Přirozená krása s malou pomocí

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Vypadat krásně a upraveně nemusí nutně vyžadovat spousty času a líčidel. Stačí jen pár okamžiků, abyste jste unavené rysy a povadlou pleť přeměnila ve svěží a přirozeně krásnou. K tomu nemusíte strávit plno času před zrcadlem a vrstvit na obličej další a další kosmetické pomocníky. K perfektnímu vzhledu vám totiž stačí pouze čtyři.

Hedvábná tvář

Hledáte-li prostředek, který zakryje nedokonalosti pleti, jakými jsou rozšířené póry, nedostatek hydratace a nerovnoměrný povrch, použijte dlouhotrvající make-up Superstay Silky od Maybelline. Nová dvoukomorová technologie spojuje v jediném kroku hedvábně jemný krémový podklad s dlouhotrvajícím make-upem. Jedním stlačením získáte obě složky, které pak stačí smísit. Hedvábně jemný pocit a dokonalý vzhled od rána až do večera. Podklad je dostupný v pěti odstínech, jeho bílá součást nemá nijaký vliv na konečnou barvu.

Bez chybičky

Korektor s dvojím účinkem od Oriflame perfektně a taky dlouhodobě zakrývá nedostatky a zároveň zklidňuje podráždění. Vnější barevná část kryje nedostatky pleti, zatímco vnitřní část obsahuje olej z čajovníku, který má přirozené anibakteriální účinky, vysušuje a pomáhá odstraňovat pupínky. Zelená barva navíc přirozeně opticky neutralizuje zarudlá červená místa. Obsahuje bisabolol, přírodní látku z heřmánku, který pomáhá chránit, zjemnit a zklidnit pleť. V nabídce jej naleznete ve třech odstínech: Light, Medium a Dark.

Dokonalé řasy

Pro přirozeně svůdný pohled nemusíte na oči vrstvit několik barev očních stínů a linek, stačí pouze krásné dlouhé a přirozeně husté řasy. Ty však příroda nenadělila každé ženě, proto vědci vyvíjejí stále dokonalejší řasenky. Jednou ze žhavých novinek je Uplifting Mascara od Avonu. Nastavitelný a otočný kartáček v kombinaci se speciálním složením s obsahem mikrovláken vykouzlí perfektní řasy i tam, kde příroda nenadělovala zrovna plnými hrstmi. Kartáček dokonale zachytí i tu nejkratší řasu, proto jsou po použití řasy až o 100 % více nadzvednuté. Každá štětina je formována do přesného tvaru a velikosti. Je umístěna tak, aby vytvářela přesný prostor pro řasu mezi štětinami, proto nedochází k tvorbě tzv. chomáčků, které vznikají u kartáčků z vláken. Lash Lift Complex navíc udrží řasy nadzvednuté až 12 hodin. Uhlově černá, trojúhelníková, pružná vlákna výborně přilnou ke každé řase a ty pak dosáhnou výjimečné délky.

Hebké rty

Po letech každodenní používání rtěnky, lesku nebo tekuté neslíbatelné barvě vyzkoušejte prostě vyjít ven s balzámem na rty. Ale ne jen tak ledajakým, vyzkoušejte fantastickou novinku Baume Baiser z podzimní kolekce Lancome. Malý lakovaný kalíšek si přímo říká o otevření. Balzám má formu neodolatelného růžového kopečku, který přináší výjimečné smyslové prožitky. Laboratoře Lancôme pracovaly na zdokonalování textury produktu celých 7 let, aby vyvinuly tuto jedinečnou texturu. Balzám má jakoby gumovou texturu. Když jej však přiložíte na ústa, textura na nich doslova taje. Žužu a sladké voňavé sladkosti na poutích daly vzniknout unikátnímu vysoce hydratačnímu balzámu s kokosovou parfemací, které nikdo neodolá.

foto: archiv firem

Další články z rubriky

Chcete si zachovat letní opálení i na podzim? Zkuste tyto triky

Chcete si zachovat letní opálení i na podzim? Zkuste tyto triky

17. 9. | 1 | Období letních dovolených se neomylně chýlí ke konci. Právě jste se vrátila od moře nebo se k němu…

Barvíte si vlasy? Pozor na chyby, které vám přidají roky!

Barvíte si vlasy? Pozor na chyby, které vám přidají roky!

15. 9. | Málokterá žena má radost z šedin a dokáže se s nimi smířit. Většina z nás si vlasy barví, ne vždy…

Tři módní tipy, které tento podzim musíte mít

Tři módní tipy, které tento podzim musíte mít

13. 9. | Podzim se nemilosrdně přiblížil a venku začíná přituhovat. Je třeba proto obměnit šatník a doplnit…

Zkuste tyto omlazující triky a uberte si pět let!

Zkuste tyto omlazující triky a uberte si pět let!

11. 9. | K tomu, abyste vypadala mladší, než ve skutečnosti jste, není potřeba drahých procedur ani operací.…