Sedmý ročník Svatebního veletrhu v hotelu Diplomat se blíží

| Autor: redakce | Rubrika: Trendy

Začátek února už mají ve svých kalendářích červeně označeni všichni ti, kteří zvažují vstoupit do stavu manželského. V termínu od 9. do 11. února se koná tradiční Svatební veletrh v hotelu Diplomat v Praze.

Na co všechno se můžete v rámci již sedmého ročníku Svatebního veletrhu těšit? Na první pohled všechny návštěvníky osloví příjemně komorní prostředí, které navozuje odpovídající atmosféru. Návštěvníci se zde opět setkají s řadou z dřívějších ročníků již známých společností. K cti organizátorů nutné poznamenat, že ani letos nebudou chybět nové tváře, a tak si na své přijdou i tradiční návštěvníci, který si přehlídku krásy už po několikáté nenechají ujít.

Přesto největší část návštěvníků pochopitelně tvoří budoucí manželské páry, jejich nejbližší a přátelé. Právě zde, na ploše kolem 1300 m2 pro ně totiž bude opět přichystáno vše, na co jen mohou ve svůj velký den pomyslet. Ve srovnání s výběrem z internetu má veletrh jednu nenahraditelnou přednost – přímo na místě si můžete vše prohlédnout, položit otázky, porovnat. „Je obvyklé, že právě zde budoucí manželé najdou inspiraci, kterou dlouho hledali. Výjimečné nejsou ani situace, kdy právě na základě návštěvy našeho veletrhu přehodnotí svůj původní výběr, někdy i celkové pojetí svatby.

Pro svatební salóny, agentury, koordinátory, kadeřnice, vizážistky, výrobce a prodejce šperků, cukráře, floristy a mnoho a mnoho dalších vystavovatelů je svatební veletrh tou nejlepší příležitostí, jak představit svou nabídku a prezentovat novinky. Již nyní mohu všem návštěvníkům zaručit, že ve srovnání s loňským ročníkem, který jsme považovali za mimořádně úspěšný, bude ten letošní ještě zajímavější. Zúčastní se jej více než 90 firem. Vzhledem k datu konání začátkem roku tak můžete shlédnout nejnovější modely a trendy pro nadcházející sezónu 2007,“ říká Ing. Renata Molčanyiová z pražského hotelu Diplomat.

Počítat pochopitelně můžete s bohatým doprovodným programem, kde nebudou chybět již tradiční módní přehlídky či přednášky, spojené s praktickými ukázkami práce vizážistky nebo kadeřnice. Kromě spousty zážitků a zajímavých informací mohou návštěvníci vyhrát i některou ze zajímavých cen. Stačí pouze vyplnit dotazník s několika otázkami a tak být automaticky zařazeni do slosování. Pak už stačí jen spoléhat na nezbytnou dávku štěstěny a některá z desítek cen může být vaše. Losování proběhne v hotelu Diplomat 28. 2.

Tak tedy, nezapomeňte: Sedmý ročník Svatebního veletrhu se v pražském hotelu Diplomat koná již od 9. do 11. února. Otevřeno je v pátek od 16:00 do 21:00, o víkendu od 10:00 do 17:00, vstup pro veřejnost je samozřejmě jako každý rok zdarma. Více informací na www.svatebni-veletrh.cz

Tip pro vás: Rozhodli jste se využít komplexních služeb hotelu Diplomat a uspořádat si právě zde Vaši svatební hostinu, ubytovat hosty či prožít nezapomenutelnou večerní posvatební párty? Hotel Diplomat nabízí své svatební aranžmá již od 777 Kč s tím, že v případě více jak 20 hostů věnujeme novomanželům svatební apartmá se snídaní zdarma.

SVATEBNÍ VELETRH - VII. ročník
9. - 11. února 2007

pátek 9. února: 16.00 - 21.00
sobota 10. února: 10.00 - 17.00
neděle 11. února: 10.00 - 17.00

VSTUP ZDARMA

BOHATÝ DOPROVODNÝ PROGRAM

více na: www.svatebni-veletrh.cz

Komentáře

Komentářů celkem: 3
opravdu hezký šaty kopretina04 14. 2. 2007 | 10:45
Moc pěkný šaty!!!!!!!!!!! olimp 13. 2. 2007 | 19:01
no kdzbych se vdavala tak se takhle zaručeně obleču! olimp 8. 2. 2007 | 19:50

Další články z rubriky

Zhubněte tři kila za dva týdny! Stačí udělat si hodinu času denně

Zhubněte tři kila za dva týdny! Stačí udělat si hodinu času denně

Včera | Taky tak nerada vstáváte? Pak se ale ani nestihnete nasnídat, natož si zacvičit. Zkuste vstávat o…

Vytaste drápky: Jak mít krásné a zdravé nehty

Vytaste drápky: Jak mít krásné a zdravé nehty

Včera | Hezké a upravené nehty by měly být samozřejmostí pro každou ženu, protože hned po obličeji jsou…

Dodejte vlasům zdraví: Vyrobte si výživné zábaly z domácích surovin

Dodejte vlasům zdraví: Vyrobte si výživné zábaly z domácích surovin

16. 2. | Zima dává zabrat celému tělu i vlasům. Často během zimních měsíců bývají mdlé, bez lesku a poničené…

Buďte sexy na Valentýna: Oblečte se do rudé. Inspirace v galerii

Buďte sexy na Valentýna: Oblečte se do rudé. Inspirace v galerii

14. 2. | Jak známo, červená a všechny její odstíny jsou barvou lásky a vášně. Pokud dnes se svým partnerem…