Pro dokonalý tvar řas

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Ať již toužíte po nekonečné délce či hledáte maximální objem, je to právě tvar, co určuje dokonalý vzhled očí. Natočené a jasně definované řasy vypadají nejlépe a také perfektně dotvářejí neodolatelný pohled. Stačí jen sáhnout po té správné řasence ...

Stejně jako se oblékáte podle svého osobního vkusu a stylu, tak si vybírejte i svou řasenku. Nebojte se experimentů, neobávejte se novinek. To, co vám v minulosti připadalo jako absolutní jednička, nemusí dnes již dávno platit. Na trhu je objevují stále nová a nová vylepšení, ať již se jedná o inovované tvary kartáčků, postavení štětinek či o barvu samotnou.

Po čem všichni touží? Samozřejmě od řasenky očekáváme, že řasy prodlouží, dodá jim objem a intenzivní barvu. Ovšem stejně jako jeden střih šatů nesedne každému, tak i oblíbená řasenka vaší kamarádky nemusí být ta pravá pro vás. Najděte si líčidlo přesně podle svého očekávání. Zde je trojice našich favoritek, co dodávají tvar, délku i objem v jednomu kroku.

Estée Lauder: Sumptuous Bold Volume Lifting Mascara

Elegantní zlaté pouzdro v sobě ukrývá lehoučkou řasenku s novým kartáčkem, který perfektně obalí každou jednotlivou řasu včetně těch nejmenších. Ovšem tím nevznikne tak často vídané ztěžknutí a slepení, ale naopak získáte sexy objem, délku i natočení. Kartáček zároveň funguje jako hřebínek, odděluje od sebe řasy, takže na jejich slepení můžete navždy zapomenout.

Řasy se udrží natočené a vykreslené po celý den, neztrácejí nic ze své krásy. Sumptuous maskara totiž na rozdíl od ostatních objemových řasenek neobsahuje těžké vosky, které sice dodaly objem, ale zároveň brvy nepřiměřeně zatížily. Složení líčidla funguje na bázi podobné pěně, která řasy načechrává lehkými gely a spoustou pigmentu.

Jediná vrstva promění i ty nejnenápadnější řasy v přirozeně tmavý vějíř, druhá dodá více intenzity bez slepení a třetí vykouzlí skutečně dramatický pohled bez nutnosti použít tmavý oční stín a linky. Proto hledáte-li líčidlo, které ve spěchu dodá objem a perfektní tvar, sáhněte po zlaté Sumptuous Bold od Estée Lauder.

Chanel: Exceptionnel de Chanel

Záruku elegance a ženskosti najdete nejen u kolekcí luxusního oblečení a doplňků značky Chanel, ale také u linie líčidel stejného jména. Neustále zlepšování již perfektního posouvá hranice dokonalosti stále dál. Výjimkou není ani nejnovější řasenka zdobená iniciály dvojitého C.

Exceptionnel de Chanel v sobě kombinuje nejlepší vlastnosti klasického kartáčku a oblíbeného hřebínku. Pružný kartáček se dvěma délkami štětinek se při nanášení dostane i na jinak obtížně dostupná místa a obalí svou charakteristickou recepturou i řasy, o kterých jste ani neměla tušení.

Abyste naplno využila jedinečné vlastnosti této „chanelky“, naučte se ji správně aplikovat. Přiložte kartáček ke kořínkům řas, jemně s kartáčkem otáčejte směrem dolu, zatímco delikátně protahujete řasy s kartáčkem směrem k jejím konečkům. Výsledkem budou řasy plné síly i délky a zároveň krásně oddělené a ideálně natočené. S řasenkou Chanel se budete cítit stejně, jako byste na sebe oblékla slavný kostým – elegantní, dokonale upravená, prostě krásná.

Dior: Diorshow Iconic

Zadíváte-li se pozorně na velkolepé přehlídky francouzského módního domu Dior, zjistíte, že boty, kabelky a šperky nejsou tím jediným doplňkem krásných šatů. U Diora se vždy kladl důraz i na ty nejmenší detaily a proto i řasy modelek musí být naprosto dokonalé. Letos vizážistům pomohla novinka v podobě profesionální řasenky Diorshow Iconic.

Velký kartáček klasické maskary Diorshow dostal nový tvar. Experti u Diora nechali hustotu, ovšem ubrali na tloušťce a dodali nový střih. Šikmý štěteček a elastické štětinky mají své opodstatnění, líčení řas je snadnější a efektivnější než kdykoliv předtím.

Při líčení s Iconic řasenkou již nemusíte kartáčkem různě kroutit a natáčet jej, vzhled jako od profesionálního vizážisty zvládne i naprostý nováček. Výsledek navíc vydrží perfektní až do odlíčení, líčidlo se neroztéká. Po použití dodáte řasám maximální délku a dokonalé natočení bez nutnosti trápit se s kleštičkami.

Foto: archiv firem

Komentáře

Komentářů celkem: 54
hi webmasters good VpJHNdaj 12. 11. 2008 | 12:58
hi webmasters good bvUbvYQHsD 12. 11. 2008 | 12:22
hi webmasters good RLGeOygBPsWRxtUmQ 12. 11. 2008 | 11:47
hi webmasters good pbVEsRBYRToNuPusa 12. 11. 2008 | 11:11
hi webmasters good WAMWhSdVeXRSLlVm 12. 11. 2008 | 10:35

Další články z rubriky

Zahalte se do hřejivých svetrů, roláků a kardiganů: Vybírejte z více než 50 kousků!

Zahalte se do hřejivých svetrů, roláků a kardiganů: Vybírejte z více než 50…

19. 9. | Léto je nenávratně pryč a chladná rána i večery nám vtíravě zalézají pod oblečení. Je na čase…

Chcete si zachovat letní opálení i na podzim? Zkuste tyto triky

Chcete si zachovat letní opálení i na podzim? Zkuste tyto triky

17. 9. | 1 | Období letních dovolených se neomylně chýlí ke konci. Právě jste se vrátila od moře nebo se k němu…

Barvíte si vlasy? Pozor na chyby, které vám přidají roky!

Barvíte si vlasy? Pozor na chyby, které vám přidají roky!

15. 9. | Málokterá žena má radost z šedin a dokáže se s nimi smířit. Většina z nás si vlasy barví, ne vždy…

Tři módní tipy, které tento podzim musíte mít

Tři módní tipy, které tento podzim musíte mít

13. 9. | Podzim se nemilosrdně přiblížil a venku začíná přituhovat. Je třeba proto obměnit šatník a doplnit…