S výstřihy se to musí umět! Podívejte se, jak to (ne)zvládly některé hvězdy

| Autor: Mariya Patrovská | Rubrika: Trendy

Je předvádění naších předností vždy vhodné? Jak si vybrat ten správný výstřih a hlavně při jakých příležitostech se hodí vytasit naše trumfy? V zodpovězení těchto otázek nám pomůžou i některé celebrity!

Ať už pracujeme ve velké firmě, jsme na volné noze, nebo ještě studujeme, kontakt s nadřízenými, klienty, zákazníky i profesory nás nemine. Někdy by se mohlo zdát, že nám menší poodhalení svých vnad může hrát na ruku, ve většině případů je ale opak pravdou. Chtě nechtě to nepůsobí profesionálně a vhodně, spíš jen že bojujeme z posledních sil.

Pokud teda nepatříte do řad světových star, mezi jejichž popis práce patří i extrémní provokace, v běžné pracovní době na výstřihy k pupíku raději zapomeňte. Vděčný a velmi praktický kousek je klasická košile. Její V výstřih zalichotí každé postavě. Rozepněte si jen tři vrchní knoflíky, aby se odhalil krk a klíční kosti. Při rozepnutí čtvrtého už budete skoro v půlce prsní kosti, nebo „žlábku“ a to už je moc!

Přesvědčte se sami!

Tatiana Pauhofová

Krásná herečka nemá zapotřebí na sebe upozorňovat lacinými triky. Tento outfit ve spojení s účesem má lehký retro nádech. Halenka je z lehké látky, takže jen opatrně obkresluje křivky a neodhaluje nic navíc.

Eliška Bučková

Jen pro ukázku – přesně tak to vypadá, když vám ulítne ruka a rozhodnete se přeci jen ten další knoflík rozepnout. Při sebemenším pohybu svět spatří, jaké máte prádlo. Což v tomto případě byl zřejmě záměr, při důležitém jednání by to však neprošlo.

Naopak když se najednou začne stmívat a vy jste pozvaná na akci, kde chcete zazářit, tak vkusné odhalení je přímo povinnosti. Stejně jako se vším, se to ale musí umět. Hranice mezi ještě přípustným a módním průšvihem je opravdu velmi tenká. Také si musíte bez výmluv podívat pravdě do očí – jste natolik ve formě, že se můžete beze strachu vystavit všem těm pohledům? Protože dívat se a hlavně hodnotit budou všichni, a když se v tom nebudete sama cítit, nebo to nebude vypadat dokonale, výsledek vám spíš uškodí.

Gwyneth Paltrow

Úžasný příklad, že i dámský jednoduchý smoking nemusí být nuda. Černá, bílá a jehly – ideální a věčné spojení. Jestli se troufnete na tuto odvážnou kombinaci, tak si pořiďte speciální nálepky na prsa.

Monika Bagárová

Zdálo by se, že tento outfit je skoro stejný jako má Gwyneth, proč ale působí tak lacině? Monika sice má bezkonkurenční postavu, ale kdyby měl její overal aspoň o dva centimetry víc látky na každé straně výstřihu, hned by to vypadalo lépe.

Mila Kunis

Herečka si na červený koberec vybrala krásné šaty, které jsou i přes obrovský výstřih krásně ženské. To dělá ta jemná krajka a barva nevinnosti. Protože je ale látka navrstvená, je pevnější a nesklouzne jen tak z místa.

Tricia Helfer

U lehkých látek je velká hrozba, že zafouká silnější vítr, nebo se prudce otočíte a váš dekolt spatří celý svět. V tomto případě to chtělo top alespoň podlepit (tuto pomůcku také nejdete v prodeji). Ještě lepší volbou pro herečku by bylo vzít si to smokingové sako na holé tělo a jen ho pořádně zapnout.

Inspirovali jsme vás ke koupi nového přírůstků do šatníků? Tak hlavně ať splní svůj účel a potěší oko!

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Znáte tyto beauty triky? Díky nim budete ještě krásnější!

Znáte tyto beauty triky? Díky nim budete ještě krásnější!

16. 3. | 1 | Málokterá žena netouží být krásnější. Většina z nás se chce zbavit svých nedostatků a mít dokonalou…

Jarní móda 2018: Co musíte mít na jaře v šatníku nehledě na věk

Jarní móda 2018: Co musíte mít na jaře v šatníku nehledě na věk

14. 3. | Jaro se začíná hlásit o slovo, což znamená, že neforemné bundy, svetry a kabáty uvolní místo v…

Hříchy, které pácháte: Čím jste se provinila vůči své pleti?

Hříchy, které pácháte: Čím jste se provinila vůči své pleti?

12. 3. | Pokud nejste spokojená se stavem své pokožky, možná to bude tím, že děláte něco špatně. Zkuste…

Jarní líčení: Rudá rtěnka, fialové stíny i červená víčka budou in!

Jarní líčení: Rudá rtěnka, fialové stíny i červená víčka budou in!

9. 3. | Jaro se nezadržitelně blíží a s ním i nové trendy v líčení. A móda velí experimentovat! Nebojte se…