Rafinované řasenky

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Toužíte-li po nekonečných řasách, krásně oddělených a beze žmolků zřejmě vás vaše stará řasenky moc neuspokojuje. Místo starého kartáčku, sáhněte po jedné ze žhavých novinek na trhu, které se postarají o dokonalý pohled plný smyslnosti.

Define-A-Lash

Žádné žmolky nebo slepené řasy! Prostě jim řekněte adieu a dopřejte si prodloužení, o jakém jste doposud jen snila. Toto přání vám vyplní řasenka Define-A-Lash od Maybelline. Lehounká formule a revoluční vestavěné zúžené hrdlo pro otírání zaručují krásné řasy bez žmolků. Kartáček z eleastomeru jemně kopíruje řasy a zachycuje každou řasu jednu po druhé. Přes 250 štětinek a šroubovitý ohebný profil kartáčku oddělují jednotlivé řasy už u kořínků. Vestavěné jemně zúžené hrdlo řasenky se přizpůsobuje kartáčku a zanechává na něm to správné množství barviva, přesně na míru. Krémové a hedvábné složení brání vzniku žmolků a pružné polymery řasy krásně prodlouží o 60%. Řasenka vydrží až 8 hodin a snadno se odstraňuje.

Wonderlash

WonderLash od Oriflame přináší řasenkovou revoluci, která nespočívá v jedné, ale hned třech skvělých vlastnostech výrobku. Řasenka má ohebný plastový kartáček, který využívá nejnovější technologii. Tvarování plastového kartáčku se přizpůsobí tvaru a vlastnostem vašich řas, aby byl výsledný efekt perfektní. Ohebný kartáček má dvojí délku štětinek – kratší štětinky pro dokonalé vertikální zdvižení řas a delší štětinky pro prodloužení, oddělení a objem řas s 3D efektem. S magickou řasenkou WonderLash budou vaše řasy dokonalé a pohled uhrančivý jako nikdy předtím. Palmové mléko, vitamín B5 a olivový a rýžový vosk vyživují a posilují řasy po celou dobu nalíčení.

Cils Design Pro

Značka Lancôme představuje Cils Design Pro, novou řasenku, která vykouzlí neodolatelně oslnivý pohled na tváři každé ženy. Poslední výtvor vděčí za své skvělé výsledky kombinaci dvou zázračných složek a jedinečné dvoufázové technice aplikace, která je inspirována prací profesionálních vizážistů. Vykouzlí grafické efekty, stejně jako ruka profesionálního vizážisty.
Řasenka je tvořena dvěma kartáčky a používá se tedy ve dvou krocích. Nejdříve se použije klasický kartáček, jehož aerodynamický tvar umožňuje zvýraznění a prodloužení řas. Díky tomuto kroku jsou řasy obarvené po celé délce, včetně bezbarvých konečků, které tvoří přibližně třetinu celkové délky řas. Zpevňující polymerová vlákna obsažená ve složení této řasenky se na sebe fixují po celé délce řas a ty vypadají výrazně delší.

Ve druhém kroku jsou řasy dokonale vytvarovány díky speciálnímu hřebínku. Jeho unikátní design umožňuje nanést řasenku i na velmi krátké a obtížně dostupné řasy. Díky hřebínku může každá žena dosáhnout požadovaného objemu řas.
Cils Design Pro, jejíž autorkou je světoznámá vizážistka Gucci Westman, znamená odpadnutí nutnosti používat kleštičky na tvarování řas a umělé řasy pro dodání objemu a hustoty. Stačí jediný produkt a dva jemné tahy kartáčkem a hřebínkem.

foto: archiv firem

Další články z rubriky

Vada na kráse, nebo ozdoba? Nestyďte se za své pihy!

Vada na kráse, nebo ozdoba? Nestyďte se za své pihy!

Včera | 2 | S prvním vykouknutím sluníčka vykouknou i ony drobné tmavé skvrnky, které někteří milují a mnozí…

Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku!

Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku!

24. 5. | Která z nás by se nechtěla líbit mužům? Ačkoliv to vypadá, že muži našim svrškům nevěnují pozornost…

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

22. 5. | Začněte svůj dekolt vnímat stejně jako svůj obličej. Ten také odličujete, používáte na něj…

Může sprchování škodit? Čím si ve sprše nevědomky ubližujete

Může sprchování škodit? Čím si ve sprše nevědomky ubližujete

19. 5. | Pravidelné sprchování je základem každodenní hygieny. I pobyt ve sprše má ale svoje pravidla, která…