodin spánku. Nanosféry palmitátu vitaminu A pronikají hluboko do pokožky a regenerují nejpoškozenější partie. Účinně stimuluje tvorbu kolagenu, jenž podporuje elasticitu a omezuje tvorbu vrásek. Oba krémy byly vyvinuty speciálně pro potřeby pleti po 35. roce života.

Tajemství slaměnky

Slaměnku možná znáte jen jako drobné suché barevné kvítky. Ale věděli jste, že si slaměnka i po utržený v sobě uchovává vzácný esenciální olej? Právě v něm je ukryta síla, která si umí poradit v nerovnostmi pleti, vráskami i pigmentačními skvrnami. Tyto příznaky spolu se ztrátou jasu a pevnosti postihují pokožku po 40. roku.

“Abychom zajistili kompletní péči proti všem známkám stárnutí pleti, vytvořili jsme jedinečnou kombinaci ingrediencí: vysoce koncentrovaný organický slaměnkový esenciální olej, rostlinné oleje bohaté na Omega 3 a 6, minerální živiny a derivát vitaminu C. Výjimečná efektivnost tohoto komplexu byla potvrzena získáním nového patentu, kterým doplňuje patent L'Occitane na slaměnkový esenciální olej potvrzený před čtyřmi lety,” říká ředitel výzkumu francouzské značky L'Occitane. Právě tato značka nabízí komplexní péči pod názvem Immortelle, jejíž výrobky obsahují olej ze slaměnky.

Posledním přírůstkem celé linie je vysoce koncentrovaný noční slaměnkový krém obohacený jedinečnou kombinací aktivních ingrediencí. Ženám od 40 do 65 let nabízí kompletní péči a ochranu proti všem známkám stárnutí pleti a to nejen díky oleji z žluté slaměnky, ale také s pomocí pupalky dvouleté, lničky seté, hadince obecného a bruntáku lékařského.

autor: Simona
foto: archiv firem

Další články z rubriky

Krásně bílý úsměv: Zkuste babské rady, které fungují!

Krásně bílý úsměv: Zkuste babské rady, které fungují!

Dnes | 1 | Zářivý bílý úsměv dokáže s vaším obličejem dělat divy. Ne každá z nás má ale to štěstí, aby měla…

Zahalte se do hřejivých svetrů, roláků a kardiganů: Vybírejte z více než 50 kousků!

Zahalte se do hřejivých svetrů, roláků a kardiganů: Vybírejte z více než 50…

19. 9. | Léto je nenávratně pryč a chladná rána i večery nám vtíravě zalézají pod oblečení. Je na čase…

Chcete si zachovat letní opálení i na podzim? Zkuste tyto triky

Chcete si zachovat letní opálení i na podzim? Zkuste tyto triky

17. 9. | 1 | Období letních dovolených se neomylně chýlí ke konci. Právě jste se vrátila od moře nebo se k němu…

Barvíte si vlasy? Pozor na chyby, které vám přidají roky!

Barvíte si vlasy? Pozor na chyby, které vám přidají roky!

15. 9. | Málokterá žena má radost z šedin a dokáže se s nimi smířit. Většina z nás si vlasy barví, ne vždy…