Svět kosmetiky 2001 ve znamení účesové tvorby

| Autor: Petr Březina | Rubrika: Trendy

Reportáž z veletrhu kosmetiky a kadeřnictví konaný ve dnech 24. až 26. března v Kongresovém centru v Praze.

Svět kosmetiky 2001 ve znamení účesové
tvorby

Foto zvětšitVeletrh kosmetiky a kadeřnictví konaný ve dnech 24. až 26. března v Kongresovém centru v Praze


Krásné vlasy a kosmetika jsou středem pozornosti většiny žen a jejich prostřednictvím i mnoha mužů. Každá žena či dívka při své každodenní přípravě svého zevnějšku, než vyrazí do společnosti, zaměstnání, nebo i školy, používá různé prostředky k vylepšení nebo spíše zdůraznění svých předností různými kosmetickými či kadeřnickými výrobky. Kdo z vás si nenechal ujít veletrh kosmetiky a kadeřnictví Svět kosmetiky 2001, konaný ve dnech 24. až 26. března v Kongresovém centru v Praze, pořádaný veletržní správou TERINVEST, měl možnost zde zhlédnout přední kosmetické a kadeřnické firmy, vizážisty, kliniky a ústavy krásy, firmy s vybavením salonů a dalších příbuzných oborů.
Foto zvětšit


Z vystavujících firem Vám své výrobky představila např. WELLA, SCHWARZKOPF, MEDAC, VOLMAR, ALINEA DERMA, LONDA, MATUSCHKA INTERNATIONAL, GOLDWELL, ALPO, L´OREAL, HB HOLDING, CMÍRAL, A.TE.ER., DERMALINE, ILOS PROF, ILIRIJA, PHARMACIA & UP JOHN, BELLAZI COMPANY, KADKO INTERNATIONAL, TOTTOO UMI a řada dalších. Poprvé na českém trhu se představila firma INTER DUKA s vybavením kadeřnických salonů nábytkem z Holandska.Foto zvětšit


Nedílnou součástí veletrhu Svět kosmetiky 2001 bylo Mistrovství a Mezinárodní festival v účesové tvorbě a dekorativní kosmetice pořádané Společenstvem kadeřníků a kosmetiček ČR. Na této prestižní akci se představili přední světoví kadeřníci se svým uměním.


Veletrh Svět kosmetiky 2001 doprovázel bohatý doprovodný program přímo na podiu. Návštěvníci mohli zhlédnout kadeřnické show zahraničních teamů, vystoupení Lenky Holas Kořínkové s přednáškami o dietě a správné výživě. S časopisem Hair a Beauty byly diváci svědky tzv. Proměn na téma "Buďte krásná, šňastná a úžasná s Hair a Beauty".


Foto zvětšit
Nové trendy v líčení a "Trik" show nabízel team "PEI" a salon LIONNE. Zajímavá byla také prezentace firmy ALINEA DERMA o nových řadách výrobků INSTITUTU ESTHEDERM PARIS. Diváky upoutala i vystoupení kadeřnických atelierů firem L´OREAL a WELLA. Reprezentační team SKaK předvedl své vystoupení, kterým se reprezentoval v Berlíně. Svoji show představilo i Soukromé SOU kadeřnické.


Foto zvětšit


Přímo na veletrhu Svět kosmetiky si návštěvníci mohli nechat upravit vlasy, vyzkoušet nové střihy a barvy vlasů a to zcela zdarma. Kdo váhal se svojí změnou image, měl možnost si vyzkoušet nový účes pomocí počítače. U firmy HAIR UNION vám umožnili vyzkoušet paruky a příčesky. Firma ILIRIJA nabízela česání veřejnosti každou lichou hodinu.

Vysoce kvalitní profesionální vlasovou přírodní kosmetiku excelentní kvality s velmi vysokou koncentrací aktivních látek představila firma N.P.S. Dekorativní, vlasovou, tělovou a dětskou kosmetiku jste mohli najít u firmy A.TE.ER. Nové módní přelivy, účesy i líčení vám vytvořili na stánku firmy VOLMAR.
Foto zvětšit


Ekologicky čistou a přírodní kosmetiku oceněnou americkým certifikátem představila na trh firma EUROPOLI. Novinku ze švýcarských bylinek - krém proti vráskám - nabídla firma WS INTERNATIONAL, která zároveň nabídla kvalitní dekorativní kosmetikou za přijatelné ceny.


Foto zvětšit
Nové akční barvy a stylingové řady jste mohli pořídit u firmy LONDA. Firma BELLAZI COMPANY představila novinky ve vybavení kadeřnických a kosmetických salonů.


Pro všechny kdo zde byli a měli možnost vidět tuto kadeřnickou show jistě nelitovali i na veletrh dost vysokého vstupného, přeci jenom 500,-Kč není zrovna málo a pokud by bylo vstupné menší jistě by zde bylo i více návštěvníků. Tak třeba za rok.


Na veletrhu nafotil a postřehy posbíral

Březina Petr alias KOBRA
www.drp.cz/sport

zdroj: Tulak.cz

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Pánský střih, vycpávky i květiny: Jak se změnily šaty za 100 let?

Pánský střih, vycpávky i květiny: Jak se změnily šaty za 100 let?

Dnes | Alespoň jedny pěkné šaty nechybí ve skříni jistě žádné ženě. Za posledních sto let prošly pořádným…

Jarní detoxikace pleti: Hydratace, peeling, jóga i vitamíny

Jarní detoxikace pleti: Hydratace, peeling, jóga i vitamíny

19. 3. | Jaro je doslova na spadnutí a první jarní den ťuká na dveře. Také se tak těšíte? Vaše pleť jistě…

Znáte tyto beauty triky? Díky nim budete ještě krásnější!

Znáte tyto beauty triky? Díky nim budete ještě krásnější!

16. 3. | 1 | Málokterá žena netouží být krásnější. Většina z nás se chce zbavit svých nedostatků a mít dokonalou…

Jarní móda 2018: Co musíte mít na jaře v šatníku nehledě na věk

Jarní móda 2018: Co musíte mít na jaře v šatníku nehledě na věk

14. 3. | Jaro se začíná hlásit o slovo, což znamená, že neforemné bundy, svetry a kabáty uvolní místo v…