Par Excellence bodovala v Brně

| Autor: MS | Rubrika: Trendy

V rámci veletrhu Styl & Kabo se v úterý 13. 2. 2007 uskutečnil přehlídkový večer s názvem International Fashion Show. Mezi zúčastněnými módními návrháři byly i Eva Brzáková a Jana Berg. Obě návrhářky nakupují materiály a látky, které používají pro tvorbu svých modelů, právě u společnosti Par Excellence.

„Jsem velmi ráda, že obě návrhářky využívají našich služeb,“ říká Hana Konečná z Par Excellence. „Evu Brzákovou jsme začali podporovat ještě před její absolventskou přehlídkou, kdy byla v módní branži ještě úplně neznámou. O to více nás těší, že nám Eva zachovala věrnost i teď, kdy sbírá jedno ocenění za druhým,“ upřesňuje Konečná. Eva na předchozím ročníku veletrhu Styl & Kabo získala ocenění Top Styl Designer, a to byl také důvod, proč celý večer zahajovala právě ona.

Naopak Jana Berg se svojí kolekcí Take me to H.E.A.V.E.N. celý večer uzavírala. Modely, choreografii a videoprojekci stylizovala Jana do vysokohorského prostředí, a tím dotvořila působivou prezentaci celé kolekce. „Janě jsme pomáhali nejen s výběrem látek, ale také s doplňky na látky v podobě skleněných kamenů z produkce společnosti Preciosa,“ říká Hana Konečná z Par Excellence. „Na modely byly instalovány šatonové růže, které dokreslovaly křišťálově čisté prostředí přírody,“ doplňuje Konečná.

Nejen pro Evu Brzákovou a Janu Berg, ale i pro celou řadu dalších předních českých módních návrhářů dodává luxusní látky společnost Par Excellence. „Návrháři si látky nejčastěji vybírají v naší vzorkové prodejně, ale často také hledáme u našich dodavatelů látky a materiály dle konkrétních požadavků návrháře,“ uzavírá Hana Konečná z Par Excellence.

Exkluzivní elastický satén z pravého hedvábí, který ve svých kolekcích používá i slavný Giorgio Armani, v barvě hluboká zeleň. Spojení s ušlechtilým dřevem dává tomuto materiálu novou neobvyklou dimenzi a nechá vyniknout jeho skvělé vlastnosti, jakými jsou lehkost, vzdušnost a hra světel.
Autor modelu: Eva Brzáková
V této části kolekce s výraznými etnickými prvky jsou použity tradiční materiály jako vlna a pravá kůže ve spojení se zdobnými žakárskými tkaninami a jemným šifonem. Je zde dekorativně použita hrubá ruční pletenina, lesklé aplikace a ruční zdobení křišťálovými kameny ve spojení s digitálním tiskem na high-tech tkanině, což vytváří velmi neobvyklý a dnes velmi žádaný stylový mix.
Autor modelu: Eva Brzáková

Spojení dvou zcela odlišných materiálů - výrazný trend v současné módní tvorbě:
- vlněný loden svým rustikálním charakterem, měkkým omakem a zemitou barvou navozuje nostalgické vzpomínky na tradiční tkaniny našich předků
- šanžánový duchesse patří do kategorie moderních materiálů, kde prolnutí základních barev (temně modré a čokoládově hnědé) vytvoří zcela ojedinělý barevný efekt a nádech luxusu.
Autor modelu: Jana Berg

Květy, květy a zase květy...velké téma nadcházející sezony, zde jako potisk na hedvábném mušelínu a výšivka na elastickém tylu… To celé doplněno etnickými prvky v duchu celé kolekce.
Autor modelu: Jana Berg


V tomto závěrečném modelu návrhářka popustila uzdu své fantazii: na sukni použila neoděvní technickou tkaninu s překvapivě efektním výsledkem. Živůtek z bílé a černé síťované látky je pošitý několika desítkami křišťálových kamenů od společnosti Preciosa. Na fotografii chybí ještě bonbonek celého modelu - odepínací vlečka, na kterou jsme v expresním termínu objednávali 50 m nejjemnějšího pravého hedvábí v barvě skořápková bílá.
Autor modelu: Jana Berg


Autorka komentářů: Hana Konečná, Par Excellence, www.parexcellence.cz
zdroj: ASPEN.PR

Další články z rubriky

Domácí péče o suché rty: Vyrobte si vlastní balzám, lesk nebo peeling

Domácí péče o suché rty: Vyrobte si vlastní balzám, lesk nebo peeling

Včera | Rty dostávají obzvlášť v zimě pořádně zabrat, jsou suché, rozpraskané, a proto vyžadují pozornost.…

Jaro se blíží: Jaké bundy a kabáty si můžete pořídit už dnes?

Jaro se blíží: Jaké bundy a kabáty si můžete pořídit už dnes?

21. 2. | Únor se pomaličku chýlí ke konci a mnoho lidí už nedočkavě vyhlíží jaro. To si bude žádat obměnu…

Zhubněte tři kila za dva týdny! Stačí udělat si hodinu času denně

Zhubněte tři kila za dva týdny! Stačí udělat si hodinu času denně

19. 2. | Taky tak nerada vstáváte? Pak se ale ani nestihnete nasnídat, natož si zacvičit. Zkuste vstávat o…

Vytaste drápky: Jak mít krásné a zdravé nehty

Vytaste drápky: Jak mít krásné a zdravé nehty

19. 2. | 1 | Hezké a upravené nehty by měly být samozřejmostí pro každou ženu, protože hned po obličeji jsou…