Podzimní trendy v líčení 2007

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Její tajemná tvář, uhrančivý pohled, elegance s jakou pronáší každé slovo ze smyslných rtů … Taková je skutečná femme fatale, idol letošního podzimu. S trochou šikovnosti a pomocí rafinovaných líčidel vykouzlíte snadno stejně podmanivý vzhled, který vládne této sezóně.

Tajemná hra
Legendární vlak Orient Express jede soumrakem. Záhadná elegantní dáma sedí v šeru, dívá se z okna luxusního kupé a sní … Slavná povídka „Vražda v Orient Expressu“ a čínská lakovaná krabička inspirovaly Gucci Westman k vytvoření tajemné kolekce líčení pro značku Lancome. Kolekce Mystery Game je zosobněním krásné, elegantní a svůdné ženy, která si je vědoma své krásy – ženy, která ráda svádí a líčení je pro ni téměř mystickým rituálem.

Hlavní novinku představuje tajemná kostka osudu Destiny Cube. Ta je jedním z nástrojů odhalování lidské budoucnosti. Osud určí při hodu kostkou jeden ze 17 mystických symbolů na jejím povrchu a nechá nás tak nahlédnout do blízké či daleké budoucnosti. Kromě toho kostka ukrývá luxusní duo očních stínů a 2 lesky na rty, se kterými můžete vykouzlit dokonalou harmonii nalíčení. Na výběr máte ze dvou kombinací odstínů.

Jak dosáhnout tajemně smyslného vzhledu? Gucci se rozhodla pro vínovou a zlatou, které jsou leitmotivy kolekce, a použila oční stíny Destiny Cube Charisma, Color Design Sicilian Burgundy a zlatý konec oční tužky Khôl Oriental Duo, který prozářil koutky očí. Rty zvlhčila Baume Baiser a poté nabarvila třemi odstíny Color Fever Gloss. Jemné prstíky Darii Werbowy, tváře této kolekce, ozdobené lakem Le Magnétique si pohrávají s Destiny Cube…

Diorrisime
Podzim se u Diora nese ve vysoce elegantním duchu. Vypasované kostýmky z vytříbených materiálů pro den, bohatě zdobená sáčka do společnosti a nákladné večerní róby se odrážejí i v líčení na tuto sezónu.

Závan přirozené elegance snoubené s nenápadným luxusem hrají hlavní roli vzhledu Diorrisime. Kolekce se pyšní decentními odstíny horké čokolády, slonové kosti, perleťové růžové a nyní tolik módní šedé. Všechny tyto barvy se ukrývají v paletě z růžové kůže se slavným „cannage“ prošíváním. Tato paleta líčidel zdobená výrazným „D“ připomíná luxusní kabelky Dior vyvedené v mnoha odstínech té nejjemnější kůže.

Denní vzhled se vyznačuje jemností a decentností. Svěží líčení v růžových tónech plných lesku doplněné dokonale hladkou pletí evokují Madonnu současnosti. Pro společenská setkání si pohrajte se smyslností a vytvořte ultra-šik image. Kouřové oči a jemně růžové rty spolu se růžovými tvářemi budou fascinovat celé vaše okolí. Na večer se dokonale hodí romantický styl s prvky dramatičnosti podle vzoru Hollywoodu. Duhové oční stíny doplněné „nahými“ rty vytvoří ten pravý elegantní, sexy vzhled.

Imaginární zahrada
Krásného podzimní rána si lehký vánek pohrává s několika zelenými lístky a chladné sluneční paprsky nakukují přes stromy a odhalují jemné odstíny tajuplné zahrady. Představíte-li takové místo, nutně se musíte i zasnít. A pokud vám fantazie nepracuje na plné obrátky, stačí jediný pohled na líčidla z nové Chanel kolekce Imaginary Garden.

Dvojice vizážistů Heidi Morawetz a Dominique Moncourtois společně vytvořili elegantně zasněný styl líčení pro letošní podzim. V kultovní černé lakované krabičce s bílým logem se dvěma propleteným C se ukrývají vždy čtyři barvy – na oči a rty.

Pohled zahalený do pudrových odstínů růžové a zelené nechávají vyniknout porcelánové pleti, jejíž křehkost ještě zdůrazní béžová, růžová či karmínová na rtech. Paleta pro svůdná ústa obsahuje čtveřici lesků v podobě kamélií, nejoblíbenějších květin Coco Chanel. Jednotlivé odstíny vyjadřují tajemně snivou náladu romantického rána v podzimní zahradě, stejně jako jejich výsledný efekt – lesklé, pudrové a třpytivé. I jejich jména evokují romantickou náladu – lotus-kaktus, černý tulipán, růžová magnólie, azalka, orchidej, bonsaj …


foto: archiv firem

Další články z rubriky

Vada na kráse, nebo ozdoba? Nestyďte se za své pihy!

Vada na kráse, nebo ozdoba? Nestyďte se za své pihy!

Včera | 1 | S prvním vykouknutím sluníčka vykouknou i ony drobné tmavé skvrnky, které někteří milují a mnozí…

Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku!

Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku!

24. 5. | Která z nás by se nechtěla líbit mužům? Ačkoliv to vypadá, že muži našim svrškům nevěnují pozornost…

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

22. 5. | Začněte svůj dekolt vnímat stejně jako svůj obličej. Ten také odličujete, používáte na něj…

Může sprchování škodit? Čím si ve sprše nevědomky ubližujete

Může sprchování škodit? Čím si ve sprše nevědomky ubližujete

19. 5. | Pravidelné sprchování je základem každodenní hygieny. I pobyt ve sprše má ale svoje pravidla, která…