Nové rty

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Jaro je pomyslným začátkem, kdy se rodí vše nové, krásné a stejně tak to je i s ženskou krásou, která s prvními slunečními paprsky rozkvétá jako květina. I malá změna dokáže hotové zázraky. Zkuste začít u pusy.

Novinek na trhu je opravdu spousta a rozhodně stojí za pozornost. Hlavním tématem je v případě zkrášlovadel rtů jemnost, decentnost a péče.


Jarní kolekce se u Armani nese v přirozeném, lehkém a svůdně nevinném vzhledu. Tomu odpovídají i rtěnky nesoucí jméno slavného návrháře. Kolekce Sheer Collection nabízí přepychové, nahé, harmonicky sladěné tóny průsvitných odstínů, přirozeně splývající s pletí.

Výjimečná paleta tlumených až sytých rtěnek, pro jejichž vznik posloužily jako inspirace odlišné nuance světla v průběhu dne, od úsvitu do soumraku, od odstínů béžového svítání, jemné světle růžové, korálové, růžovofialové po svůdnou a jasnou růžovou barvu soumraku.

Jas složek Armani Sheer byl doveden k dokonalosti s pomocí jedinečné směsi pigmentů a perleti. Armani Sheers díky ní odhalují a odrážejí přirozenou barvu rtů. Kombinace olejů pro zářivý vzhled, lehkého polymeru Microfil a vybraných vosků zaručuje zářivou, hedvábně jemnou texturu, která s lehkostí splývá po rtech.


Bitten Lips, nebo-li skousnuté rty, hrají hlavní roli u francouzské značky Lancôme. Tajemství spočívá v naprosto přirozeném a neskutečně svůdném vzhledu, kdy pusa září dlouhotrvajícím leskem. Výrazně živý přístup k nahému líčení rtů je inspirovaný okouzlujícím gestem, při kterém si žena zuby jemně kousne do rtů, aby oživila a rozjasnila jejich barvu bez použití rtěnky.

Odstíny dokonale reprodukují svůdný efekt skousnutých rtů a zkrášlují tak každý odstín pleti.

V kolekci Bitten Lips se rtěnka Color Fever představuje ve čtyřech nových odstínech, které čerpají inspiraci z krásy přirozené barvy rtů… Čtyři bohaté, světlem prodchnuté béžové v přirozeném odstínu.
Lancôme přepracoval legendární design Color Fever do limitované edice kolekce Bitten Lips: víčko je zdobeno obrázkem růže a je tím pádem odrazem emblému značky Lancôme, v tomto případě v béžovém odstínu.


Každá žena ocení multifunkční výrobek, a nejinak tomu je i v případě kosmetiky. Jako odpověď na toto přání přináší L'Oreál Paris novinku z řady rtěnek Color Riche. Color Riche Shine Gelée obsahuje dvě přírodní složky pro výživu a hydrataci, mateří kašičku a bambucké máslo. Toto složení tak funguje nejen jako zkrášlující rtěnka, ale také jako výživný balzám.

Jak známo, mateří kašička je velmi výživná látka, kterou včely využívají ke krmení mladých včel, v případě včelích královen je to dokonce strava celoživotní. Obsahuje proteiny, aminokyseliny, glycidy, minerály, lipidy a vitamíny. Podporuje aktivitu buněk.

Color Riche Shine Gelée obsahuje křišťálově čistý polymer, který vytváří velmi jemnou síť částeček tisíckrát menších než částečky vosku. Proto je textura rtěnky čirá a lesklá jako želé. V nabídce najdete 12 zářivých odstínů.


To, že i již skvělé věci lze vylepšit, dokazuje nová kolekce barev na rty od Oriflame. Oblíbená značka přírodní kosmetiky rozšiřuje své portfolio linie Giordani Gold o odstíny inspirované jarem. Rtěnky Paradise připomínají hřejivé sluneční paprsky teplého jarního dne.

Rtěnka v šesti atraktivních barvách nadchne krásným leskem a luxusním pečujícím složením.
Receptura obsahuje technologii perleťových pigmentů, která rozzáří rty, a kombinaci složek pro hydrataci a potlačení známek stárnutí pleti.

I zde nechybí přírodní složky hýčkající pleť. Rtěnka obsahuje olej ze šípkových semínek a řepky pro maximální výživu a hydrataci.


Úžasnou novinku najdete nyní v katalogu kosmetiky Avon. Pokud toužíte po bělejším a zářivějším úsměvu, zapomeňte na nejrůznější zubní pasty a sáhněte po novém lesku na rty Brilliant Shine.

S tímto leskem se díky optickému klamu zdají zuby bělejší během jedné vteřiny a zároveň se rty zahalí do sexy vysokého lesku v některé z pětice nabízených barev. A pomyslnou třešničkou na dortu je svěží mátová příchuť.

Foto: archiv firem

Další články z rubriky

Manikúra je důležitá: Co o vás prozradí tvar nehtů?

Manikúra je důležitá: Co o vás prozradí tvar nehtů?

Dnes | Myslíte, že na tvaru nehtů nezáleží? Mýlíte se! Aniž byste to totiž tušila, tím, jak si ráda…

Cukr, rýže, oves: 7 přírodních levných cest, jak omladit pleť

Cukr, rýže, oves: 7 přírodních levných cest, jak omladit pleť

24. 2. | Nechce se vám investovat do drahé kosmetiky, u které nemáte jistotu, že bude účinkovat na povadlou,…

Overaly jsou in: Na party, na doma i do postele

Overaly jsou in: Na party, na doma i do postele

22. 2. | 2 | Módní outfit, který spojuje horní i dolní část oděvu, se může na první pohled zdát nepraktický,…

7 tipů, jak díky make-upu vypadat o 15 let mladší

7 tipů, jak díky make-upu vypadat o 15 let mladší

20. 2. | Vrásky, povislá pokožka a další kožní změny jsou známky stárnutí, kterým nemůžeme uniknout. Přesto…