Vajazzling: Pryč s bobrem, ozdobte si rozkrok originálně!

| Autor: MP | Rubrika: Trendy

Doba, kdy ženy „tam dole“ měly neprostupný prales, naštěstí dávno minula. Módní trendy se v posledních letech zabývají i touto oblastí, a tak je v současnosti in takzvaný vajazzling. Po vyholování úplně dohladka je teď v kurzu si intimní partie zdobit.

Takzvaný vajazzling si dnes můžete nechat udělat v běžném kosmetickém salónu, kde vám depilují kůži v podbřišku dohladka a poté vám klín ozdobí barevnými kamínky nebo ornamenty.

V USA je tato procedura už naprosto běžná a podstupuje ji řada známých celebrit. Hlavní propagátorkou je herečka Jennifer Love Hewitt, která bublinu kolem zdobení intimních partií propíchla asi před čtyřmi lety, když se vyrovnávala s ošklivým rozchodem. Nepodlehla klasickému truchlení u romantických filmů v teplácích a s kýblem zmrzliny, ale rozhodla se pro jiný způsob, jak se s nešťastnou láskou vyrovnat. Začala se věnovat sama sobě a zdokonalovat se. Mezi změny, které podstoupila, patřil i vajazzling. Herečka se o tom navíc nebála otevřeně mluvit.

„Po rozchodu jsem byla na dně a potřebovala jsem si nějak zlepšit náladu a zvednout sebevědomí a zkusit něco nového. A víte co? Skvěle to fungovalo. Cítíte se, jako byste měla v kalhotkách malé třpytivé tajemství. A popravdě, zatím si nikdo nestěžoval,“ prozradila Jennifer Love Hewitt během rozhovoru v jedné americké talk show. Herečka ale není jediná slavná osobnost, která si vajazzling zamilovala. Kouzlu třpytivých kamínků v klíně podlehla například i Kim Kardashian, Jennifer Lopez nebo Britney Spears. Tyto hvězdné krásky si svoje intimní partie nechávají zdobit pravidelně.

A v čem vlastně vajazzling přesně spočívá? Jde o úpravu klína ve specializovaných salonech, kde vám nejdříve opatrně pomocí cukrové pasty nebo vosku odstraní všechny chloupky. Potom už dojde na samotné zdobení, které není nijak nepříjemné. Můžete u něj relaxovat. Kosmetička vám na depilovaná místa bude lepit drobné krystaly nebo kreslit ornamenty. Je čistě na vás, jestli se budete držet decentních obrázků, nebo popustíte uzdu fantazii. Někdo se spokojí s malým srdíčkem, jiné ženy zase touží po velkém nápisu nebo originálním obrázku.

Jestliže po této originální ozdobě těla toužíte, nebude to zadarmo. Jelikož aplikaci kamínků musí předcházet dokonalá depilace, připravte si kolem 800 korun, které za ni běžně v salonech zaplatíte. Cena samotného vajazzlingu pak závisí na tom, pro jak velký a složitý obrazec jste se rozhodla. Částky se běžně pohybují od 500 do 2000 korun.
Aplikace vás bolet nebude, na rozdíl od piercingu se nejedná o náročný zákrok. Ornamenty se na kůži kreslí henou a kamínky se lepí pomocí hypoalergenního lepidla. Na druhou stranu vajazzling nemá příliš dlouhou trvanlivost, i při šetrném zacházení vám na těle vydrží zhruba jen deset dní. Musíte ale být opatrná a hlídat, aby se kamínky neulouply například při tření o džíny. Do sprchy se doporučuje překrýt si aplikaci fólií.

Co si o této ozdobě myslíte vy? Šla byste do toho, nebo vám vyhovuje spíš klasika?

ANKETA: Vyzkoušela byste vajazzling? 

Další články z rubriky

Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete!

Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete!

Včera | S přibývajícím věkem přibývá i šedin ve vaší hřívě. Co s tím? V poslední době jdou módní trendy na…

Od krku dolů: Starejte se správně o pokožku na celém těle

Od krku dolů: Starejte se správně o pokožku na celém těle

12. 1. | Většina žen věnuje největší péči pokožce v obličeji, zapomíná ale, že i další části těla vyžadují…

Chcete být vždy in? Vyhněte se těmto módním přešlapům!

Chcete být vždy in? Vyhněte se těmto módním přešlapům!

10. 1. | Být v oblékání kreativní rozhodně není na škodu, všeho ale s mírou. Originalita se cení, ovšem…

Máte citlivou pleť? Této kosmetice se raději vyhněte

Máte citlivou pleť? Této kosmetice se raději vyhněte

8. 1. | Jestli trpíte citlivou pletí, jistě víte, že vybrat si správnou kosmetiku, která by vám na obličeji…