Screenové rolety proti slunci se hodí do okna i na pergolu

| Autor: PR | Rubrika: Trendy | komerční sdělení

Zatemňovací rolety nemusí Vašemu domovu sloužit pouze jako tradiční stínící prvek. Skladba materiálů screenové rolety je velmi odolná proti výkyvům teplot a povětrnostním podmínkám. Díky perforaci látky screeny zajišťují nepřerušenou cirkulaci vzduchu, dostatek světla i účinnou ochranu proti otravnému hmyzu, který je jinak s otevřeným oknem nebo pobytem na zahradě běžně spjatý.

3 typy screen rolet

• Zipscreen – Jde o provedení zatemňovacích rolet s tkaninou uchycenou ve vodicí liště, což zvyšuje odolnost rolety vůči větru. V kombinaci s blackoutovou tkaninou zajistí zipscreen kompletní zatemnění místnosti.

• Screen – Řešení, kdy je látka volně upnutá mezi boxem a spodní lištou. Tkanina není pevně uzamčená do postranních vodicích lišt a díky tomu působí moderně a vzdušně.

• Cablescreen – V tomto případě je screenová tkanina vedena po stranách rolety nerezovým lankem, které při pohledu z interiéru není téměř vidět.

Design na míru

Zastínění domu i zahrady od značky Minirol nabízí rozmanitá barevná řešení pro rám rolety i samotnou tkaninu. Screen clony tak lze snadno sladit s designem venkovního posezení či fasádou domu. Součástí široké nabídky barev rámu jsou i dřevěné dekory. Zvolené barevné provedení i typ tkaniny mají společně vliv na celkovou cenu produktu.

Chytrý stínicí systém

Venkovní rolety proti slunci Minirol lze stejně jako jiné typy rolet ovládat manuálně pomocí kliky nebo motorickým pohonem přes vypínač či dálkové ovládání. Díky tomu můžete snadno ovládat více clon najednou nebo si přednastavit jejich polohu stažení. S instalovanými větrnými čidly se při extrémně špatném počasí o screenové rolety na fasádě nebo pergole nemusíte ani bát, protože systém automaticky obdrží signál pro navinutí do boxu.

Pokud vás nabídka screenových clon zaujala, navštivte web www.minirol.cz a požádejte o návrh konkrétního řešení a výpočet ceny prostřednictvím nabídky zdarma.

Více informací najdete na www.minirol.cz

Další články z rubriky

Domácí péče o suché rty: Vyrobte si vlastní balzám, lesk nebo peeling

Domácí péče o suché rty: Vyrobte si vlastní balzám, lesk nebo peeling

Dnes | Rty dostávají obzvlášť v zimě pořádně zabrat, jsou suché, rozpraskané, a proto vyžadují pozornost.…

Jaro se blíží: Jaké bundy a kabáty si můžete pořídit už dnes?

Jaro se blíží: Jaké bundy a kabáty si můžete pořídit už dnes?

21. 2. | Únor se pomaličku chýlí ke konci a mnoho lidí už nedočkavě vyhlíží jaro. To si bude žádat obměnu…

Zhubněte tři kila za dva týdny! Stačí udělat si hodinu času denně

Zhubněte tři kila za dva týdny! Stačí udělat si hodinu času denně

19. 2. | Taky tak nerada vstáváte? Pak se ale ani nestihnete nasnídat, natož si zacvičit. Zkuste vstávat o…

Vytaste drápky: Jak mít krásné a zdravé nehty

Vytaste drápky: Jak mít krásné a zdravé nehty

19. 2. | 1 | Hezké a upravené nehty by měly být samozřejmostí pro každou ženu, protože hned po obličeji jsou…