Protančete lodičky! Hlásí se plesová sezóna.

| Autor: PR | Rubrika: Trendy | komerční sdělení

Milujeme jí nejen proto, že se dobře pobavíme, zatančíme si, ale hlavně proto, že se pořádně vyfikneme a pokaždé chceme být krásné jako nikdy předtím. Je to tak! Řeč je o plesové sezóně, která je tady pro nás od prosince až někdy do úplného konce března. A protože je právě v plném proudu, každá z nás řeší, co si vezme zrovna na sebe.

Výraznější make-up, nevšední účes, jedinečné šatičky... Každá se přece chceme cítit při vstupu do sálu nádherně. A však každá je krásná sama o sobě, co si budeme povídat. Pokud ale máte perfektní look, ze kterého koukají zašlé lodičky, na které by se již dávno mělo prášit v botníku, na titul královny plesu rychle zapomeňte!

Přednosti na jehlovém podpatku

Ať už zvolíte jehlové podpatky nízké či vysoké, přinutí to vaše tělo k mírnému naklonění dozadu, čímž nenápadně zvýrazníte své přednosti. Ale pozor! Spousta žen si v nich vyrazí i přesto, že v nich chodit neumí. A místo toho, aby udělaly dojem, tak spíše odradí. A protože štěstí přeje připraveným, zkuste si v nich pár dní pochodit i doma. Bez ladné chůze a sebejistého tance totiž nikdy hvězdou večera nebudete!

Stabilita na sloupkovém podpatku

Každá žena musí vědět, na co si troufá. Balancování na jehlách přece není pro každou z nás. Jestliže je pro vás důležitější komfort vašich nožek, pak zvolte lodičky na sloupkovém podpatku. Věřte, že je radost koukat na ženu, která si je sebou jistá. Široký podpatek oceníte hlavně při tanci nejen vy, ale na druhý den i vaše nožky. A navíc! Tady vám nebude vadit ani velmi vysoký podpatek.

Pevná noha jedině s vázáním

Chcete protančit celou noc s jistotou, že botku při divokém tanci nevykopnete kdesi přes celý sál? Sáhněte po lodičkách se šněrováním nebo lodičkách s páskem. Už jste je měla někdy obuté? Pak jistě víte, že hlavně ty se šněrováním nejen pevně drží nožku v botě, ale také upozorní na vaší svůdnost a styl. A která z vás by nechtěla být svůdná a stylová?

Nikdy neohraná krajka

Přiznejme si, spousta z nás nevěnuje výběru lodiček tak velkou pozornost, jako třeba šatům. Často si obujeme obyčejné lodičky a to je někdy chyba! Je sice pravda, že v jednoduchosti je krása, ale zkuste tuto klasiku nahradit krajkou. Navíc, krajka se pomalu, ale jistě stává nestárnoucí klasikou. Tak ženská, půvabná a smyslná budete jedině s ní.

Nebojte se nápaditosti lakovaných lodiček

Výrazného vzhledu si na plese přece můžete dovolit. A jak jinak, než lakovanými lodičkami? Nejen, že s nimi podtrhnete celý svůj look, ale také upoutáte pozornost na své perfektní nohy. Černé, tmavě modré, pudrové a růžové odstíny jsou právě v kurzu. Také nesmíme zapomenout na zlatou a stříbrnou. Dokonalé sladění s psaníčkem je snad samozřejmostí. A jestliže neseženete lakované psaníčko stejné barvy, tak postačí alespoň stejné barvy bez lakování.

Třpyt je znamení luxusu

Koupila jste si nové šaty, nebo si prostě oblečete ty, které jste na sobě měla už v loni? Právě třpytivé lodičky jim dodají zcela nový náboj nebo z nich udělají nový a jedinečný look z celého večera. Navíc jsou teď také v kurzu, hlavně ty stříbrné a zlaté. Tak proč toho nevyužít? A nezapomeňte s nimi doladit i šperky a psaníčko. Pak už si budete připadat jako opravdová princezna!

Další články z rubriky

Rudá rtěnka, objemné řasy, mašle ve vlasech: Trendy pro rok 2018

Rudá rtěnka, objemné řasy, mašle ve vlasech: Trendy pro rok 2018

22. 1. | Každá sezóna přinese v módě něco nového a něco si ponechá ze sezón předchozích. Ne všechny módní…

Barvíte si vlasy sama? Takto odstraníte nežádoucí barvu z pokožky

Barvíte si vlasy sama? Takto odstraníte nežádoucí barvu z pokožky

19. 1. | 2 | Jestliže se s barvením vlasů nesvěřujete do péče kadeřnice, ale kupujete si barvy v drogerii a…

Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle

Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle

17. 1. | Ať už upřednostňujete sexy noční košilky, pyžama pánského střihu nebo šortky a tílko, vždy můžete…

Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete!

Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete!

15. 1. | 1 | S přibývajícím věkem přibývá i šedin ve vaší hřívě. Co s tím? V poslední době jdou módní trendy na…