Líčení pro slunné dny

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Výrazné a přitom jemně elegantní – takový je aktuální hit v letním líčení. Inspirace přímo z přehlídkových mol se špetkou disko nostalgie rozzáří každý všední den či prázdninovou noc po celé léto. Nebojte se experimentovat s odvážnými tóny.

Letní kolekce líčení od Oriflame nese výstižné jméno Pop Glam, z mistrně vybraných odstínů dýchá ženská jemnost i veselá nálada jako na koncertu popové hvězdy. Ostatně právě popová hudba momentálně nejvíce „letí“ a to nejen na rádiích či ve videoklipech hudebních TV stanic. Velký úspěch slaví nyní s novým albem popová královna Madonna, stejně jako popová princezna Kylie Minogue se svým světovým turné.

Letní barvičky charakterizují rozechvělé odstíny růží a šeříků stejně jako energická paleta oranžové se zelenou. Opět záleží čistě na vašem osobním stylu a náladě, pro jaký mix se rozhodnete. Stejně dobře můžete jednotlivé směry dát dohromady a vytvořit si osobitý vzhled.

Lesklé barvy se špetkou třpytivých částeček báječně rozzáří vaši tvář ve slunečních paprscích i pod umělých osvětlením disco klubu. Vrstevním docílíte jemného denního či intenzivního večerního efektu. Image nezapomeňte doladit vhodnými doplňky a vůní, vše najdete v limitované kolekci Pop Glam.

Celou letní image své tváře začněte jemným třpytivým pudrem Pop Glam Summer Powder. Mikroskopicky jemný zlatavý pudr s částečkami odrážejícími světlo intenzivně rozzáří celý obličej. Svou barvou zvýrazňuje opálení na tvářích i ramenou či dekoltu, pokožku zahalí pleť průsvitným třpytem.

V parném počasí oceníte novinku v podobě Chladivých očních stínů Pop Glam. Voděodolné stíny ve dvou atraktivních odstínech se sexy leskem příjemně chladí pleť na víčkách a zároveň vydrží dlouhé hodiny bez rozmazání. Praktické balení ve formě tyčinky se snadno nanáší a jednoduše si můžete volit míru intenzity barvy na víčkách i podél celého oka.

Stejně jako šaty, tak i rty a nehty podléhají módním trendů. Ty letošní letní diktují přitažlivý mokrý efekt, lehký třpyt a především mladistvé odstíny růžové a oranžové. Pop Glam nabízí dva odstíny lesku Plump and Gloss. Lesk na rty s aplikátorem má luxusní krémové složení, které chrání a zvýrazňuje rty. Třpytivé perleťové odstíny, které báječně ladí s lesky na rty, najdete mezi laky na nehty. Dlouhotrvající efekt zajistí intenzivní odstín po dlouhou dobu.

Sladťe rty s nehty v růžovém Vibrant Rose s leskem na rty Energetic Babe odstínu. Tato dvojice se nejlépe hodí k jemnému líčení očí v šeříkovém tónu. Pro milovnice zelené a růžové s lehce oranžovým nádechem tu lak na nehty Energetic Pink a lesk Vibrant Pink.


Ve spolupráci se společností Oriflame jsme pro vás připravili jedinečnou soutěž o 3 balíčky obsahují dekorativní kosmetiku z kolekce Pop Glam – třpytivý pudr, chladivé oční stíny, lesk na rty a lak na nehty.


Soutěže se mohou zúčastnit pouze obyvatelé České republiky (nutno uvést adresu na území ČR).
Soutěžit můžete od pondělí 16. června 2008 do neděle 22. června 2008.
Hodně štěstí vám přeje portál dama.cz a Oriflame!

Další články z rubriky

Zahalte se do hřejivých svetrů, roláků a kardiganů: Vybírejte z více než 50 kousků!

Zahalte se do hřejivých svetrů, roláků a kardiganů: Vybírejte z více než 50…

19. 9. | Léto je nenávratně pryč a chladná rána i večery nám vtíravě zalézají pod oblečení. Je na čase…

Chcete si zachovat letní opálení i na podzim? Zkuste tyto triky

Chcete si zachovat letní opálení i na podzim? Zkuste tyto triky

17. 9. | 1 | Období letních dovolených se neomylně chýlí ke konci. Právě jste se vrátila od moře nebo se k němu…

Barvíte si vlasy? Pozor na chyby, které vám přidají roky!

Barvíte si vlasy? Pozor na chyby, které vám přidají roky!

15. 9. | Málokterá žena má radost z šedin a dokáže se s nimi smířit. Většina z nás si vlasy barví, ne vždy…

Tři módní tipy, které tento podzim musíte mít

Tři módní tipy, které tento podzim musíte mít

13. 9. | Podzim se nemilosrdně přiblížil a venku začíná přituhovat. Je třeba proto obměnit šatník a doplnit…