Par Excellence bodovala v Brně

| Autor: MS | Rubrika: Trendy

V rámci veletrhu Styl & Kabo se v úterý 13. 2. 2007 uskutečnil přehlídkový večer s názvem International Fashion Show. Mezi zúčastněnými módními návrháři byly i Eva Brzáková a Jana Berg. Obě návrhářky nakupují materiály a látky, které používají pro tvorbu svých modelů, právě u společnosti Par Excellence.

„Jsem velmi ráda, že obě návrhářky využívají našich služeb,“ říká Hana Konečná z Par Excellence. „Evu Brzákovou jsme začali podporovat ještě před její absolventskou přehlídkou, kdy byla v módní branži ještě úplně neznámou. O to více nás těší, že nám Eva zachovala věrnost i teď, kdy sbírá jedno ocenění za druhým,“ upřesňuje Konečná. Eva na předchozím ročníku veletrhu Styl & Kabo získala ocenění Top Styl Designer, a to byl také důvod, proč celý večer zahajovala právě ona.

Naopak Jana Berg se svojí kolekcí Take me to H.E.A.V.E.N. celý večer uzavírala. Modely, choreografii a videoprojekci stylizovala Jana do vysokohorského prostředí, a tím dotvořila působivou prezentaci celé kolekce. „Janě jsme pomáhali nejen s výběrem látek, ale také s doplňky na látky v podobě skleněných kamenů z produkce společnosti Preciosa,“ říká Hana Konečná z Par Excellence. „Na modely byly instalovány šatonové růže, které dokreslovaly křišťálově čisté prostředí přírody,“ doplňuje Konečná.

Nejen pro Evu Brzákovou a Janu Berg, ale i pro celou řadu dalších předních českých módních návrhářů dodává luxusní látky společnost Par Excellence. „Návrháři si látky nejčastěji vybírají v naší vzorkové prodejně, ale často také hledáme u našich dodavatelů látky a materiály dle konkrétních požadavků návrháře,“ uzavírá Hana Konečná z Par Excellence.

Exkluzivní elastický satén z pravého hedvábí, který ve svých kolekcích používá i slavný Giorgio Armani, v barvě hluboká zeleň. Spojení s ušlechtilým dřevem dává tomuto materiálu novou neobvyklou dimenzi a nechá vyniknout jeho skvělé vlastnosti, jakými jsou lehkost, vzdušnost a hra světel.
Autor modelu: Eva Brzáková
V této části kolekce s výraznými etnickými prvky jsou použity tradiční materiály jako vlna a pravá kůže ve spojení se zdobnými žakárskými tkaninami a jemným šifonem. Je zde dekorativně použita hrubá ruční pletenina, lesklé aplikace a ruční zdobení křišťálovými kameny ve spojení s digitálním tiskem na high-tech tkanině, což vytváří velmi neobvyklý a dnes velmi žádaný stylový mix.
Autor modelu: Eva Brzáková

Spojení dvou zcela odlišných materiálů - výrazný trend v současné módní tvorbě:
- vlněný loden svým rustikálním charakterem, měkkým omakem a zemitou barvou navozuje nostalgické vzpomínky na tradiční tkaniny našich předků
- šanžánový duchesse patří do kategorie moderních materiálů, kde prolnutí základních barev (temně modré a čokoládově hnědé) vytvoří zcela ojedinělý barevný efekt a nádech luxusu.
Autor modelu: Jana Berg

Květy, květy a zase květy...velké téma nadcházející sezony, zde jako potisk na hedvábném mušelínu a výšivka na elastickém tylu… To celé doplněno etnickými prvky v duchu celé kolekce.
Autor modelu: Jana Berg


V tomto závěrečném modelu návrhářka popustila uzdu své fantazii: na sukni použila neoděvní technickou tkaninu s překvapivě efektním výsledkem. Živůtek z bílé a černé síťované látky je pošitý několika desítkami křišťálových kamenů od společnosti Preciosa. Na fotografii chybí ještě bonbonek celého modelu - odepínací vlečka, na kterou jsme v expresním termínu objednávali 50 m nejjemnějšího pravého hedvábí v barvě skořápková bílá.
Autor modelu: Jana Berg


Autorka komentářů: Hana Konečná, Par Excellence, www.parexcellence.cz
zdroj: ASPEN.PR

Další články z rubriky

Overaly jsou in: Na party, na doma i do postele

Overaly jsou in: Na party, na doma i do postele

Včera | Módní outfit, který spojuje horní i dolní část oděvu, se může na první pohled zdát nepraktický,…

7 tipů, jak díky make-upu vypadat o 15 let mladší

7 tipů, jak díky make-upu vypadat o 15 let mladší

20. 2. | Vrásky, povislá pokožka a další kožní změny jsou známky stárnutí, kterým nemůžeme uniknout. Přesto…

Voňavý a lahodný kokosový olej: 7 tipů, jak být díky němu ještě krásnější

Voňavý a lahodný kokosový olej: 7 tipů, jak být díky němu ještě krásnější

18. 2. | Kokosový olej má širokou škálu kosmetických výhod, protože je antibakteriální, antiplísňový a…

Květy, výšivky, batohy: Bez toho se letos neobejdete!

Květy, výšivky, batohy: Bez toho se letos neobejdete!

15. 2. | Zima ještě chvíli bude vládnout, módní trendy pro jaro 2017 ale už pomalu vyplouvají na povrch. Bez…