Svět kosmetiky 2001 ve znamení účesové tvorby

| Autor: Petr Březina | Rubrika: Trendy

Reportáž z veletrhu kosmetiky a kadeřnictví konaný ve dnech 24. až 26. března v Kongresovém centru v Praze.

Svět kosmetiky 2001 ve znamení účesové
tvorby

Foto zvětšitVeletrh kosmetiky a kadeřnictví konaný ve dnech 24. až 26. března v Kongresovém centru v Praze


Krásné vlasy a kosmetika jsou středem pozornosti většiny žen a jejich prostřednictvím i mnoha mužů. Každá žena či dívka při své každodenní přípravě svého zevnějšku, než vyrazí do společnosti, zaměstnání, nebo i školy, používá různé prostředky k vylepšení nebo spíše zdůraznění svých předností různými kosmetickými či kadeřnickými výrobky. Kdo z vás si nenechal ujít veletrh kosmetiky a kadeřnictví Svět kosmetiky 2001, konaný ve dnech 24. až 26. března v Kongresovém centru v Praze, pořádaný veletržní správou TERINVEST, měl možnost zde zhlédnout přední kosmetické a kadeřnické firmy, vizážisty, kliniky a ústavy krásy, firmy s vybavením salonů a dalších příbuzných oborů.
Foto zvětšit


Z vystavujících firem Vám své výrobky představila např. WELLA, SCHWARZKOPF, MEDAC, VOLMAR, ALINEA DERMA, LONDA, MATUSCHKA INTERNATIONAL, GOLDWELL, ALPO, L´OREAL, HB HOLDING, CMÍRAL, A.TE.ER., DERMALINE, ILOS PROF, ILIRIJA, PHARMACIA & UP JOHN, BELLAZI COMPANY, KADKO INTERNATIONAL, TOTTOO UMI a řada dalších. Poprvé na českém trhu se představila firma INTER DUKA s vybavením kadeřnických salonů nábytkem z Holandska.Foto zvětšit


Nedílnou součástí veletrhu Svět kosmetiky 2001 bylo Mistrovství a Mezinárodní festival v účesové tvorbě a dekorativní kosmetice pořádané Společenstvem kadeřníků a kosmetiček ČR. Na této prestižní akci se představili přední světoví kadeřníci se svým uměním.


Veletrh Svět kosmetiky 2001 doprovázel bohatý doprovodný program přímo na podiu. Návštěvníci mohli zhlédnout kadeřnické show zahraničních teamů, vystoupení Lenky Holas Kořínkové s přednáškami o dietě a správné výživě. S časopisem Hair a Beauty byly diváci svědky tzv. Proměn na téma "Buďte krásná, šňastná a úžasná s Hair a Beauty".


Foto zvětšit
Nové trendy v líčení a "Trik" show nabízel team "PEI" a salon LIONNE. Zajímavá byla také prezentace firmy ALINEA DERMA o nových řadách výrobků INSTITUTU ESTHEDERM PARIS. Diváky upoutala i vystoupení kadeřnických atelierů firem L´OREAL a WELLA. Reprezentační team SKaK předvedl své vystoupení, kterým se reprezentoval v Berlíně. Svoji show představilo i Soukromé SOU kadeřnické.


Foto zvětšit


Přímo na veletrhu Svět kosmetiky si návštěvníci mohli nechat upravit vlasy, vyzkoušet nové střihy a barvy vlasů a to zcela zdarma. Kdo váhal se svojí změnou image, měl možnost si vyzkoušet nový účes pomocí počítače. U firmy HAIR UNION vám umožnili vyzkoušet paruky a příčesky. Firma ILIRIJA nabízela česání veřejnosti každou lichou hodinu.

Vysoce kvalitní profesionální vlasovou přírodní kosmetiku excelentní kvality s velmi vysokou koncentrací aktivních látek představila firma N.P.S. Dekorativní, vlasovou, tělovou a dětskou kosmetiku jste mohli najít u firmy A.TE.ER. Nové módní přelivy, účesy i líčení vám vytvořili na stánku firmy VOLMAR.
Foto zvětšit


Ekologicky čistou a přírodní kosmetiku oceněnou americkým certifikátem představila na trh firma EUROPOLI. Novinku ze švýcarských bylinek - krém proti vráskám - nabídla firma WS INTERNATIONAL, která zároveň nabídla kvalitní dekorativní kosmetikou za přijatelné ceny.


Foto zvětšit
Nové akční barvy a stylingové řady jste mohli pořídit u firmy LONDA. Firma BELLAZI COMPANY představila novinky ve vybavení kadeřnických a kosmetických salonů.


Pro všechny kdo zde byli a měli možnost vidět tuto kadeřnickou show jistě nelitovali i na veletrh dost vysokého vstupného, přeci jenom 500,-Kč není zrovna málo a pokud by bylo vstupné menší jistě by zde bylo i více návštěvníků. Tak třeba za rok.


Na veletrhu nafotil a postřehy posbíral

Březina Petr alias KOBRA
www.drp.cz/sport

zdroj: Tulak.cz

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Vada na kráse, nebo ozdoba? Nestyďte se za své pihy!

Vada na kráse, nebo ozdoba? Nestyďte se za své pihy!

Dnes | S prvním vykouknutím sluníčka vykouknou i ony drobné tmavé skvrnky, které někteří milují a mnozí…

Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku!

Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku!

24. 5. | Která z nás by se nechtěla líbit mužům? Ačkoliv to vypadá, že muži našim svrškům nevěnují pozornost…

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

22. 5. | Začněte svůj dekolt vnímat stejně jako svůj obličej. Ten také odličujete, používáte na něj…

Může sprchování škodit? Čím si ve sprše nevědomky ubližujete

Může sprchování škodit? Čím si ve sprše nevědomky ubližujete

19. 5. | Pravidelné sprchování je základem každodenní hygieny. I pobyt ve sprše má ale svoje pravidla, která…