Podprsenka pro chlapa

| Autor: www.podprsenky-poradna.cz | Rubrika: Trendy

Motto: Jestli si myslíte, že prodávat spodní prádlo je nuda, nuda a šeď, hned Vám můžeme ukázat, že tomu tak není, že je to práce hezká, zábavná, dovolí nám s našimi zákaznicemi prožívat jejich ženské příběhy a pomáhat je i částečně řešit radami z našeho oboru. Kdybych to měla říci jednoduše, prodávat spodní prádlo, to je život sám.Vážené čtenářky, dnešní příběh z naší prodejny bude křehký jako lístek jarního salátku či jako bublinka z foukaného skla. Tak nám připadal, když jsme ho prožívaly a tak nám připadá stále. Proto se na nás nezlobte, že při vyprávění budeme jemně opatrné.

Začalo to dotazem do naší internetové poradny:

„Dobrý den, jsem muž, pravá prsa nemám, ale podprsenky nosím, ale vždy mám s výběrem problém, a v každé prodejně si ji vyzkoušet nemůžu. Jak si mám já určit velikost? Díky za seriozní odpověď. René TV“

Byly jsme tímto dotazem s Laďkou zaskočeny a takto zněla moje odpověď:
„Dobrý den, přiznám se, že v tomto směru nemám žádné praktické zkušenosti. Pokud svůj dotaz myslíte seriozně, napište nám na Martina.poradna(zavináč)seznam.cz. Zdraví Martina, prodavačka z Bílé labutě“

René TV skutečně napsal a poslal svoji míru pod prsy (95 cm) a přes vycpaná „prsa“ (115 cm). Takže jsme začaly dávat dohromady tyto dva rozměry, jako kdyby byl žena. Psaly jsme mu: „Kdybyste byl žena, daly bychom Vám zkusit rozměr 95 cm pro pohodlí, ale i 90 cm. Žena má více tuku a tak jí nevadí trochu těsnější podprsenka, na druhou stranu jí to dělá trochu štíhlejší, neboť prsa jsou více u sebe. Rozměr přes prsa (115 cm), by odpovídal podprsence 95E, příp. při obvodu 90 cm by to byla podprsenka 90F. Nevím, jestli je pro Vás důležité mít tak velká prsa. Pro ženu je to spíše přítěží a také v příliš velkých prsou vypadá silnější. Vzhledem k tomu, že si velikost prsou můžete určit, tak bych navrhovala zkusit i menší velikosti košíčků třeba o číslo nebo i o dvě.

René TV nám poděkoval na profesionální a lidský přístup k jeho nezvyklé prosbě, těšil se na nákup a litoval, že nemá ženské ladné křivky, aby prádlo vyniklo. Pak se velmi opatrně zeptal, zda si může jít koupit prádlo k nám do Bílé labutě. Navrhly jsme mu neděli dopoledne, kdy bývá v obchodním domě málo zákazníků. Hned ráno jsme se o ničem jiném s Laďkou nebavily a vsázely jsme se o dvě láhve sektu s Evou z „pánského“ a Ážou z „dámského“, zda skutečně přijde.

V neděli byl na prodejně normální provoz a tak jsme s Laďkou skoro zapomněly, že možná přijde i náš René TV. Seřazovaly jsme podprsenky podle čísel, počítaly zboží, a když do prodejny přišla vysoká, štíhlá modelka typu Vondráčkové, tak před třiceti lety, Laďka se jí běžným způsobem zeptala, co jí můžeme doporučit. Odpověděla ladným, ale chladným pohybem ruky, jakože se nejdříve podívá. Chvíli prohlížela podprsenky a potom odešla.

Netrvalo však ani čtvrt hodinky a byla nazpět, ale znovu poodešla. Několikrát obkroužila prodejnu a náhle vykročila rovnou ke mně. „Vy jste Martina?“ řekla tiše, po mém přikývnutí pokračovala: „Já jsem René. No, ten René, jak jsem Vám psal“.

Dívala jsem se na něj nevěřícně, neboť v tu chvíli stála přede mnou žena. Jemný obličej, jemné nalíčení, blond paruka. Její oblečení bylo elegantní, jak z pařížského obchodního domu. Purpurové sako, v něm žlutý topík a úzké černé kalhoty. Úplně mě to vyvedlo z míry. Óóó, jak jsme ráno byly s Laďkou sebevědomé při našich sázkách s kolegyněmi. Najednou jsem tam stála plná rozpaků a René TV taky.

„Nešla byste nejdřív tady vedle do kavárny na kafe“ špitnul Vondráčková, „nejdříve to probereme teoreticky“ a usmál se. Asi se mu ulevilo, když jsem kývla a mě také.

Modelka Vondráčková objednal dvě pressa, dva borůvkové dorty a dva velké zmrzlinové poháry s kopcem šlehačky. Jedli jsme a povídali jako dvě kamarádky, smáli se jako školačky a drbali, jako kdybychom se znali odjakživa. Nejdříve o podprsenkách, kalhotkách, punčochách a punčocháčích, ale pak mi pomalu začal vyprávět o sobě.

Už jako předškolní dítě měl zálibu v oblékání ženského spodního prádla, hlavně v kalhotkách a silonkách. Neví proč, postě se tak narodil a zatím nenašel odvahu to nikomu říct.

Je heterosexuál, hodně se mu libí ženy a dívky, jen má postě tu zálibu v ženském spodním prádle. Tyto touhy věkem začaly stále přibývat a nabývat konkrétní podobu. Dnes je mu 27 let. Jeho největším snem je, aby alespoň vždy na chvíli mohl vypadat kompletně jako krásná žena a sedět s kamarádkou třeba na kafíčku, jako jsme teď seděli spolu. A kdyby tady byl ještě nějaký muž, který by se k němu choval galantně a zapálil mu třeba cigaretu, byl by blahem bez sebe.

Nakonec jsme se dostali až k výběru vhodné podprsenky. Litoval, že ty nejúžasnější a nejněžnější kousky se vyrábí pouze do velikosti obvodu 85 cm a při jeho mírách (95 cm) jsou mu nedostupné. Můj nápad, že by měl krásnou sladkou krajkovou podprsenku, byť by v ní byl trochu přiškrcen, mu nepřipadal dobrý. Také alternativu, že obvod prodloužíme tzv. prodlužkou s háčky, nepřijal. Chtěl, aby podprsenka byla kvalitní, elegantní a s trochou krajky, ale hlavně uzavřeného střihu, aby mu z ní nic nevypadávalo.

Důležité pro něj bylo, aby se vyráběla s obvodem 95 cm. Tím jsme jasně vybrali podprsenku Richardu W v černé barvě a velikosti 95C. Byl z ní nadšen. Koupil si k ní ještě do kompletu i stahovací kalhotky MAXI pro štíhlý pas a ještě černé samodržící punčochy.

V každém člověku je zastoupena jak ženská, tak mužská identita, záleží asi na tom, co a kdy převáží. Obdivovala jsem ho, jak byl odvážný, že se za námi vypravil nakupovat do prodejny spodního prádla. Potřeboval se v tom krásném oblečení asi někomu venku ukázat, neboť koupit si ho a zůstávat v něm doma, by byla věčná škoda. Byl to chytrý a zajímavý muž a byl by asi i dobrá kamarádka.

Info na www.podprsenky-poradna.cz.


KAŽDÝ DEN NOVÉ SLEVY NA JEDNOM MÍSTĚ!


ČTĚTE TAKÉ:
Libuška Šafránková radikálně změnila účes!!


Další články z rubriky

Zahalte se do hřejivých svetrů, roláků a kardiganů: Vybírejte z více než 50 kousků!

Zahalte se do hřejivých svetrů, roláků a kardiganů: Vybírejte z více než 50…

19. 9. | Léto je nenávratně pryč a chladná rána i večery nám vtíravě zalézají pod oblečení. Je na čase…

Chcete si zachovat letní opálení i na podzim? Zkuste tyto triky

Chcete si zachovat letní opálení i na podzim? Zkuste tyto triky

17. 9. | 1 | Období letních dovolených se neomylně chýlí ke konci. Právě jste se vrátila od moře nebo se k němu…

Barvíte si vlasy? Pozor na chyby, které vám přidají roky!

Barvíte si vlasy? Pozor na chyby, které vám přidají roky!

15. 9. | Málokterá žena má radost z šedin a dokáže se s nimi smířit. Většina z nás si vlasy barví, ne vždy…

Tři módní tipy, které tento podzim musíte mít

Tři módní tipy, které tento podzim musíte mít

13. 9. | Podzim se nemilosrdně přiblížil a venku začíná přituhovat. Je třeba proto obměnit šatník a doplnit…