Perfektní barva na vlasy

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Barvu vlasů leccos na svou nositelku prozrazuje. Hledáte-li stále dokonalý odstín pro svou kštici, obraťte se na svého kadeřníka. Právě profesionální salóny mají v rukou nyní mocnou sílu, jak vykouzlit perfektní barvu a odtrhnout tak vaši osobnost a styl.

Legendární barva na vlasy Koleston Perfect již od roku 1950 posunuje hranice barvení! Letošní jaro přichází tato vlajková loď značky Wella Professionals zcela inovována pro ještě dokonalejší uspokojení z odstínu vašich vlasů.

V roce 1950 přišli Karl a Georg Ströherovi, synové zakladatele Welly, s inovací, která byla do té doby nemyslitelná – obarvit vlasy a zároveň jim dodat výživu. Značka "Koleston" se stala celosvětovým úspěchem.

Jednalo se o první kombinaci barvy a pečujícího krému. Měla pohodlné použití pro kadeřníka a zákazníkovi nabídla šetrnější složení než konkurence. V salonech proto ihned zdomácnělo nové slovo pro proces barvení: místo "colouring" prostě "kolestoning". Koncem 90. let byla pro tuto barvu vyvinuta jedinečná barevná molekula "Pyrazol 5", která výrazně zvýšila intenzitu a trvanlivost červených odstínů. Dnes – se svou škálou 180 odstínů – je "Koleston Perfect" vedoucí barvou na vlasy ve více než 180 000 kadeřnických salonů po celém světě.

Letos se permanentní barva Koleston Perfect představuje ve zcela nové podobě – s vylepšenou recepturou a parfemací, novými barevnými nuancemi a zmodernizovaným obalem. Přináší o 69% více lesku oproti neobarveným vlasům! Tato nová barva zajišťuje podstatně hustší usazení barevných molekul ve vlasu, takže výsledný efekt je znatelně intenzivnější. Barva voní díky Neofresh Technology po exotickém ovoci a meruňkách, takže je barvení příjemné pro vás i kadeřníka.

Nový Koleston uvádí špičkovou Triluxiv Technology, která působí na vlasy jemně a zároveň garantuje intenzivní, dlouhotrvající barevný odstín, brilantní lesk a zdravé, chráněné vlasy. Tato technologie zahrnuje tři stupně procesu dokonalého obarvení vlasu: Colour Navigator, Colour Intense a Shine Guard, které zlepšují rovnoměrnost barevného výsledku, pečující efekt na vlasy a zejména maximalizují trvanlivost odstínu.

Barva nabízí ve specializovaných salónech 103 odstínů rozdělených do 6 skupin.


Pure Naturals
Podporují přirozený vzhled vlasů jemnými tóny a zaručují perfektní krycí schopnost pro šedivé vlasy. Spektrum se prostírá od světlé zářivé blond po hedvábnou lesklou čerň. Jsou určeny těm, kteří kladou důraz na přirozenost a čistotu formy.

Rich Naturals
Elegantní módní akcenty ve vlasech pro sofistikovaný a sytý barevný efekt. Jsou určeny sebejistým moderním ženám, které chtějí přirozenými odstíny zvýraznit svou ženskost, stejně jako smysl pro módu.

Vibrant Reds
Expresivní a okouzlující červené tóny rozzáří osobnost. Dodávají vlasům svěží výraz, zahrnují škálu dynamických červených tónů od zářivě měděné po temně fialovou. Nyní jsou ještě o 15% trvanlivější! Tato skupina barev obsahuje také intenzivní červené odstíny s Pyrazolem 5.

Deep Browns
Hnědé tóny s čokoládovým charakterem uvádějí spektrum odstínů od teplých nuancí přes duhové až po chladné – ale všechny úchvatně lesklé. Jsou určeny ženám, které touží mít vše – módní, tajuplný a elegantní vzhled se špetkou sexappealu.

Special Blonde
Blond je v módě – jako vždy. Ale ne všechny blond odstíny jsou stejné – ne s nuancemi Special Blonde, které uvádějí neuvěřitelně brilantní blond tóny: čistá ryzí blond s teplým nebo studeným nádechem. Nadchne ženy, které chtějí zesvětlit svou přírodní barvu, ale přesto je jejich prioritou ochrana vlasů.


Special Mix
S nuancemi Special Mix se všechny pohledy upřou na barvu vlasů. Sofistikované barevné kreace přitahují pozornost rafinovanými kombinacemi a neobvyklými technikami. S těmito nuancemi nezná tvořivost kadeřníka hranic. Je ideální pro ženy, které touží po jedinečném a osobitém vzhledu, po extrémních barvách.


Foto: Wella

Komentáře

Komentářů celkem: 14
no úžasný,to bych si hned dala,vy ne?? OK 26. 6. 2008 | 19:47
nádhera.. škoda že ty barvy vydrží tak krátce! bárbra 18. 5. 2008 | 13:05
bleeee, co to je?? lulu 28. 3. 2008 | 21:38
no fuuuuj blabla 6. 3. 2008 | 09:31
hnusny... Enjuska 8. 10. 2007 | 13:41

Další články z rubriky

Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku!

Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku!

24. 5. | Která z nás by se nechtěla líbit mužům? Ačkoliv to vypadá, že muži našim svrškům nevěnují pozornost…

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

22. 5. | Začněte svůj dekolt vnímat stejně jako svůj obličej. Ten také odličujete, používáte na něj…

Může sprchování škodit? Čím si ve sprše nevědomky ubližujete

Může sprchování škodit? Čím si ve sprše nevědomky ubližujete

19. 5. | Pravidelné sprchování je základem každodenní hygieny. I pobyt ve sprše má ale svoje pravidla, která…

Podprsenka slaví 100 let: Jaké se nosily v minulosti?

Podprsenka slaví 100 let: Jaké se nosily v minulosti?

17. 5. | I podprsenka se dá považovat za módní doplněk. A stejně tak, jako se měnil styl oblečení od…