Líčení pro slunné dny

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Výrazné a přitom jemně elegantní – takový je aktuální hit v letním líčení. Inspirace přímo z přehlídkových mol se špetkou disko nostalgie rozzáří každý všední den či prázdninovou noc po celé léto. Nebojte se experimentovat s odvážnými tóny.

Letní kolekce líčení od Oriflame nese výstižné jméno Pop Glam, z mistrně vybraných odstínů dýchá ženská jemnost i veselá nálada jako na koncertu popové hvězdy. Ostatně právě popová hudba momentálně nejvíce „letí“ a to nejen na rádiích či ve videoklipech hudebních TV stanic. Velký úspěch slaví nyní s novým albem popová královna Madonna, stejně jako popová princezna Kylie Minogue se svým světovým turné.

Letní barvičky charakterizují rozechvělé odstíny růží a šeříků stejně jako energická paleta oranžové se zelenou. Opět záleží čistě na vašem osobním stylu a náladě, pro jaký mix se rozhodnete. Stejně dobře můžete jednotlivé směry dát dohromady a vytvořit si osobitý vzhled.

Lesklé barvy se špetkou třpytivých částeček báječně rozzáří vaši tvář ve slunečních paprscích i pod umělých osvětlením disco klubu. Vrstevním docílíte jemného denního či intenzivního večerního efektu. Image nezapomeňte doladit vhodnými doplňky a vůní, vše najdete v limitované kolekci Pop Glam.

Celou letní image své tváře začněte jemným třpytivým pudrem Pop Glam Summer Powder. Mikroskopicky jemný zlatavý pudr s částečkami odrážejícími světlo intenzivně rozzáří celý obličej. Svou barvou zvýrazňuje opálení na tvářích i ramenou či dekoltu, pokožku zahalí pleť průsvitným třpytem.

V parném počasí oceníte novinku v podobě Chladivých očních stínů Pop Glam. Voděodolné stíny ve dvou atraktivních odstínech se sexy leskem příjemně chladí pleť na víčkách a zároveň vydrží dlouhé hodiny bez rozmazání. Praktické balení ve formě tyčinky se snadno nanáší a jednoduše si můžete volit míru intenzity barvy na víčkách i podél celého oka.

Stejně jako šaty, tak i rty a nehty podléhají módním trendů. Ty letošní letní diktují přitažlivý mokrý efekt, lehký třpyt a především mladistvé odstíny růžové a oranžové. Pop Glam nabízí dva odstíny lesku Plump and Gloss. Lesk na rty s aplikátorem má luxusní krémové složení, které chrání a zvýrazňuje rty. Třpytivé perleťové odstíny, které báječně ladí s lesky na rty, najdete mezi laky na nehty. Dlouhotrvající efekt zajistí intenzivní odstín po dlouhou dobu.

Sladťe rty s nehty v růžovém Vibrant Rose s leskem na rty Energetic Babe odstínu. Tato dvojice se nejlépe hodí k jemnému líčení očí v šeříkovém tónu. Pro milovnice zelené a růžové s lehce oranžovým nádechem tu lak na nehty Energetic Pink a lesk Vibrant Pink.


Ve spolupráci se společností Oriflame jsme pro vás připravili jedinečnou soutěž o 3 balíčky obsahují dekorativní kosmetiku z kolekce Pop Glam – třpytivý pudr, chladivé oční stíny, lesk na rty a lak na nehty.


Soutěže se mohou zúčastnit pouze obyvatelé České republiky (nutno uvést adresu na území ČR).
Soutěžit můžete od pondělí 16. června 2008 do neděle 22. června 2008.
Hodně štěstí vám přeje portál dama.cz a Oriflame!

Další články z rubriky

Vada na kráse, nebo ozdoba? Nestyďte se za své pihy!

Vada na kráse, nebo ozdoba? Nestyďte se za své pihy!

Dnes | S prvním vykouknutím sluníčka vykouknou i ony drobné tmavé skvrnky, které někteří milují a mnozí…

Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku!

Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku!

24. 5. | Která z nás by se nechtěla líbit mužům? Ačkoliv to vypadá, že muži našim svrškům nevěnují pozornost…

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

22. 5. | Začněte svůj dekolt vnímat stejně jako svůj obličej. Ten také odličujete, používáte na něj…

Může sprchování škodit? Čím si ve sprše nevědomky ubližujete

Může sprchování škodit? Čím si ve sprše nevědomky ubližujete

19. 5. | Pravidelné sprchování je základem každodenní hygieny. I pobyt ve sprše má ale svoje pravidla, která…