Prádlem a botami proti celulitidě

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

S pomerančovou kůží se potýká většina žen, bez rozdílu věku a konfekční velikosti. Bez důkladné a především pravidelné péče se stav dokáže rapidně zhoršit. A přitom kolikrát stačí méně než si myslíte.

Užívat si letní dny v krátkých sukních a šortkách nemusí být pro každou ženu příjemné, dolíčky na stehnech se dokáží pěkně podepsat na sebevědomí a sexy oblečení se tak stává pro spoustu žen nedostupným.Pokud si myslíte, že s nástupem podzimu se situace zlepší, tak tomu nevěřte. Šortky totiž zůstávají trendy i nadcházející sezónu. Takže dost zahálení a vzhůru do boje za krásnější a pevnější nohy.Spodní prádlo

Letos uvedla značka Marks&Spencer inovativní spodní prádlo, které při pravidelném nošení zmírňuje projevy celulitidy. Tvarující kalhotky obsahují účinné ingredience, které se uvolňují při chůzi a kofein působí na buněčný metabolismus.Převratná technologická inovace umožňuje, aby tyto složky byly vetkány do struktury látky v podobě milionů mikro-bublinek. V nezávislém testovacím centru bylo zjištěno, že ženy se díky anticelulitidním kalhotkám cítí vizuálně lépe - díky zpevňujícím vlastnostem materiálu se snižuje výskyt boulí a hrbolků. Silueta ženského těla působí uceleně a hladce.Pro dosažení maximálního efektu je nutno prádlo nosit 8 až 10 hodin a to po dobu nejméně 28 dní. Kalhotky je možné pohodlně prát v pračce a sušit v sušičce, protože účinné látky jsou včleněny přímo do struktury materiálu.Díky kombinaci polyamidu a elastanu jsou nové anticelulitidní kalhotky stejně pohodlné a prodyšné jako klasické stahující. Prádlo můžete nosit i několik dní, aniž byste jej musely prát, pokud si pod něj obléknete tanga.BotyPro skutečně hladká a pevná stehna je kriticky důležitá jejich pevnost a podíl svalů a tukové tkáně. Cvičení a posilování kritických partií by se tak mělo stát samozřejmostí a ne jen občasnou záležitostí.Pro usnadnění a docílení rychlejšího účinku dosáhnete mj. chůzí ve speciálně upravených botách, které podporují větší zapojení svalových skupin na nohách a zadečku. Sportovní boty EasyTone značky Reebok toto umožňují. Obsahují polštářky, které při chůzi vytvářejí místo nestabilitu a tím nutí svaly pracovat více a hlavně efektivně.Chůze do práce a při pochůzkách městem se tak stane o to větší radostí, že nahradí i část cvičení v posilovně. Na výběr máte z mnoha barevných i tvarových variant, takže tyto boty snadno zapadnou do vašeho letního i podzimního šatníku.SpánekPrádlo a boty nosíte přes den, což ale neznamená, že nemůžete využít spánku pro získání hezčí pokožky. Je známo, že odpočinuté tělo pracuje lépe a efektivněji než to nevyspalé a vystresované.Dopřávejte si proto nejen dostatek fyzické aktivity, ale také zaslouženého odpočinku. Ještě než ulehnete do postele, sáhněte po ampuli se speciálním nočním sérem, které vás podpoří v usilovném zápase proti nevzhledné pomerančové kůži.Intenzivní kúra Perfect Body od Oriflame slibuje zlepšení povrchu pokožky za 2 týdny pravidelného používání. Obsahuje výtažky z lotosu a kofein, který se velmi často používá právě ve zpevňující tělové kosmetice. Obsah ampule jednoduše vetřete do stehen, boků a zadečku a necháte jej působit během noci.ČTĚTE TAKÉ:
Nemůžu z toho spát, je to nechutné, komentuje útoky bulváru Lucie Bílá

STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Další články z rubriky

Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku!

Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku!

24. 5. | Která z nás by se nechtěla líbit mužům? Ačkoliv to vypadá, že muži našim svrškům nevěnují pozornost…

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

22. 5. | Začněte svůj dekolt vnímat stejně jako svůj obličej. Ten také odličujete, používáte na něj…

Může sprchování škodit? Čím si ve sprše nevědomky ubližujete

Může sprchování škodit? Čím si ve sprše nevědomky ubližujete

19. 5. | Pravidelné sprchování je základem každodenní hygieny. I pobyt ve sprše má ale svoje pravidla, která…

Podprsenka slaví 100 let: Jaké se nosily v minulosti?

Podprsenka slaví 100 let: Jaké se nosily v minulosti?

17. 5. | I podprsenka se dá považovat za módní doplněk. A stejně tak, jako se měnil styl oblečení od…