Tajemné odstíny sexy líčení

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Sofistikovaně smyslný vzhled osudové ženy nebo rafinovaně elegantní image tajemné krásky? Buďte tím, kým chcete být. Volba záleží jen a jen na vás. Nebojte se opustit zaběhnuté koleje a dodejte si odvahu změnit se v nepřehlédnutelně krásnou ženu.

Pokud si pozorně prohlédnete fotografie z podzimních přehlídek, objevíte jeden společný rys. A vůbec nezáleží, zda se kolekce představovala v Miláně, Paříži, Londýně či New Yorku. Oním společných bodem je líčení ve stejném duchu – tajemně kouřové oči, bledá tvář a smyslně výrazné rty. Tento look se samozřejmě promítl i do kolekcí trendového líčení na podzim – zima 2008-2009 a to nejen u luxusních značek, ale i u líčidel cenově dostupných pro širokou veřejnost.

Max Factor

„Buďte tuto zimu odvážná a jedinečná!“ říká přední světová vizážistka Pat McGrath. Ta kromě desítek velkých módních přehlídek slavných značek vytvořila novou kolekci líčení na podzim pro značku Max Factor.

Podzimní limitovaná linie se nese zcela v duchu aktuálních módních trendů, kopíruje vzhled modelek z přehlídkových mol – sexy kouřové oči a smyslně zářivé rty. Pečlivě vybrané odstíny si pohrávají se světly i stíny dopadající na tvář a vytvářejí tak až futuristickou image ženy budoucnosti.

Pro tento rafinovaný vzhled se neobejdete bez dvojice lehce třpytivých očních stínů Colour Perfection Duo v odstínu Star – Studded Black, černých očních linek Colour Perfection Eyeliner Pen a černé řasenky Masterpiece Max. Jejich vzájemné vrstvení výrazný pohled, který se hodí na denní nošení i na večerní schůzku v nočních ulicích velkoměsta.

Ovšem ani rty nezůstávají bez pozornosti. Vyberte si barvu rtěnky podle odstínu své pleti. Pro snadný výběr vytvořila značka Max Factor kolekci rtěnek Colour Collection Lipstick. K dotvoření důmyslného vzhledu sáhněte po odstínu So Berry pro tmavý typ pleti, Soft Taupe pro střední typ pleti a Soft Suede pro světlý typ pleti.

Dermacol

Ani tradiční česká značka Dermacol nezůstává tuto sezónu pozadu. Opět s pomocí krásné Ivy Kubelkové představuje zbrusu novou linii líčení na sezónu podzim – zima 2008. Stylisté v tomto případě vsadili na rafinovaný mix fialových a čokoládových odstínů. „Jednotlivé barvy a odstíny se vzájemně propojují, doplňují a zvýrazňují. Můžete kombinovat i matné a třpytivé stíny.“ radí vizážistka značky Jarmila Šteflová.

Záplavu jemný třpytek zajišťují produkty z řady StarChoice, mezi kterými najdete podkladovou bázi a třpytivé práškové stíny na oči i řasenku. Ta navíc dodává pohledu efekt umělých řas. Sofistikovaný pohled tak vykouzlíte snadno a rychle. Ještě více efektu docílíte použitím minerálních očních stínů Mineral Duo č. 10.

Celé líčení doladíte k naprosté dokonalosti rtěnkou Rouge Appeal v odstínu 07 flambé plum, která dodá vašim rtům tajuplný nádech. A nezapomínejte ani na pěstěné a upravené ruce, které musí být korunovány precizní manikúrou v trendy barvách např. Dream Nails v odstínu lila 08.

Ke kompletní kolekci patří také dvoufázový make-up Double Effect, jehož bezbarvá báze vyplní drobné vrásky, zatímco samotný make-up zajistí sametovou a barevně sjednocenou pokožku.

Foto: archiv firem

Další články z rubriky

Celé léto pod sluncem: Dopřejte pokožce vhodný restart

Celé léto pod sluncem: Dopřejte pokožce vhodný restart

Dnes | Sluníčko, koupání, vlahý větřík, ale i klimatizace, to všechno symbolizuje léto. A ač je nám to…

Skrýváte kypré tvary? Nemusíte! Buďte sexy i s velikostí 44!

Skrýváte kypré tvary? Nemusíte! Buďte sexy i s velikostí 44!

Včera | 1 | Nejste majitelkou modelkovské postavy a s plnými tvary máte neustále pocit, že se nemůžete pěkně…

Ochlazuje se? Pořiďte si bundičku pro vlahé letní a podzimní noci

Ochlazuje se? Pořiďte si bundičku pro vlahé letní a podzimní noci

16. 8. | Léto se pomalu blíží ke konci a noci už nejsou tak horké jako v červenci. Trávíte-li večery často…

Chcete chodit bez make-upu? Máme pro vás 10 tipů, jak na to!

Chcete chodit bez make-upu? Máme pro vás 10 tipů, jak na to!

14. 8. | Aplikace make-upu bývá pro mnohé z nás ztráta času a obzvlášť v horkých letních dnech, kdy jde při…