Podprsenková poradna: Jak vypadají ideální prsa? Mají je modelky?

| Autor: www.podprsenky-poradna.cz | Rubrika: Trendy

Jaký mají mít tvar a velikost? To je téma, o kterém ženy i muži často diskutují. Někdo preferuje poprsí malé, jiný má rád větší a další ještě větší. Co člověk, to názor. A to je dobře! Ideální prsa jsou totiž taková, se kterými je žena spokojená.

Protože nám tuto otázku často pokládáte, i my jsme se zeptali Hanky Nekolové, odbornice z Poradny správných velikostí podprsenek v Bílé labuti. Existují nějaké tipy či triky, které by ženám pomohly k větší spokojenosti s poprsím?

  • Tip pro malá prsa:

Mnoho žen trpí komplexem z malého poprsí. Pokud i vy řešíte podobný problém, zkuste podprsenku s push-up tvarováním. Vaše prsa budou vypadat větší a plnější.

  • Tip pro povislá prsa:

Tento problém postihuje většinu žen po těhotenství, kojení a také po výrazné redukci hmotnosti. Důležitou roli hraje samozřejmě i genetika. Zapomeňte na podprsenky, které jste nosili před těhotenstvím. Na povislá prsa platí funkční podprsenka uzavřeného typu s vysokým středem. Dokáže prsa usadit do správné výšky a tvaru.

  • Tip pro velká prsa:

Velká prsa způsobují ženám řadu potíží, omezují při výběru oblečení, vyvolávají bolesti páteře a vadné držení těla. Tady není jiná rada, než si pořídit kvalitní podprsenku ve správné velikosti i střihu a naučit se ji správně nasazovat. Podprsenka by neměla škrtit, měla by mít širší ramínka, být z prodyšného materiálu. Při nasazování je potřeba si košíčky upravit tak, aby kostice byly usazeny těsně pod prsy a středový díl skutečně přilehl k hrudi.

Možná vás bude zajímat, co si o správné velikosti prsou myslí profesionální modelka, která se specializuje právě na focení spodního prádla.

Rozhovor s Gabrielou Smutnou:

Jaká je ideální velikost podprsenky pro předvádění spodního prádla?

Modelka, která předvádí spodního prádlo, by měla být štíhlá a přitom s větším poprsím, ideální velikost by tedy měla být 75C nebo 70D. Spodní prádlo na křivkách této velikosti skvěle vynikne. Na fotografiích časopisech se však dnes velmi často proporce upravují pomocí grafických programů.

Jakou barvu spodního prádla nosíte nejraději?

Nejpraktičtější je tělová barva. Často také nosím výrazně růžovou, tu barvu mám hodně ráda. Při výběru podprsenky záleží na mnoho věcech, např. jakou mám zrovna náladu a jaké mám ten den oblečení. Na večer si ale ráda obleču černou krajku, když se chci cítit sexy.

Od kolika let se věnujete modelingu?

Modeling dělám od 13 let. Dostala jsem se k němu díky soutěži, která byla pořádána výrobcem francouzského dámského spodního prádla.

Máte dokonalou postavu, byla Vám dána přírodou nebo je výsledkem tvrdého drilu v posilovně?

Asi bych měla odpovědět, že je vše výsledkem mé snahy a píle, ale musím se přiznat, že posilovnu zrovna nemusím. Raději zajdu na jógu nebo přidám delší pravidelné procházky. Prozatím jsou mé křivky darem osudu, a tak si někdy i trochu zahřeším a dám si palačinky či knedlíky s meruňkami.

www.podprsenky-poradna.cz

Dáma.cz je na facebooku. Přidejte se k nám!

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Cukr, rýže, oves: 7 přírodních levných cest, jak omladit pleť

Cukr, rýže, oves: 7 přírodních levných cest, jak omladit pleť

Včera | Nechce se vám investovat do drahé kosmetiky, u které nemáte jistotu, že bude účinkovat na povadlou,…

Overaly jsou in: Na party, na doma i do postele

Overaly jsou in: Na party, na doma i do postele

22. 2. | 2 | Módní outfit, který spojuje horní i dolní část oděvu, se může na první pohled zdát nepraktický,…

7 tipů, jak díky make-upu vypadat o 15 let mladší

7 tipů, jak díky make-upu vypadat o 15 let mladší

20. 2. | Vrásky, povislá pokožka a další kožní změny jsou známky stárnutí, kterým nemůžeme uniknout. Přesto…

Voňavý a lahodný kokosový olej: 7 tipů, jak být díky němu ještě krásnější

Voňavý a lahodný kokosový olej: 7 tipů, jak být díky němu ještě krásnější

18. 2. | Kokosový olej má širokou škálu kosmetických výhod, protože je antibakteriální, antiplísňový a…