Nové rty

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Jaro je pomyslným začátkem, kdy se rodí vše nové, krásné a stejně tak to je i s ženskou krásou, která s prvními slunečními paprsky rozkvétá jako květina. I malá změna dokáže hotové zázraky. Zkuste začít u pusy.

Novinek na trhu je opravdu spousta a rozhodně stojí za pozornost. Hlavním tématem je v případě zkrášlovadel rtů jemnost, decentnost a péče.


Jarní kolekce se u Armani nese v přirozeném, lehkém a svůdně nevinném vzhledu. Tomu odpovídají i rtěnky nesoucí jméno slavného návrháře. Kolekce Sheer Collection nabízí přepychové, nahé, harmonicky sladěné tóny průsvitných odstínů, přirozeně splývající s pletí.

Výjimečná paleta tlumených až sytých rtěnek, pro jejichž vznik posloužily jako inspirace odlišné nuance světla v průběhu dne, od úsvitu do soumraku, od odstínů béžového svítání, jemné světle růžové, korálové, růžovofialové po svůdnou a jasnou růžovou barvu soumraku.

Jas složek Armani Sheer byl doveden k dokonalosti s pomocí jedinečné směsi pigmentů a perleti. Armani Sheers díky ní odhalují a odrážejí přirozenou barvu rtů. Kombinace olejů pro zářivý vzhled, lehkého polymeru Microfil a vybraných vosků zaručuje zářivou, hedvábně jemnou texturu, která s lehkostí splývá po rtech.


Bitten Lips, nebo-li skousnuté rty, hrají hlavní roli u francouzské značky Lancôme. Tajemství spočívá v naprosto přirozeném a neskutečně svůdném vzhledu, kdy pusa září dlouhotrvajícím leskem. Výrazně živý přístup k nahému líčení rtů je inspirovaný okouzlujícím gestem, při kterém si žena zuby jemně kousne do rtů, aby oživila a rozjasnila jejich barvu bez použití rtěnky.

Odstíny dokonale reprodukují svůdný efekt skousnutých rtů a zkrášlují tak každý odstín pleti.

V kolekci Bitten Lips se rtěnka Color Fever představuje ve čtyřech nových odstínech, které čerpají inspiraci z krásy přirozené barvy rtů… Čtyři bohaté, světlem prodchnuté béžové v přirozeném odstínu.
Lancôme přepracoval legendární design Color Fever do limitované edice kolekce Bitten Lips: víčko je zdobeno obrázkem růže a je tím pádem odrazem emblému značky Lancôme, v tomto případě v béžovém odstínu.


Každá žena ocení multifunkční výrobek, a nejinak tomu je i v případě kosmetiky. Jako odpověď na toto přání přináší L'Oreál Paris novinku z řady rtěnek Color Riche. Color Riche Shine Gelée obsahuje dvě přírodní složky pro výživu a hydrataci, mateří kašičku a bambucké máslo. Toto složení tak funguje nejen jako zkrášlující rtěnka, ale také jako výživný balzám.

Jak známo, mateří kašička je velmi výživná látka, kterou včely využívají ke krmení mladých včel, v případě včelích královen je to dokonce strava celoživotní. Obsahuje proteiny, aminokyseliny, glycidy, minerály, lipidy a vitamíny. Podporuje aktivitu buněk.

Color Riche Shine Gelée obsahuje křišťálově čistý polymer, který vytváří velmi jemnou síť částeček tisíckrát menších než částečky vosku. Proto je textura rtěnky čirá a lesklá jako želé. V nabídce najdete 12 zářivých odstínů.


To, že i již skvělé věci lze vylepšit, dokazuje nová kolekce barev na rty od Oriflame. Oblíbená značka přírodní kosmetiky rozšiřuje své portfolio linie Giordani Gold o odstíny inspirované jarem. Rtěnky Paradise připomínají hřejivé sluneční paprsky teplého jarního dne.

Rtěnka v šesti atraktivních barvách nadchne krásným leskem a luxusním pečujícím složením.
Receptura obsahuje technologii perleťových pigmentů, která rozzáří rty, a kombinaci složek pro hydrataci a potlačení známek stárnutí pleti.

I zde nechybí přírodní složky hýčkající pleť. Rtěnka obsahuje olej ze šípkových semínek a řepky pro maximální výživu a hydrataci.


Úžasnou novinku najdete nyní v katalogu kosmetiky Avon. Pokud toužíte po bělejším a zářivějším úsměvu, zapomeňte na nejrůznější zubní pasty a sáhněte po novém lesku na rty Brilliant Shine.

S tímto leskem se díky optickému klamu zdají zuby bělejší během jedné vteřiny a zároveň se rty zahalí do sexy vysokého lesku v některé z pětice nabízených barev. A pomyslnou třešničkou na dortu je svěží mátová příchuť.

Foto: archiv firem

Další články z rubriky

Krásně bílý úsměv: Zkuste babské rady, které fungují!

Krásně bílý úsměv: Zkuste babské rady, které fungují!

Včera | 1 | Zářivý bílý úsměv dokáže s vaším obličejem dělat divy. Ne každá z nás má ale to štěstí, aby měla…

Zahalte se do hřejivých svetrů, roláků a kardiganů: Vybírejte z více než 50 kousků!

Zahalte se do hřejivých svetrů, roláků a kardiganů: Vybírejte z více než 50…

19. 9. | Léto je nenávratně pryč a chladná rána i večery nám vtíravě zalézají pod oblečení. Je na čase…

Chcete si zachovat letní opálení i na podzim? Zkuste tyto triky

Chcete si zachovat letní opálení i na podzim? Zkuste tyto triky

17. 9. | 1 | Období letních dovolených se neomylně chýlí ke konci. Právě jste se vrátila od moře nebo se k němu…

Barvíte si vlasy? Pozor na chyby, které vám přidají roky!

Barvíte si vlasy? Pozor na chyby, které vám přidají roky!

15. 9. | Málokterá žena má radost z šedin a dokáže se s nimi smířit. Většina z nás si vlasy barví, ne vždy…