Proti proudu času - Dokonalé omlazení

| Autor: PR | Rubrika: Trendy | komerční sdělení

„Chtěla jsem zase vypadat dobře, svěže a mladě,“ vysvětluje Zdenka Martincová, proč se přihlásila do speciálního projektu Kliniky Yes Visage. Je důvod se profesionální plastiky obličeje bát?

Někdo se bojí skalpelu, jiný se bojí, že se nepozná nebo že bude vypadat jinak. Paní Zdenka nám prozradila, jak to doopravdy je a jak může být facelift zaručeným elixírem mládí, když jej provádí profesionálové.

„Dokud se člověk stará o rodinu, domácnost, chodí do práce, ani si nevšimne, jak čas plyne. Najednou děti odejdou a člověk má víc času na sebe. A i když si v hlavě připadáte pořád mladá, pohled do zrcadla je někdy nemilosrdný“ popisuje čtyřiapadesátiletá Zdenka, co ji vedlo k tomu, že se rozhodla podstoupit facelifting obličeje a krku včetně plastiky horních víček.

Zdenka se netají tím, že na kliniku nastupovala s určitými obavami. „Nejsem vůbec žádný dobrodruh. Několikrát jsem si říkala, co mě to vůbec napadlo, jít do toho,“ svěřuje se. „Moc jsem se ale těšila na výsledek, že zase budu vypadat jako dřív,“ vysvětluje, co jí pomohlo překonat počáteční obavy.

A jaké byly její pocity bezprostředně po zákroku? „Probudíte se, obličej máte zabalený... Ale už předem na klinice jsem se dívala na videa, jak to vypadá, tak jsem s tím počítala – že prostě zažívám přesně to jako ty ostatní, dnes už krásnější ženy,“ říká se smíchem Zdenka.

Pobyt na Klinice Yes Visage zabral jen nezbytné minimum času. „V den operace se provede předoperační vyšetření a druhý den už jste zase doma,“ pochvaluje si Zdenka.

A jak si proměnu užívá nyní? „Na svoje nové mladší já jsem si musela nejdříve zvyknout. I nový účes sehrál roli. Ale teď je to úžasné. Každému se to líbí a všichni mě chválí, jak báječně vypadám. Asi na tom fakt něco bude,“ směje se Zdenka Martincová.

MUDr. Andrea Musilová, plastický chirurg Kliniky Yes Visage o zákroku:

Paní Zdenka nás oslovila s přáním celkového omlazení obličeje. Nejvíce jí vadila spadlá horní víčka a povolené kontury obličeje, hlavně v oblasti kolem nosu, dolní čelisti a krku. Provedli jsme kompletní vypnutí obličeje a krku včetně úpravy podkožní vrstvy (tzv. SMASS) a plastiku horních víček. Operace probíhala v analgosedaci, tedy Zdenka nemusela být v celkové narkóze, zákrok tak pouze prospala vlastním spánkem, který si klienti nepamatují. Tato anestezie má řadu výhod, neboť je mnohem méně náročnější na organismus než anestezie celková.
Po operaci zůstala Zdenka do druhého dne hospitalizována. Druhý den jsme jí sundali obvaz, vyměnili jej za elastický návlek a propustili ji domů. paní Zdenka je s proměnou spokojená a podle svých slov vypadá zcela přirozeně. Její počáteční strach, že by se nepoznávala nebo vypadala „uměle“, se zcela vytratil.

Více o moderních zákrocích v obličeji na stránkách kliniky Yes Visage

Video z proměny:

TIP PRO VÁS:

O plastiku omlazení, ať již dermatologické zákroky, nebo plastické operace je na Klinice Yes Visage veliký zájem, neboť využívají moderní postupy, které jsou však zároveň maximálně šetrné a bezpečné a zaručují přirozený výsledek bez zbytečných jizev a komplikací.

Klinika Yes Visage v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě nabízí pro všechny nezávaznou konzultaci přímo se specialisty včetně možnosti financování splátkami již od 500 Kč a s nulovým navýšením.

Více na stránkách kliniky Yes Visage

Další články z rubriky

Zahalte se do hřejivých svetrů, roláků a kardiganů: Vybírejte z více než 50 kousků!

Zahalte se do hřejivých svetrů, roláků a kardiganů: Vybírejte z více než 50…

19. 9. | Léto je nenávratně pryč a chladná rána i večery nám vtíravě zalézají pod oblečení. Je na čase…

Chcete si zachovat letní opálení i na podzim? Zkuste tyto triky

Chcete si zachovat letní opálení i na podzim? Zkuste tyto triky

17. 9. | 1 | Období letních dovolených se neomylně chýlí ke konci. Právě jste se vrátila od moře nebo se k němu…

Barvíte si vlasy? Pozor na chyby, které vám přidají roky!

Barvíte si vlasy? Pozor na chyby, které vám přidají roky!

15. 9. | Málokterá žena má radost z šedin a dokáže se s nimi smířit. Většina z nás si vlasy barví, ne vždy…

Tři módní tipy, které tento podzim musíte mít

Tři módní tipy, které tento podzim musíte mít

13. 9. | Podzim se nemilosrdně přiblížil a venku začíná přituhovat. Je třeba proto obměnit šatník a doplnit…