Par Excellence bodovala v Brně

| Autor: MS | Rubrika: Trendy

V rámci veletrhu Styl & Kabo se v úterý 13. 2. 2007 uskutečnil přehlídkový večer s názvem International Fashion Show. Mezi zúčastněnými módními návrháři byly i Eva Brzáková a Jana Berg. Obě návrhářky nakupují materiály a látky, které používají pro tvorbu svých modelů, právě u společnosti Par Excellence.

„Jsem velmi ráda, že obě návrhářky využívají našich služeb,“ říká Hana Konečná z Par Excellence. „Evu Brzákovou jsme začali podporovat ještě před její absolventskou přehlídkou, kdy byla v módní branži ještě úplně neznámou. O to více nás těší, že nám Eva zachovala věrnost i teď, kdy sbírá jedno ocenění za druhým,“ upřesňuje Konečná. Eva na předchozím ročníku veletrhu Styl & Kabo získala ocenění Top Styl Designer, a to byl také důvod, proč celý večer zahajovala právě ona.

Naopak Jana Berg se svojí kolekcí Take me to H.E.A.V.E.N. celý večer uzavírala. Modely, choreografii a videoprojekci stylizovala Jana do vysokohorského prostředí, a tím dotvořila působivou prezentaci celé kolekce. „Janě jsme pomáhali nejen s výběrem látek, ale také s doplňky na látky v podobě skleněných kamenů z produkce společnosti Preciosa,“ říká Hana Konečná z Par Excellence. „Na modely byly instalovány šatonové růže, které dokreslovaly křišťálově čisté prostředí přírody,“ doplňuje Konečná.

Nejen pro Evu Brzákovou a Janu Berg, ale i pro celou řadu dalších předních českých módních návrhářů dodává luxusní látky společnost Par Excellence. „Návrháři si látky nejčastěji vybírají v naší vzorkové prodejně, ale často také hledáme u našich dodavatelů látky a materiály dle konkrétních požadavků návrháře,“ uzavírá Hana Konečná z Par Excellence.

Exkluzivní elastický satén z pravého hedvábí, který ve svých kolekcích používá i slavný Giorgio Armani, v barvě hluboká zeleň. Spojení s ušlechtilým dřevem dává tomuto materiálu novou neobvyklou dimenzi a nechá vyniknout jeho skvělé vlastnosti, jakými jsou lehkost, vzdušnost a hra světel.
Autor modelu: Eva Brzáková
V této části kolekce s výraznými etnickými prvky jsou použity tradiční materiály jako vlna a pravá kůže ve spojení se zdobnými žakárskými tkaninami a jemným šifonem. Je zde dekorativně použita hrubá ruční pletenina, lesklé aplikace a ruční zdobení křišťálovými kameny ve spojení s digitálním tiskem na high-tech tkanině, což vytváří velmi neobvyklý a dnes velmi žádaný stylový mix.
Autor modelu: Eva Brzáková

Spojení dvou zcela odlišných materiálů - výrazný trend v současné módní tvorbě:
- vlněný loden svým rustikálním charakterem, měkkým omakem a zemitou barvou navozuje nostalgické vzpomínky na tradiční tkaniny našich předků
- šanžánový duchesse patří do kategorie moderních materiálů, kde prolnutí základních barev (temně modré a čokoládově hnědé) vytvoří zcela ojedinělý barevný efekt a nádech luxusu.
Autor modelu: Jana Berg

Květy, květy a zase květy...velké téma nadcházející sezony, zde jako potisk na hedvábném mušelínu a výšivka na elastickém tylu… To celé doplněno etnickými prvky v duchu celé kolekce.
Autor modelu: Jana Berg


V tomto závěrečném modelu návrhářka popustila uzdu své fantazii: na sukni použila neoděvní technickou tkaninu s překvapivě efektním výsledkem. Živůtek z bílé a černé síťované látky je pošitý několika desítkami křišťálových kamenů od společnosti Preciosa. Na fotografii chybí ještě bonbonek celého modelu - odepínací vlečka, na kterou jsme v expresním termínu objednávali 50 m nejjemnějšího pravého hedvábí v barvě skořápková bílá.
Autor modelu: Jana Berg


Autorka komentářů: Hana Konečná, Par Excellence, www.parexcellence.cz
zdroj: ASPEN.PR

Další články z rubriky

Rozmazaný make-up či kruhy pod očima? Jak se zbavit beauty chyb

Rozmazaný make-up či kruhy pod očima? Jak se zbavit beauty chyb

15. 12. | Každá z nás jistě zná situaci, kdy pospícháte na večírek, nestíháte a jako na potvoru se vám…

Čeká vás vánoční večírek? Takhle byste se měla obléct

Čeká vás vánoční večírek? Takhle byste se měla obléct

13. 12. | Čím dál častěji se stává, že na pozvánkách na večírky je uvedeno, v jakém stylu byste se měla…

Časté chyby, které v zimě děláme v péči o pleť

Časté chyby, které v zimě děláme v péči o pleť

11. 12. | Jak už bylo řečeno spoustukrát, v zimě vyžaduje pleť speciální péči. I když slunce nesvítí tak…

Vánoce 2017 jsou za rohem: Jak si užít advent den po dni

Vánoce 2017 jsou za rohem: Jak si užít advent den po dni

10. 12. | Předvánoční shon je pro většinu lidí velmi hektickým obdobím, na druhou stranu už ve vzduchu vládne…