Lady dokonalá

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Výsledný efekt, jakým působíte na druhé, závisí na jemných detailech, jež tvoří celek dokonalým. Nic vám nepomohou krásné nové šaty, budete-li mít kůži suchou jako vyprahlou poušť a ani ten nejvyvedenější účes nebude dobrý, pokud jsou vaše vlasy suché a roztřepené.

Prevence je sice lepší než napravovat již vzniklé chyby, ovšem i ony se dají s trochou námahy odstranit. I přírodě je občas trochu pomoci, aby vaše skutečná krása vynikla. Naštěstí se kosmetické přípravky stále zdokonalují, jejich účinky zvyšují a použití zjednodušuje. Nezbývá proto již nic jiného, než se s elánem pustit do zkrášlování.

Pryč s celulitidou
Podle odborníků postihuje celulitida více než 70% žen. Ženské pojivové tkáně jsou uzpůsobeny tak, aby se během těhotenství mohly pěkně natáhnout, a proto je jejich drobný podpůrný systém z kolagenu a elastinu extrémně pružný. Této pružnosti potom nelítostně využívají tukové buňky. Vměstnají se mezi elastinová vlákna, zvětší svůj objem až 60krát a vytvářejí tak hrbolatou strukturu pokožky.

Každá z žen, která bojuje s celulitidou by jistě uvítala, pokud by celulitida zmizela co možná nejrychleji a s minimem námahy. Proto Nivea nyní představuje nový výrobek z řady Good Bye, pro všechny ženy, které touží po zvláště rychlému zásahu proti nežádoucím hrbolkům v podobě náplastí. Tyto náplasti, vytvořené ve spolupráci s odborníky výrobků Hansplast, obsahují koncentrovaný L-karnitin, známý a účinný spalovač tuků, který se stará o přeměnu mastných kyselin na energii. Působení L-karnitinu navíc probíhá dlouhodobě a dokáže tak působit na problematických partiích obzvláště efektivně a rychle.

Pro dosažení optimálních výsledků nalepte náplast na problematické partie 2-3krát týdně a nechte působit přes den nebo noc, max. však 8 hodin. Pro dosažení optimálních výsledků používejte spolu s Good Bye celulitido! Vyhlazujícím gelem proti celulitidě z řady Nivea Body.

Vybarvená pokožka
Bledá pleť po zimě nevydá moc svěže a zdravě, proto jí musíte pomoci sama. Jednoduché, rychlé a efektní řešení se nabízí v podobě samoopalovacího ubrousku od Oriflame. Pracuje se s ním snadno, lépe než s klasickými samoopalovacími přípravky v podobě krémů a sprejů.

Samoopalovací ubrousek na obličej a tělo dodá pokožce přirozeně opálený vzhled během několika hodin. Aplikujte na čistou pokožku a vyhněte se oblasti očí. Každý ubrousek vystačí například na obličej+dekolt+paže, nebo na obě nohy. Zasychá do 10 minut. Složení obsahuje DHA, který dodává pokožce opálený efekt do 2 až 3 hodin od aplikace a butylen glykol, která uchovává svrchní vrstvy pokožky dobře hydratované. Stejně jako ostatní přípravky, které dodávají pokožce barvy, i zde pracujte s důkladně vyčištěnou kůží.

Zářivá hříva
Krásné dlouhé vlasy jsou ozdobou každé ženy. Bez správné péče ale vypadají mdle a křehce a jejich konečky se začnou třepit. Vlasoví specialisté proto vyvinuli zcela novou řadu přípravků určenou speciálně pro dlouhé vlasy - Gliss Kur Oil Nutritive. Extra účinná vyživující receptura s bambuckým máslem a arganovým olejem zamezuje třepení vlasů a účinně pečuje o dlouhé vlasy.

Dlouhé vlasy bývají oslabené česáním, fénováním a dalšími úpravami. Řada Gliss Kur Oil Nutritive je proto vyvinuta speciálně pro dlouhé a roztřepené vlasy. Naprostou novinkou je intenzivně vyživující Regenerační máslová maska Gliss Kur, která svou ultra bohatou máslovou konzistencí připomíná opravdové máslo. Při nanášení se lehce rozplývá v ruce, roztává na vlasech a ponechává strukturu vlasů vyživenou na 100% hluboko a intenzivně. Poškozené vlasy spolehlivě zregeneruje a oživuje od kořínků ke konečkům.

Přípravky obsahují směs vzácných přísad. Arganový olej a bambucké máslo (máslo Karité) tvoří jedinečnou kombinaci přírodních ingrediencí, díky které přípravky nádherně hřívu vyživí a regenerují. Zároveň vrací dlouhým vlasům přirozený lesk a pružnost a zaručují až o 98 % méně roztřepených konečků a až o 85 % vyšší hladkost.

Uhrančivý pohled
Je konec každodenního ranního „boje“ s kartáčkem řasenky. Už není potřeba nanášet stále znovu a znovu barvu k dosažení požadovaného výsledku. Nový patentovaný kartáček „Clean Build“ zaručuje rychlé nanášení, které se již nemusí donekonečna opakovat. Po jediné aplikaci nové řasenky budou řasy okamžitě husté, dlouhé, neslepené a nadýchané.

Řasenka SuperFull od Avonu má sametově jemnou a lehkou konzistenci, která řasám dodává bohatý objem a rovnoměrný efekt. Nanášení je jednoduché a rychlé. Výsledkem jsou hladké řasy s bohatým objemem a výraznou barvou. Její jemné složení nedráždí ani citlivé oči a hodí se i pro nositelky kontaktních čoček.

autor: Simona
Foto: archiv firem

Další články z rubriky

Domácí péče o suché rty: Vyrobte si vlastní balzám, lesk nebo peeling

Domácí péče o suché rty: Vyrobte si vlastní balzám, lesk nebo peeling

23. 2. | Rty dostávají obzvlášť v zimě pořádně zabrat, jsou suché, rozpraskané, a proto vyžadují pozornost.…

Jaro se blíží: Jaké bundy a kabáty si můžete pořídit už dnes?

Jaro se blíží: Jaké bundy a kabáty si můžete pořídit už dnes?

21. 2. | Únor se pomaličku chýlí ke konci a mnoho lidí už nedočkavě vyhlíží jaro. To si bude žádat obměnu…

Zhubněte tři kila za dva týdny! Stačí udělat si hodinu času denně

Zhubněte tři kila za dva týdny! Stačí udělat si hodinu času denně

19. 2. | Taky tak nerada vstáváte? Pak se ale ani nestihnete nasnídat, natož si zacvičit. Zkuste vstávat o…

Vytaste drápky: Jak mít krásné a zdravé nehty

Vytaste drápky: Jak mít krásné a zdravé nehty

19. 2. | 1 | Hezké a upravené nehty by měly být samozřejmostí pro každou ženu, protože hned po obličeji jsou…