Ples v Opeře 2015: Šaty, které se opravdu nedaly přehlédnout!

| Autor: Mariya Patrovská | Rubrika: Trendy

Tento honosný večer se považuje za vrcholnou událost sezóny. K tomu patří striktní dress code a nutná dávka luxusu i elegance. Jak myslíte, že to hvězdy zvládly tentokrát?

Tereza Maxová

Vytříbený vkus modelky, která se na Plese v Opeře objevuje skoro každý rok, se nadá zapřít. Tereza umí vždy podtrhnout své přednosti. Její, na první pohled, jednoduchá róba, je velmi sofistikovaná a vytváří nádhernou siluetu. Celý look dotváří luxusní šperky a masivnější sandálky s ozdobami. Dramatické oči a nenucený rozcuch – dokonalost sama!

Gabriela Kratochvílová

Česká Miss 2013 a dnes již moderátorka zvolila róbu něžné, éterické víly. Nám se líbila netradiční světle fialková barva šatů a jejich střih s lehce zvýšeným pasem. Usměvavé Gabriele tento styl velmi sluší. Aby nepůsobil celý look přesládle, zvolila „přísnější“ účes a zčesala si vlasy jednoduše dozadu. Jen škoda, že se šaty zepředu trochu potrhaly. Jinak, nemáme žádnou výtku.

Iva Kubelková

Šaty Ivy jsou bezesporu krásné a patřily mezi jedny z nejzajímavějších modelů večera. Tmavě šedivá barva působí velmi drahým dojmem, čemuž přispívá i luxusní látka, která jemně obkresluje siluetu. Spodní pruhy výrazných barev jsou moderní a celý model příjemně osvěžily. Široký pásek zdůraznil útlý pas nositelky. Nám ale přijde, že od pasu dolů jsou šaty příliš široké a ve spojení s vlečkou moderátorku trochu „rozšiřují“. Také uhlazený a obrovský drdol se nám moc nezamlouval.

Anna Geislerová

Ani herečka, která je označována za módní ikonu, v našem výběru nesmí chybět. I když nás svými šaty pokaždé nadchne, musíme konstatovat, že letošní model nám dech nevyrazil. Ne, že by šaty nebyly krásné, jen nám tam něco chybělo. Složitý černobílý potisk ještě víc podtrhl bledost Anny a připadalo nám, že se v šatech trochu ztratila. Ovšem rozpačitý dojem z šatů vylepšily její šperky, které nenechaly chladnou žádnou ženu.

Andrea Verešová

Provokativní modelka se před reflektory cítí jako ryba ve vodě, a i tentokrát všem fotografům velmi ráda zapózovala. Její šaty vynikly nejen díky krásné barvě, ale především kvůli průhledné vrchní části. Krajka sice zahalila „přednosti“ modelky, ale i přes to je vršek moc „nahý“. Kromě toho, by bylo fajn, kdyby jemná tělová síťovina, na které se drží krajka, neodstávala při každém pohybu modelky. Náš konečný verdikt zní – přidat trochu nahoře a ubrat na objemu dole.

Iva Pazderková

Zarazila nás i róba Ivy. Šaty jsou těžkopádné a prapodivná barevná výšivka, ani posetý kamínky živůtek, to nezachránily. Chtělo by to vzdušnější a zajímavější model.

Eliška Bučková

Šaty, které se přehlédnout nedaly, patřily modelce Elišce Bučkové. Bílý pomuchlaný satén vypadá velmi lacině a střih šatů to jen podtrhl. Horších modelů bylo na akci opravdu jen pár. A kde modelka vzala „originální“ kabelku, připomínající rekvizitu z Labutího jezera?

Hana Kynychová

O největší rozruch večera se postarala Hana Kynychová. Kdysi populární cvičitelka se rozhodla, že se za své vypracované tělo nemusí stydět a vybrala si průhledné třpytivé šaty, pod kterými se rýsovalo velmi nepovedené body. O levné látce, ani o hrozné štrasové ozdobě se bavit nebudeme, ale co ten střih? Hance neforemné šaty přidávají minimálně deset kilo. Rozpláclé poprsí a otřesně se zařezávající body do zadku na ples (a vlastně na žádnou jinou akci) opravdu nepatří!

Další články z rubriky

Vada na kráse, nebo ozdoba? Nestyďte se za své pihy!

Vada na kráse, nebo ozdoba? Nestyďte se za své pihy!

Dnes | S prvním vykouknutím sluníčka vykouknou i ony drobné tmavé skvrnky, které někteří milují a mnozí…

Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku!

Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku!

24. 5. | Která z nás by se nechtěla líbit mužům? Ačkoliv to vypadá, že muži našim svrškům nevěnují pozornost…

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

22. 5. | Začněte svůj dekolt vnímat stejně jako svůj obličej. Ten také odličujete, používáte na něj…

Může sprchování škodit? Čím si ve sprše nevědomky ubližujete

Může sprchování škodit? Čím si ve sprše nevědomky ubližujete

19. 5. | Pravidelné sprchování je základem každodenní hygieny. I pobyt ve sprše má ale svoje pravidla, která…