Ples v Opeře 2015: Šaty, které se opravdu nedaly přehlédnout!

| Autor: Mariya Patrovská | Rubrika: Trendy

Tento honosný večer se považuje za vrcholnou událost sezóny. K tomu patří striktní dress code a nutná dávka luxusu i elegance. Jak myslíte, že to hvězdy zvládly tentokrát?

Tereza Maxová

Vytříbený vkus modelky, která se na Plese v Opeře objevuje skoro každý rok, se nadá zapřít. Tereza umí vždy podtrhnout své přednosti. Její, na první pohled, jednoduchá róba, je velmi sofistikovaná a vytváří nádhernou siluetu. Celý look dotváří luxusní šperky a masivnější sandálky s ozdobami. Dramatické oči a nenucený rozcuch – dokonalost sama!

Gabriela Kratochvílová

Česká Miss 2013 a dnes již moderátorka zvolila róbu něžné, éterické víly. Nám se líbila netradiční světle fialková barva šatů a jejich střih s lehce zvýšeným pasem. Usměvavé Gabriele tento styl velmi sluší. Aby nepůsobil celý look přesládle, zvolila „přísnější“ účes a zčesala si vlasy jednoduše dozadu. Jen škoda, že se šaty zepředu trochu potrhaly. Jinak, nemáme žádnou výtku.

Iva Kubelková

Šaty Ivy jsou bezesporu krásné a patřily mezi jedny z nejzajímavějších modelů večera. Tmavě šedivá barva působí velmi drahým dojmem, čemuž přispívá i luxusní látka, která jemně obkresluje siluetu. Spodní pruhy výrazných barev jsou moderní a celý model příjemně osvěžily. Široký pásek zdůraznil útlý pas nositelky. Nám ale přijde, že od pasu dolů jsou šaty příliš široké a ve spojení s vlečkou moderátorku trochu „rozšiřují“. Také uhlazený a obrovský drdol se nám moc nezamlouval.

Anna Geislerová

Ani herečka, která je označována za módní ikonu, v našem výběru nesmí chybět. I když nás svými šaty pokaždé nadchne, musíme konstatovat, že letošní model nám dech nevyrazil. Ne, že by šaty nebyly krásné, jen nám tam něco chybělo. Složitý černobílý potisk ještě víc podtrhl bledost Anny a připadalo nám, že se v šatech trochu ztratila. Ovšem rozpačitý dojem z šatů vylepšily její šperky, které nenechaly chladnou žádnou ženu.

Andrea Verešová

Provokativní modelka se před reflektory cítí jako ryba ve vodě, a i tentokrát všem fotografům velmi ráda zapózovala. Její šaty vynikly nejen díky krásné barvě, ale především kvůli průhledné vrchní části. Krajka sice zahalila „přednosti“ modelky, ale i přes to je vršek moc „nahý“. Kromě toho, by bylo fajn, kdyby jemná tělová síťovina, na které se drží krajka, neodstávala při každém pohybu modelky. Náš konečný verdikt zní – přidat trochu nahoře a ubrat na objemu dole.

Iva Pazderková

Zarazila nás i róba Ivy. Šaty jsou těžkopádné a prapodivná barevná výšivka, ani posetý kamínky živůtek, to nezachránily. Chtělo by to vzdušnější a zajímavější model.

Eliška Bučková

Šaty, které se přehlédnout nedaly, patřily modelce Elišce Bučkové. Bílý pomuchlaný satén vypadá velmi lacině a střih šatů to jen podtrhl. Horších modelů bylo na akci opravdu jen pár. A kde modelka vzala „originální“ kabelku, připomínající rekvizitu z Labutího jezera?

Hana Kynychová

O největší rozruch večera se postarala Hana Kynychová. Kdysi populární cvičitelka se rozhodla, že se za své vypracované tělo nemusí stydět a vybrala si průhledné třpytivé šaty, pod kterými se rýsovalo velmi nepovedené body. O levné látce, ani o hrozné štrasové ozdobě se bavit nebudeme, ale co ten střih? Hance neforemné šaty přidávají minimálně deset kilo. Rozpláclé poprsí a otřesně se zařezávající body do zadku na ples (a vlastně na žádnou jinou akci) opravdu nepatří!

Další články z rubriky

Celé léto pod sluncem: Dopřejte pokožce vhodný restart

Celé léto pod sluncem: Dopřejte pokožce vhodný restart

Včera | Sluníčko, koupání, vlahý větřík, ale i klimatizace, to všechno symbolizuje léto. A ač je nám to…

Ochlazuje se? Pořiďte si bundičku pro vlahé letní a podzimní noci

Ochlazuje se? Pořiďte si bundičku pro vlahé letní a podzimní noci

16. 8. | Léto se pomalu blíží ke konci a noci už nejsou tak horké jako v červenci. Trávíte-li večery často…

Chcete chodit bez make-upu? Máme pro vás 10 tipů, jak na to!

Chcete chodit bez make-upu? Máme pro vás 10 tipů, jak na to!

14. 8. | Aplikace make-upu bývá pro mnohé z nás ztráta času a obzvlášť v horkých letních dnech, kdy jde při…

Černá, bílá, modrá aneb Oblíbená barva oblečení prozradí vaši povahu

Černá, bílá, modrá aneb Oblíbená barva oblečení prozradí vaši povahu

9. 8. | Možná tomu nebudete věřit, ale oblíbená barva, ve které nejčastěji nosíte oblečení, může o vás a…