Teplo i v zimě? - Pašmína!

| Autor: PR | Rubrika: Trendy

Pomalu, ale jistě se nám blíží chladné dny. Ráno se choulíme do péřových bund a teplých kabátů, schováváme se před větrem a sněhem mířícím nám za krk a uši a přemýšlíme, co udělat abychom do takové zimy nemuseli. Strávit celou zimu u jižních moří nebo v posteli by bylo pro spoustu z nás skvělé, ale to asi může málokdo. Zahřát se i venku ale můžeme všichni.

A nejlepší je vzít si vzor z národů, které zimám, a to mnohem větším, než které čekají nás, odolávají po generace. A věřte, že například v takových Himalájích umí být zimy opravdu studené.

Z těchto nejvyšších hor naší planety přichází překvapivě jemný, měkký, hřejivý a podmanivý materiál – Pašmína. Královský nejjemnější kašmír. Ale pozor, zde mluvíme o pravém kašmíru, jemných vyčesávaných kozích chloupcích, ne o viskózových napodobeninách které si dnes můžete zakoupit na každém tržišti.

Pravý výrobek z Pašmíny je tak nejen velmi pracný, vždyť například na jeden šál potřebujete vyčesat srst ze tří koz, ručně přebrat, spříst a utkat či uplést hotový výrobek a nakonec jej ručně obarvit. Ale díky tomu, že jsou vybírány ty opravdu nejjemnější chloupky je i velmi hřejivý a to i přes to, jak je lehký.

Takový výrobek je pak opravdovým pokladem ve vašem šatníku a nezáleží na tom, který kousek si pořídíte.

V nabídce našeho Prvního českého internetového obchůdku www.pashmina.cz s Pašmínou a hedvábím naleznete velmi široký výběr výrobků z těchto a dalších přírodních materiálů.

Z Pašmíny si můžete vybírat mezi šálami z hedvábné i čisté pašmíny a to jak klasickými jednobarevnými tak i mezi vzorovanými či vyšívanými šálami a to v osmi velikostech a až 150 barvách! Unikátem na našem trhu jsou šály z prstenové Pašmíny. Šály tak tenké, že i ten největší protáhnete prstenem, ale i přesto hřejivé téměř jako šály silné.

Pokud máte raději svetry či trička, či byste se rádi zachumlali sebe či miminko po koupeli do jemného hedvábí a kašmíru i takovéto výrobky u nás naleznete.

Z hedvábí se vyrábí mnoho oděvních doplňků, u nás si můžete vybrat mezi klasickými šátky, nádhernými ručně tkanými indickými šály – velmi luxusním doplňkem nejen společenských šatů a originálními šály a šátky z vypalovaného hedvábného sametu.

A máte-li rádi barevné nápadité šály, kombinace vlna/hedvábí z nichž jsou ručně tkány nádherné šály v Indii bude pro vás jistě ta pravá.

Pokud byste rádi pořídili některý z těchto nádherných doplňků pro sebe nebo chcete někoho obdarovat luxusním a hodnotným dárkem, rádi vás přivítáme na našich internetových stránkách www.hedvabi.com či v našem e-shopu www.pashmina.cz, kde i naleznete odpověď na soutěžní otázku.
Pro výherce je připravena šálka 30x150 z prstenové pašmíny v barvě dle výběru.
Soutěž je ukončena. Výherce je uveden v přehledu soutěží.

Další články z rubriky

Zhubněte tři kila za dva týdny! Stačí udělat si hodinu času denně

Zhubněte tři kila za dva týdny! Stačí udělat si hodinu času denně

Dnes | Taky tak nerada vstáváte? Pak se ale ani nestihnete nasnídat, natož si zacvičit. Zkuste vstávat o…

Vytaste drápky: Jak mít krásné a zdravé nehty

Vytaste drápky: Jak mít krásné a zdravé nehty

Dnes | Hezké a upravené nehty by měly být samozřejmostí pro každou ženu, protože hned po obličeji jsou…

Dodejte vlasům zdraví: Vyrobte si výživné zábaly z domácích surovin

Dodejte vlasům zdraví: Vyrobte si výživné zábaly z domácích surovin

16. 2. | Zima dává zabrat celému tělu i vlasům. Často během zimních měsíců bývají mdlé, bez lesku a poničené…

Buďte sexy na Valentýna: Oblečte se do rudé. Inspirace v galerii

Buďte sexy na Valentýna: Oblečte se do rudé. Inspirace v galerii

14. 2. | Jak známo, červená a všechny její odstíny jsou barvou lásky a vášně. Pokud dnes se svým partnerem…