Poznejte italský klenot – deodorant Borotalco

| Autor: PR | Rubrika: Trendy | komerční sdělení

Najít ten správný deodorant, který nám sedne jak funkcí, tak vůní není hračka. My pro vás dnes máme tip na značku, která hraje prim v Itálii už celé století a pomalu se dostává na výsluní i u nás.

Poznejte italský klenot – deodorant Borotalco

Borotalco je kvalitní přípravek proti pocení s nezaměnitelnou svěží unisex vůní, redukuje pot po dobu 48 hodin, má antibakteriální účinky, obsahuje 0% alkoholu a je dermatologicky testovaný. Díky jedinečným vlastnostem se Borotalco v průběhu let stává vítězem všemožných pořadů a testů.

TROCHA HISTORIE

V Itálii zná Borotalco každý, není divu, protože tam i vzniklo. Již v roce 1878 objevil anglický lékarník ve Florencii formuli Borotalcum a od roku 1904 se značka se známým zeleno-červeným designem vyskytuje ve většině italských domácnostech. Jemný pudr se již tehdy doporučoval jak pro jemnou pokožku dětí, tak i pro ženy a muže. Zhruba o dvacet let později se objevilo několikero marných pokusů o napodobení úspěchu Borotalca, jeden pokus vedle druhého ale skončil fiaskem a bylo tak jasno – tradice a zkušenosti se jen tak imitovat nedají. V devadesátých letech převzala Borotalco skupina Bolton Group, která značku vede dodnes se stejně vysokými nároky na kvalitu. I vůně z dřívější doby byla ve všech produktech zachována a hýčká nás tak dodnes. V roce 2011 značka dobývá Švýcarsko a v roce 2014 je Borotalco na Slovinsku zvoleno produktem roku. Od roku 2015 je značka i na našem trhu a je tedy jen na nás, kdy plně objevíme její kouzlo a dostane se i zde na přední příčky jako je tomu v okolních zemích.

KOUZELNÁ INGREDIENCE

Tajemnou ingrediencí je u Borotalca mikronizovaný prášek z jednoho z nejčistších přirozeně se vyskytujících minerálů světa – mastku. Prášek se z mastku získává zvláštním postupem, jehož výsledkem je extrémně jemný pudr Microtalcum, který vede k optimálním absorpčním schopnostem. Microtalcum je také příčinou jedinečné vůně těchto deodorantů.

BOROTALCO INVISIBLE

Pokud vás navíc nebaví čekat, až deodorant zaschne, abyste si nezašpinili oblečení nebo pokud marně hledáte deodorant bez hliníkových solí, měli byste teď pořádně zbystřit. Řada Borotalco Invisible byla vyvinuta speciálně za účelem redukce vzniku žlutých skvrn na světlých látkách a bílých stop na tmavých látkách, což je velmi častým problémem většiny deodorantů. Díky svému složení navíc dokonale pohlcuje pot a zajišťuje suchou pokožku. Tato neviditelná řada obsahuje 3 různé formy deodorantu a dle svých preferencí si můžete vybrat sprej, kuličkový nebo tuhý deodorant. Invisible Sprej o objemu 150ml slouží k rovnoměrné aplikaci na pokožku, Invisible kuličkový deodorant umožňuje praktické nanesení a dodá vlhkost pokožce a tuhý deodorant o objemu 40ml zanechává příjemně suchý pocit a co víc – jako jeden z mála dostupných deodorantů se může pyšnit označením deodorant bez hliníku.

DOSTUPNOST

Už v hlavě přemítáte, kde takový poklad seženete? Poradíme vám! Borotalco je aktuálně k dostání v drogeriích DM, Rossmann a Teta, v oddělení kosmetiky v Tescu, Albertu a Globusu a online ho seženete na Parfums.cz. Tak neváhejte, dejte Borotalcu šanci a objevte jeho kouzlo.

Další články z rubriky

Chcete novou kabelku? Kolik jich potřebujete? Tohle byste měla vědět!

Chcete novou kabelku? Kolik jich potřebujete? Tohle byste měla vědět!

Dnes | Určitě znáte ten pocit, když vaše nejmilovanější kabelka odejde do věčných lovišť a vám nezbývá,…

Fakta a výmysly o šedivých vlasech: Co je na ně platí a proč je máme?

Fakta a výmysly o šedivých vlasech: Co je na ně platí a proč je máme?

27. 3. | 1 | Nechtěné stříbřité nitky protkávající přirozenou barvu našich vlasů začnou dříve či později trápit…

Zbytečné bitvy s celulitidou: Zbavte se jí účinně

Zbytečné bitvy s celulitidou: Zbavte se jí účinně

25. 3. | Jaro pomalu začalo vystrkovat drápky a než se nadějeme, bude tu plavková sezóna. To znamená nejen…

Maskáčový vzor je zpět: Nosí ho Rihanna i Gwen Stefani

Maskáčový vzor je zpět: Nosí ho Rihanna i Gwen Stefani

22. 3. | Jak už se stalo zvykem, módní styly se v nepravidelných cyklech neustále vracejí, i když často s…