Svůdné pondělí

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Začněte týden s okouzlujícím vzhledem ve svůdném stylu. Intenzivní odstíny zdůrazní vaši osobnost a nechají vyniknout vaši ženskost na plno. Přední vizážisté společnosti Oriflame vám poradí, jak změnit svůj každodenní vzhled za jedinečný Oriflame look.

První z pětice stylů líčení nese příznačné jméno Svůdná. Tento vzhled se skvěle hodí na formální večírek i romantickou večeři ve dvou. Zapomeňte na přirozený vzhled a zaměňte nudnou béžovou za intenzivní odstíny hnědé a červené, které pod světly lamp rozehrají sexy hru plnou svádění a smyslnosti.

Jistě jste několikrát slyšela pravidlo, že silně nalíčené oči nelze kombinovat s intenzivně zvýrazněnými rty. Svůdný vzhled od Oriflame jasně dokazuje, že i toto pravidlo má své výjimky. Decentnost rozhodně necharakterizuje tento vzhled, kouřové oči a tmavě rudé rty společně báječně zkrášlují tvář a zvýrazňují její rysy a jedinečnost.

Základem svůdného vzhledu je dokonalá pleť bez jediné chybičky. Na očištěnou, tonizovanou a hydratovanou tvář naneste tenkou vrstvu hydratačního podkladového krému Aquasurge v pleti stejném odstínu. Na kruhy pod očima použijte Oční korektor, jehož speciální složení zakryje tmavé stíny a jemné linky díky částečkám rozptylujícím světlo. Celý obličej zafixujte jemným popraškem Sypkého pudru.

Oči
Líčení očí začněte očními stíny Intense Duo – Walnut Pearls. Světlejší odstín naneste přiloženým pěnovým aplikátorem na celé víčko až těsně pod obočí. Třpytivým hnědým stínem zvýrazněte tvar celého oka a vrstvu naneste i na pohyblivou část víčka. Pro větší intenzitu pohledu orámujte oko černou linkou pomocí Oční linky Intense. Řasy skvěle prodlouží a vytvaruje řasenka Stretch & Curl. Ještě před jejím nanesením natočte řasy s pomocí kleštiček či kulmy na řasy. Speciální kartáček nalíčí a oddělí každou řasu zvlášť, aniž by je slepil. Speciální multi-polymery zafixují řasy na dlouhou dobu.

Rty a nehty
U výrazných rtěnek se neobejdete bez konturovací tužky na rty, ta totiž vykreslí dokonale tvar úst a zabrání rtěnce v rozpíjení. Long Wear Lip Definer se chlubí hydratačními účinky a vy oceníte také praktický samoořezávací mechanismus. Tentokráte sáhněte po odstínu Berry, který se dokonale hodí k barvě rtěnky. Saténový lesk rtům dodá rtěnka Vivid v intenzivním odstínu Very Berry. Pro dokonalý vzhled použijte Profesionální štěteček na rty. Dlouhotrvající lak na nehty v odstínu Very Berry přestavuje poslední krok k svůdnému vzhledu a la Oriflame.

Vyhrajte sadu líčidel „Svůdná“, která obsahuje oční stíny Walnut Pearls, oční linky Intense Black, řasenku Stretch & Curl, konturovací tužku na rty Berry, rtěnku Vivid Very Berry a Dlouhotrvající lak na nehty Very Berry.


Soutěž je již uzavřena. vyhrává: pesoska

Další články z rubriky

Rozmazaný make-up či kruhy pod očima? Jak se zbavit beauty chyb

Rozmazaný make-up či kruhy pod očima? Jak se zbavit beauty chyb

15. 12. | Každá z nás jistě zná situaci, kdy pospícháte na večírek, nestíháte a jako na potvoru se vám…

Čeká vás vánoční večírek? Takhle byste se měla obléct

Čeká vás vánoční večírek? Takhle byste se měla obléct

13. 12. | Čím dál častěji se stává, že na pozvánkách na večírky je uvedeno, v jakém stylu byste se měla…

Časté chyby, které v zimě děláme v péči o pleť

Časté chyby, které v zimě děláme v péči o pleť

11. 12. | Jak už bylo řečeno spoustukrát, v zimě vyžaduje pleť speciální péči. I když slunce nesvítí tak…

Vánoce 2017 jsou za rohem: Jak si užít advent den po dni

Vánoce 2017 jsou za rohem: Jak si užít advent den po dni

10. 12. | Předvánoční shon je pro většinu lidí velmi hektickým obdobím, na druhou stranu už ve vzduchu vládne…