Podnikavé dívky

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Jsou krásné, slavné a také talentované. Hvězdám již nestačí být pouze celebritami, touží o kariéře návrhářek. Tato nová vlna sebou strhla zpěvačky Jennifer Lopez i Gwen Stefani, topmodelku Heidi Klum a pozadu nezůstává ani Nicky Hilton. My vám přinášíme pohled na kolekce stvořené slavnými ženami.

Jennifer Lopez
Dokonalý vzhled a nezaměnitelný styl vždy patřil k Jennifer Lopez. Její hvězda stále stoupá nejen díky úspěšným písničkám a filmům, ale také díky jejímu obchodnímu talentu, který J.Lo prostě nezapře. Parfémy pod jejím jménem patří již od počátku mezi absolutní bestsellery stejně jako kolekce oblečení a módních doplňků, kterou prezentuje pod značkami „J.Lo by Jennifer Lopez“ či nově „Sweetface“.
Tato módní ikona nabízí svůj vytříbený vkus a sexy sportovní eleganci v podobě kompletní kolekce, ve které nechybějí džíny, trička, šaty, klobouky, šperky, hodinky, brýle, boty, plavky a ani spodní prádlo. Sympatické na oblečení od Jennifer Lopez je i skutečnost, že není určeno jen pro super štíhlé modelky, ale pro skutečné ženy a k dostání je ve velikostech 34 až 48.Heidi Klum
Topmodelka německého původu Heidi Klum je opravdu podnikavá dívka. Pečlivou pozornost věnuje nejen své kariéře modelky, ze svého jména si vytvořila obchodní značku a propůjčuje ji i svou krásnou tvář nejrůznějším projektům. V Čechách ji známe především z reklam na jogurtové bonbóny Katjes či depilační strojek Braun. Zde však aktivity blonďaté Němky nekončí. V americké televizi moderuje reality show Project Runway, v rodné zemi zase soutěž modelek Germanys Next Topmodel. Sousední Rakousko dokonce vydalo sérii známek s tváří Heidi a její jméno nese i nová odrůda růží. Mimo to se Heidi věnuje návrhářství. Začala s botami Heidi-Birkenstocks a šperky Mouawad a tuto zimu představila cenově dostupnou módní linii v německém katalogu Otto.

Čilé obchodní aktivity však nikterak nebrání Heidi vést šťastný soukromý život. Spolu se zpěvákem Sealem vychovávají Heidinu dceru Leni a v září loňského roku se tomuto páru narodil syn Henry.
Gwen Stefani
Hlučná, extravagantní, originální a nepřehlédnutelná je frontmanka skupiny No Doubt a momentální sólistka Gwen Stefani. Její hudba jde ruku v ruce s jejím stylem oblékání – trochu punku, trochu rocku, špetka popu. Gwen se stejně jako Jennifer Lopez stala módní ikonou, i když každá ve zcela odlišném stylu. Zatímco Jennifer se proslavila sportovní elegancí, Gwen jde cestou extravagance a nevšednosti, právě ona se stala miláčkem takových návrhářů jako John Galliano či Vivienne Westwood. Pro milovníky neotřelého a výrazného oblečení uvedla Gwen spolu se svou stylistou Andreou Lieberman vlastní kolekci oblečení a módních doplňků, kterou pojmenovala stejně jako své první sólové album L.A.M.B. Nutno podotknout, že linie rázem získala nebývalou pozornost a obchodní úspěch. Seznam obchodů, ve kterých se Gwenina kolekce prodává je skutečně úctyhodný.
Nicky Hilton
Ve stínu své starší sestry Paris se rozhodla nadále nezůstávat Nicky Hilton, členka slavné a bohaté rodiny hoteliérů. Zatímco Paris běhá od večírku k večírku a libuje se ve skandálech a mediální pozornosti kolem své osoby, Nicky své jméno a majetek využívá v podnikání. Od svých 17ti let navrhuje pro sebe kabelky a tak se rozhodla podělit se o svůj talent s dalšími mladými (nejen věkem) a na trh se vrhla s linií doplňků a posléze i oblečení pod názvem „Chick by Nicky Hilton“. Proč právě chick? V překladu to znamená kuřátko, což byla její přezdívka v dětství. Jak sama říká, vypadala jako ptáček Tweety – velké modré oči a blond vlasy. Světlou hřívu však nahradil tmavý odstín, aby se od své bujaré sestry ještě více odlišila. Kolekce Hiltonové odráží mladí, radost ze života a aktuální módní trendy.

„Moje láska k módě začala již v dětství a vždycky jsem ráda následovala módní trendy,“ uvedla při představení značky bohatá prominentka. „Chtěla jsem proto vytvořit linii, která by odrážela módu velkých módních domů a zároveň aby si ji mohly dovolit všechny dívky. Mým cílem je vybudovat most mezi velkou módou a ulicí.“ A to se talentované Nicky daří na jedničku.
autor: Simona

Další články z rubriky

Voňavý a lahodný kokosový olej: 7 tipů, jak být díky němu ještě krásnější

Voňavý a lahodný kokosový olej: 7 tipů, jak být díky němu ještě krásnější

18. 2. | Kokosový olej má širokou škálu kosmetických výhod, protože je antibakteriální, antiplísňový a…

Květy, výšivky, batohy: Bez toho se letos neobejdete!

Květy, výšivky, batohy: Bez toho se letos neobejdete!

15. 2. | Zima ještě chvíli bude vládnout, módní trendy pro jaro 2017 ale už pomalu vyplouvají na povrch. Bez…

Boj s vráskami: 8 kroků, jak si s nimi poradit

Boj s vráskami: 8 kroků, jak si s nimi poradit

13. 2. | 2 | Boj s vráskami neznamená jen zásah plastického chirurga. Důležitá je dlouhodobá péče a pokud se…

Jak přidat na kráse? 10 chytrých tipů, díky kterým se vám to povede

Jak přidat na kráse? 10 chytrých tipů, díky kterým se vám to povede

11. 2. | Někdy se kráse musí trošku pomoci, aby se mohla naplno projevit. Ačkoliv se to nezdá, většinou…