Lady dokonalá

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Výsledný efekt, jakým působíte na druhé, závisí na jemných detailech, jež tvoří celek dokonalým. Nic vám nepomohou krásné nové šaty, budete-li mít kůži suchou jako vyprahlou poušť a ani ten nejvyvedenější účes nebude dobrý, pokud jsou vaše vlasy suché a roztřepené.

Prevence je sice lepší než napravovat již vzniklé chyby, ovšem i ony se dají s trochou námahy odstranit. I přírodě je občas trochu pomoci, aby vaše skutečná krása vynikla. Naštěstí se kosmetické přípravky stále zdokonalují, jejich účinky zvyšují a použití zjednodušuje. Nezbývá proto již nic jiného, než se s elánem pustit do zkrášlování.

Pryč s celulitidou
Podle odborníků postihuje celulitida více než 70% žen. Ženské pojivové tkáně jsou uzpůsobeny tak, aby se během těhotenství mohly pěkně natáhnout, a proto je jejich drobný podpůrný systém z kolagenu a elastinu extrémně pružný. Této pružnosti potom nelítostně využívají tukové buňky. Vměstnají se mezi elastinová vlákna, zvětší svůj objem až 60krát a vytvářejí tak hrbolatou strukturu pokožky.

Každá z žen, která bojuje s celulitidou by jistě uvítala, pokud by celulitida zmizela co možná nejrychleji a s minimem námahy. Proto Nivea nyní představuje nový výrobek z řady Good Bye, pro všechny ženy, které touží po zvláště rychlému zásahu proti nežádoucím hrbolkům v podobě náplastí. Tyto náplasti, vytvořené ve spolupráci s odborníky výrobků Hansplast, obsahují koncentrovaný L-karnitin, známý a účinný spalovač tuků, který se stará o přeměnu mastných kyselin na energii. Působení L-karnitinu navíc probíhá dlouhodobě a dokáže tak působit na problematických partiích obzvláště efektivně a rychle.

Pro dosažení optimálních výsledků nalepte náplast na problematické partie 2-3krát týdně a nechte působit přes den nebo noc, max. však 8 hodin. Pro dosažení optimálních výsledků používejte spolu s Good Bye celulitido! Vyhlazujícím gelem proti celulitidě z řady Nivea Body.

Vybarvená pokožka
Bledá pleť po zimě nevydá moc svěže a zdravě, proto jí musíte pomoci sama. Jednoduché, rychlé a efektní řešení se nabízí v podobě samoopalovacího ubrousku od Oriflame. Pracuje se s ním snadno, lépe než s klasickými samoopalovacími přípravky v podobě krémů a sprejů.

Samoopalovací ubrousek na obličej a tělo dodá pokožce přirozeně opálený vzhled během několika hodin. Aplikujte na čistou pokožku a vyhněte se oblasti očí. Každý ubrousek vystačí například na obličej+dekolt+paže, nebo na obě nohy. Zasychá do 10 minut. Složení obsahuje DHA, který dodává pokožce opálený efekt do 2 až 3 hodin od aplikace a butylen glykol, která uchovává svrchní vrstvy pokožky dobře hydratované. Stejně jako ostatní přípravky, které dodávají pokožce barvy, i zde pracujte s důkladně vyčištěnou kůží.

Zářivá hříva
Krásné dlouhé vlasy jsou ozdobou každé ženy. Bez správné péče ale vypadají mdle a křehce a jejich konečky se začnou třepit. Vlasoví specialisté proto vyvinuli zcela novou řadu přípravků určenou speciálně pro dlouhé vlasy - Gliss Kur Oil Nutritive. Extra účinná vyživující receptura s bambuckým máslem a arganovým olejem zamezuje třepení vlasů a účinně pečuje o dlouhé vlasy.

Dlouhé vlasy bývají oslabené česáním, fénováním a dalšími úpravami. Řada Gliss Kur Oil Nutritive je proto vyvinuta speciálně pro dlouhé a roztřepené vlasy. Naprostou novinkou je intenzivně vyživující Regenerační máslová maska Gliss Kur, která svou ultra bohatou máslovou konzistencí připomíná opravdové máslo. Při nanášení se lehce rozplývá v ruce, roztává na vlasech a ponechává strukturu vlasů vyživenou na 100% hluboko a intenzivně. Poškozené vlasy spolehlivě zregeneruje a oživuje od kořínků ke konečkům.

Přípravky obsahují směs vzácných přísad. Arganový olej a bambucké máslo (máslo Karité) tvoří jedinečnou kombinaci přírodních ingrediencí, díky které přípravky nádherně hřívu vyživí a regenerují. Zároveň vrací dlouhým vlasům přirozený lesk a pružnost a zaručují až o 98 % méně roztřepených konečků a až o 85 % vyšší hladkost.

Uhrančivý pohled
Je konec každodenního ranního „boje“ s kartáčkem řasenky. Už není potřeba nanášet stále znovu a znovu barvu k dosažení požadovaného výsledku. Nový patentovaný kartáček „Clean Build“ zaručuje rychlé nanášení, které se již nemusí donekonečna opakovat. Po jediné aplikaci nové řasenky budou řasy okamžitě husté, dlouhé, neslepené a nadýchané.

Řasenka SuperFull od Avonu má sametově jemnou a lehkou konzistenci, která řasám dodává bohatý objem a rovnoměrný efekt. Nanášení je jednoduché a rychlé. Výsledkem jsou hladké řasy s bohatým objemem a výraznou barvou. Její jemné složení nedráždí ani citlivé oči a hodí se i pro nositelky kontaktních čoček.

autor: Simona
Foto: archiv firem

Další články z rubriky

Čeká vás vánoční večírek? Takhle byste se měla obléct

Čeká vás vánoční večírek? Takhle byste se měla obléct

13. 12. | Čím dál častěji se stává, že na pozvánkách na večírky je uvedeno, v jakém stylu byste se měla…

Časté chyby, které v zimě děláme v péči o pleť

Časté chyby, které v zimě děláme v péči o pleť

11. 12. | Jak už bylo řečeno spoustukrát, v zimě vyžaduje pleť speciální péči. I když slunce nesvítí tak…

Vánoce 2017 jsou za rohem: Jak si užít advent den po dni

Vánoce 2017 jsou za rohem: Jak si užít advent den po dni

10. 12. | Předvánoční shon je pro většinu lidí velmi hektickým obdobím, na druhou stranu už ve vzduchu vládne…

Vánoce 2017: 50 měkkých i tvrdých vánočních dárků do 500 korun

Vánoce 2017: 50 měkkých i tvrdých vánočních dárků do 500 korun

8. 12. | Jistě si ještě vzpomínáte na doby, kdy dostat takzvaný měkký dárek pod stromečkem znamenalo…