Svůdné pondělí

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Začněte týden s okouzlujícím vzhledem ve svůdném stylu. Intenzivní odstíny zdůrazní vaši osobnost a nechají vyniknout vaši ženskost na plno. Přední vizážisté společnosti Oriflame vám poradí, jak změnit svůj každodenní vzhled za jedinečný Oriflame look.

První z pětice stylů líčení nese příznačné jméno Svůdná. Tento vzhled se skvěle hodí na formální večírek i romantickou večeři ve dvou. Zapomeňte na přirozený vzhled a zaměňte nudnou béžovou za intenzivní odstíny hnědé a červené, které pod světly lamp rozehrají sexy hru plnou svádění a smyslnosti.

Jistě jste několikrát slyšela pravidlo, že silně nalíčené oči nelze kombinovat s intenzivně zvýrazněnými rty. Svůdný vzhled od Oriflame jasně dokazuje, že i toto pravidlo má své výjimky. Decentnost rozhodně necharakterizuje tento vzhled, kouřové oči a tmavě rudé rty společně báječně zkrášlují tvář a zvýrazňují její rysy a jedinečnost.

Základem svůdného vzhledu je dokonalá pleť bez jediné chybičky. Na očištěnou, tonizovanou a hydratovanou tvář naneste tenkou vrstvu hydratačního podkladového krému Aquasurge v pleti stejném odstínu. Na kruhy pod očima použijte Oční korektor, jehož speciální složení zakryje tmavé stíny a jemné linky díky částečkám rozptylujícím světlo. Celý obličej zafixujte jemným popraškem Sypkého pudru.

Oči
Líčení očí začněte očními stíny Intense Duo – Walnut Pearls. Světlejší odstín naneste přiloženým pěnovým aplikátorem na celé víčko až těsně pod obočí. Třpytivým hnědým stínem zvýrazněte tvar celého oka a vrstvu naneste i na pohyblivou část víčka. Pro větší intenzitu pohledu orámujte oko černou linkou pomocí Oční linky Intense. Řasy skvěle prodlouží a vytvaruje řasenka Stretch & Curl. Ještě před jejím nanesením natočte řasy s pomocí kleštiček či kulmy na řasy. Speciální kartáček nalíčí a oddělí každou řasu zvlášť, aniž by je slepil. Speciální multi-polymery zafixují řasy na dlouhou dobu.

Rty a nehty
U výrazných rtěnek se neobejdete bez konturovací tužky na rty, ta totiž vykreslí dokonale tvar úst a zabrání rtěnce v rozpíjení. Long Wear Lip Definer se chlubí hydratačními účinky a vy oceníte také praktický samoořezávací mechanismus. Tentokráte sáhněte po odstínu Berry, který se dokonale hodí k barvě rtěnky. Saténový lesk rtům dodá rtěnka Vivid v intenzivním odstínu Very Berry. Pro dokonalý vzhled použijte Profesionální štěteček na rty. Dlouhotrvající lak na nehty v odstínu Very Berry přestavuje poslední krok k svůdnému vzhledu a la Oriflame.

Vyhrajte sadu líčidel „Svůdná“, která obsahuje oční stíny Walnut Pearls, oční linky Intense Black, řasenku Stretch & Curl, konturovací tužku na rty Berry, rtěnku Vivid Very Berry a Dlouhotrvající lak na nehty Very Berry.


Soutěž je již uzavřena. vyhrává: pesoska

Další články z rubriky

Jaro se blíží: Jaké bundy a kabáty si můžete pořídit už dnes?

Jaro se blíží: Jaké bundy a kabáty si můžete pořídit už dnes?

Dnes | Únor se pomaličku chýlí ke konci a mnoho lidí už nedočkavě vyhlíží jaro. To si bude žádat obměnu…

Zhubněte tři kila za dva týdny! Stačí udělat si hodinu času denně

Zhubněte tři kila za dva týdny! Stačí udělat si hodinu času denně

19. 2. | Taky tak nerada vstáváte? Pak se ale ani nestihnete nasnídat, natož si zacvičit. Zkuste vstávat o…

Vytaste drápky: Jak mít krásné a zdravé nehty

Vytaste drápky: Jak mít krásné a zdravé nehty

19. 2. | Hezké a upravené nehty by měly být samozřejmostí pro každou ženu, protože hned po obličeji jsou…

Dodejte vlasům zdraví: Vyrobte si výživné zábaly z domácích surovin

Dodejte vlasům zdraví: Vyrobte si výživné zábaly z domácích surovin

16. 2. | Zima dává zabrat celému tělu i vlasům. Často během zimních měsíců bývají mdlé, bez lesku a poničené…