Vajazzling: Pryč s bobrem, ozdobte si rozkrok originálně!

| Autor: MP | Rubrika: Trendy

Doba, kdy ženy „tam dole“ měly neprostupný prales, naštěstí dávno minula. Módní trendy se v posledních letech zabývají i touto oblastí, a tak je v současnosti in takzvaný vajazzling. Po vyholování úplně dohladka je teď v kurzu si intimní partie zdobit.

Takzvaný vajazzling si dnes můžete nechat udělat v běžném kosmetickém salónu, kde vám depilují kůži v podbřišku dohladka a poté vám klín ozdobí barevnými kamínky nebo ornamenty.

V USA je tato procedura už naprosto běžná a podstupuje ji řada známých celebrit. Hlavní propagátorkou je herečka Jennifer Love Hewitt, která bublinu kolem zdobení intimních partií propíchla asi před čtyřmi lety, když se vyrovnávala s ošklivým rozchodem. Nepodlehla klasickému truchlení u romantických filmů v teplácích a s kýblem zmrzliny, ale rozhodla se pro jiný způsob, jak se s nešťastnou láskou vyrovnat. Začala se věnovat sama sobě a zdokonalovat se. Mezi změny, které podstoupila, patřil i vajazzling. Herečka se o tom navíc nebála otevřeně mluvit.

„Po rozchodu jsem byla na dně a potřebovala jsem si nějak zlepšit náladu a zvednout sebevědomí a zkusit něco nového. A víte co? Skvěle to fungovalo. Cítíte se, jako byste měla v kalhotkách malé třpytivé tajemství. A popravdě, zatím si nikdo nestěžoval,“ prozradila Jennifer Love Hewitt během rozhovoru v jedné americké talk show. Herečka ale není jediná slavná osobnost, která si vajazzling zamilovala. Kouzlu třpytivých kamínků v klíně podlehla například i Kim Kardashian, Jennifer Lopez nebo Britney Spears. Tyto hvězdné krásky si svoje intimní partie nechávají zdobit pravidelně.

A v čem vlastně vajazzling přesně spočívá? Jde o úpravu klína ve specializovaných salonech, kde vám nejdříve opatrně pomocí cukrové pasty nebo vosku odstraní všechny chloupky. Potom už dojde na samotné zdobení, které není nijak nepříjemné. Můžete u něj relaxovat. Kosmetička vám na depilovaná místa bude lepit drobné krystaly nebo kreslit ornamenty. Je čistě na vás, jestli se budete držet decentních obrázků, nebo popustíte uzdu fantazii. Někdo se spokojí s malým srdíčkem, jiné ženy zase touží po velkém nápisu nebo originálním obrázku.

Jestliže po této originální ozdobě těla toužíte, nebude to zadarmo. Jelikož aplikaci kamínků musí předcházet dokonalá depilace, připravte si kolem 800 korun, které za ni běžně v salonech zaplatíte. Cena samotného vajazzlingu pak závisí na tom, pro jak velký a složitý obrazec jste se rozhodla. Částky se běžně pohybují od 500 do 2000 korun.
Aplikace vás bolet nebude, na rozdíl od piercingu se nejedná o náročný zákrok. Ornamenty se na kůži kreslí henou a kamínky se lepí pomocí hypoalergenního lepidla. Na druhou stranu vajazzling nemá příliš dlouhou trvanlivost, i při šetrném zacházení vám na těle vydrží zhruba jen deset dní. Musíte ale být opatrná a hlídat, aby se kamínky neulouply například při tření o džíny. Do sprchy se doporučuje překrýt si aplikaci fólií.

Co si o této ozdobě myslíte vy? Šla byste do toho, nebo vám vyhovuje spíš klasika?

ANKETA: Vyzkoušela byste vajazzling? 

Další články z rubriky

Zbytečné bitvy s celulitidou: Zbavte se jí účinně

Zbytečné bitvy s celulitidou: Zbavte se jí účinně

Včera | Jaro pomalu začalo vystrkovat drápky a než se nadějeme, bude tu plavková sezóna. To znamená nejen…

Maskáčový vzor je zpět: Nosí ho Rihanna i Gwen Stefani

Maskáčový vzor je zpět: Nosí ho Rihanna i Gwen Stefani

22. 3. | Jak už se stalo zvykem, módní styly se v nepravidelných cyklech neustále vracejí, i když často s…

Jak udržet pleť svěží ve 30, 40 a 50 letech

Jak udržet pleť svěží ve 30, 40 a 50 letech

20. 3. | 2 | V každém věku řešíme úplně jiné problémy s pletí, pokožka potřebuje něco jiného ve dvaceti, třiceti…

5 chyb při nanášení rtěnky, které vám přidají roky

5 chyb při nanášení rtěnky, které vám přidají roky

18. 3. | Rtěnky se těší obrovské oblibě, ale vybrat správný odstín a ještě ji umět dobře nanést je tak…