Teplo i v zimě? - Pašmína!

| Autor: PR | Rubrika: Trendy

Pomalu, ale jistě se nám blíží chladné dny. Ráno se choulíme do péřových bund a teplých kabátů, schováváme se před větrem a sněhem mířícím nám za krk a uši a přemýšlíme, co udělat abychom do takové zimy nemuseli. Strávit celou zimu u jižních moří nebo v posteli by bylo pro spoustu z nás skvělé, ale to asi může málokdo. Zahřát se i venku ale můžeme všichni.

A nejlepší je vzít si vzor z národů, které zimám, a to mnohem větším, než které čekají nás, odolávají po generace. A věřte, že například v takových Himalájích umí být zimy opravdu studené.

Z těchto nejvyšších hor naší planety přichází překvapivě jemný, měkký, hřejivý a podmanivý materiál – Pašmína. Královský nejjemnější kašmír. Ale pozor, zde mluvíme o pravém kašmíru, jemných vyčesávaných kozích chloupcích, ne o viskózových napodobeninách které si dnes můžete zakoupit na každém tržišti.

Pravý výrobek z Pašmíny je tak nejen velmi pracný, vždyť například na jeden šál potřebujete vyčesat srst ze tří koz, ručně přebrat, spříst a utkat či uplést hotový výrobek a nakonec jej ručně obarvit. Ale díky tomu, že jsou vybírány ty opravdu nejjemnější chloupky je i velmi hřejivý a to i přes to, jak je lehký.

Takový výrobek je pak opravdovým pokladem ve vašem šatníku a nezáleží na tom, který kousek si pořídíte.

V nabídce našeho Prvního českého internetového obchůdku www.pashmina.cz s Pašmínou a hedvábím naleznete velmi široký výběr výrobků z těchto a dalších přírodních materiálů.

Z Pašmíny si můžete vybírat mezi šálami z hedvábné i čisté pašmíny a to jak klasickými jednobarevnými tak i mezi vzorovanými či vyšívanými šálami a to v osmi velikostech a až 150 barvách! Unikátem na našem trhu jsou šály z prstenové Pašmíny. Šály tak tenké, že i ten největší protáhnete prstenem, ale i přesto hřejivé téměř jako šály silné.

Pokud máte raději svetry či trička, či byste se rádi zachumlali sebe či miminko po koupeli do jemného hedvábí a kašmíru i takovéto výrobky u nás naleznete.

Z hedvábí se vyrábí mnoho oděvních doplňků, u nás si můžete vybrat mezi klasickými šátky, nádhernými ručně tkanými indickými šály – velmi luxusním doplňkem nejen společenských šatů a originálními šály a šátky z vypalovaného hedvábného sametu.

A máte-li rádi barevné nápadité šály, kombinace vlna/hedvábí z nichž jsou ručně tkány nádherné šály v Indii bude pro vás jistě ta pravá.

Pokud byste rádi pořídili některý z těchto nádherných doplňků pro sebe nebo chcete někoho obdarovat luxusním a hodnotným dárkem, rádi vás přivítáme na našich internetových stránkách www.hedvabi.com či v našem e-shopu www.pashmina.cz, kde i naleznete odpověď na soutěžní otázku.
Pro výherce je připravena šálka 30x150 z prstenové pašmíny v barvě dle výběru.
Soutěž je ukončena. Výherce je uveden v přehledu soutěží.

Další články z rubriky

Vada na kráse, nebo ozdoba? Nestyďte se za své pihy!

Vada na kráse, nebo ozdoba? Nestyďte se za své pihy!

26. 5. | 2 | S prvním vykouknutím sluníčka vykouknou i ony drobné tmavé skvrnky, které někteří milují a mnozí…

Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku!

Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku!

24. 5. | Která z nás by se nechtěla líbit mužům? Ačkoliv to vypadá, že muži našim svrškům nevěnují pozornost…

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

22. 5. | Začněte svůj dekolt vnímat stejně jako svůj obličej. Ten také odličujete, používáte na něj…

Může sprchování škodit? Čím si ve sprše nevědomky ubližujete

Může sprchování škodit? Čím si ve sprše nevědomky ubližujete

19. 5. | Pravidelné sprchování je základem každodenní hygieny. I pobyt ve sprše má ale svoje pravidla, která…