Podzimní trendy v líčení - Lady

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Nenechte svou tvář zahálet a poohlédněte se po novém, perfektně moderním vzhledu, která vás promění ve skutečnou dámu, hvězdu pro každého, kdo se na vás podívá. Podzimní kolekce make-up v duchu elegantní dámy vás nenechají klidnou ...

DANDY LADY
Přesně v duchu super-elegantní luxusní konfekce značky Dior na sezónu podzim – zima 2008/2009 se nese i linie líčení tohoto módního gigantu. Dior představuje více než 60 let záruku ženskosti, elegance a také originality a modernosti.

Dandy styl – pánské prvky v dámském šatníku – je hlavní tématem podzimní sezóny u Diora, oblečení, líčení i výstava u Muzeu Christiana Diora. Make-up se nese v duchu 30. let minulého století, půvabný vzhled dámy, která dbá za každých okolností na svůj perfektně pěstěný vzhled a zároveň se nebojí experimentovat. Dandy Lady si hraje s dvojsmyslností, přetváří luxusní maskulinní styl a sportovní kontrasty, aby vytvořila jedinečný ženský look, který je úchvatný, jedinečný a ďábelsky sexy.

Hlavním produktem celé linie je paleta pro smyslný pohled, jejíž povrch připomíná luxusní krokodýlí kůži. Hedvábná textura intenzivních pigmentů nádherně vykouzlí na očních víčkách vzhled, který si sama nositelka zvolí. Lze nalíčit jemně přirozený image stejně jako ultra-sofistikovaný nepřehlédnutelný pohled. Hnědá zintenzivní pohled jako oční linka, bronzová barva umožňuje precizní stínování a béžová oči nádherně rozzáří.

Bez rtěnky to tuto sezónu nejde a ani Dior žena se bez ní neobejde. V kolekci najdete nové odstíny saténových rtěnek Rouge Dior počínaje svůdnou béžovou až po femme fatale hnědou.

GLORIOUS BEAUTY
Od představení zlaté řasenky Glorious od Heleny Rubinstein se základna jejích skalních fanynek rozrůstá geometrickou řadou. Již její zlatý obal jasně evokuje nádherný svět luxusu a pozornosti, kterou si každá žena tolik zaslouží. Po nanesení jen jediné vrstvy na řasy propadnete jejímu kouzlo nadobro. Oči se s Glorious rázem proměňují ve svůdný pohled osudové ženy, smyslné natočení a super objem na kterém se stanete závislou.

Celá podzimní linie se nese ve vznešeném a smyslném duchu. S pomocí kolekce pro podzim 2008 Glorious Beauty značka Helena Rubinstein přináší nový pohled na líčení z perspektivy hvězd. Navrhuje nový rituál, kterým prokazuje svou oddanost umění sofistikovaného přepychu.

V samém centru podzimní řady stojí jako nejzářivější hvězda ona ikonická řasenka, která si rozhodně nezadá se svou pověstí absolutní špičky ve své kategorii. Glorious splývá po celé délce řasy, natáčí ji a tvaruje. Pohled se odhaluje ve své maximální intenzitě.

Sexy pohled se neobejde bez vybarvených víček. Helena Rubinstein nabízí trojici palet očních stínů Wanted Eyes Palette v perfektní harmonii jednotlivých odstínů. Každá krabička v sobě ukrývá čtveřici barviček, dvě rozjasňující a dvě zvýrazňující. Na výběr jsou variace hnědé, modré, fialové a růžové. Přesně podle vašich individuálních potřeb. A před samotným líčením vyhlaďte svá víčka očním krémem Collagenist Eye Zoom. Budete naprosto dokonalá stejně jako Demi Moore, tvář kolekce.

FACETTES D´OR
Slovutná Coco Chanel milovala luxus, elegantní bohatství a ráda se jím obklopovala, což můžete na vlastní oči spatřit v jejím apartmá na pařížské adrese 31 rue Cambon, kde dodnes sídlí módní dům Chanel. Podzimní kolekce líčení se nese přesně v duchu tohoto tajemného místa, kde vznikl legendární kostým, dvoubarevné lodičky a móda umělých perel.

Křišťálová koule, osmihranné zrcadlo, křišťálové kapky visící z lustrů … Tolik pokladů, které v sobě odrážejí zlatou barvu ze stěn, měděné klasy pšenice, tmavé dřevo Koromandlových paravanů a barvu jantaru. Všechny tyto jedinečné detaily se odrážejí v podzimní linii líčení nesoucí jméno Chanel.

Pokud se rozhodnete jít tuto sezónu ve stopách slečny Coco, neobejdete se dvojice s tajemným názvem Facettes D'Or. Exkluzivní kreace Facettes D'Or Joues Contraste Gold Fever zvýrazňuje obličej pár dotyky štětce na kulatých částech obličeje, jako na tvářích, čele a očních obloucích. Produkt je intenzivně pigmentován zlatou, která splyne s vaším makeupem a dodá vám záři slunce. Na večerní příležitosti lze též použít do dekoltu a na ramena. Druhou novinkou je barva na nehty v originálním odstínu. Lak na nehty zabalen do unikátní zlaté nádoby se prezentuje luxusní zlatou vrstvou, která je unikátní pro Chanel.

Stejně jako září zlato na pleti a nehtech, tak skvěle se vyjímá na rtech. Ty zahalte do svůdného závoje rtěnky Rouge Hydrabase a vše korunujte dotykem lesku Lévres Scintillantes se zlatými částečkami s jantarovými, fialkovými či plíškovými odlesky, které připomínají záblesky z rue Cambon.

Foto: archiv firem

Komentáře

Komentářů celkem: 3
proste ta nej stranka':)))) dajana 11. 2. 2009 | 15:01
moc pěkný HR stíny byly vždy kvalitní ale bohužel už je do česka moc nevozí Dagmar Svobodová 29. 9. 2008 | 23:19
Já tu HR musím vyzkoušet .o ))) didule 28. 9. 2008 | 02:19

Další články z rubriky

Zahalte se do hřejivých svetrů, roláků a kardiganů: Vybírejte z více než 50 kousků!

Zahalte se do hřejivých svetrů, roláků a kardiganů: Vybírejte z více než 50…

Dnes | Léto je nenávratně pryč a chladná rána i večery nám vtíravě zalézají pod oblečení. Je na čase…

Chcete si zachovat letní opálení i na podzim? Zkuste tyto triky

Chcete si zachovat letní opálení i na podzim? Zkuste tyto triky

17. 9. | 1 | Období letních dovolených se neomylně chýlí ke konci. Právě jste se vrátila od moře nebo se k němu…

Barvíte si vlasy? Pozor na chyby, které vám přidají roky!

Barvíte si vlasy? Pozor na chyby, které vám přidají roky!

15. 9. | Málokterá žena má radost z šedin a dokáže se s nimi smířit. Většina z nás si vlasy barví, ne vždy…

Tři módní tipy, které tento podzim musíte mít

Tři módní tipy, které tento podzim musíte mít

13. 9. | Podzim se nemilosrdně přiblížil a venku začíná přituhovat. Je třeba proto obměnit šatník a doplnit…