Vánoce 2017: 50 měkkých i tvrdých vánočních dárků do 500 korun

| Autor: Marta Pušová | Rubrika: Trendy

Jistě si ještě vzpomínáte na doby, kdy dostat takzvaný měkký dárek pod stromečkem znamenalo zklamání. To už dávno neplatí a dokonce je možné udělat radost i ponožkami! Jaké nejen měkké dárky můžete pořídit do 500 Kč a potěšit jimi kamarádku, sestru, bratra nebo švagra?

Vděčným dárkem často bývá kosmetika, a to jak pro muže, tak pro ženy. Některé značky jako Sephora nebo Yves Rocher vyrábí každý rok speciální vánoční sety, dárkové kazety ale seženete i u jiných značek. Stejně tak to je i se šperky, které se dají sehnat do 500 korun a žádnou ženu neurazí kabelka nebo módní batůžek.

Inspirujte se v naší galerii, kam jsme pro vás zařadily 50 zajímavých dárků:

Jak ženám, tak mužům, kteří se rádi najedí a napijí, určitě udělá radost dárkový balíček s luxusními delikatesami, případně krabice pravých belgických pralinek. K dobrému jídlu nesmí chybět dobrý alkohol, proto můžete zvolit víno, sekt či kvalitní rum.

Jak už bylo zmíněno, potěšit můžete i ponožkami. Na webu Freshlabels.cz najdete nepřeberné množství ponožek tak barevných, až vám budou oči přecházet. Alespoň jeden pár by neměl v dámském ani pánském šatníku chybět. Měkký dárek můžete doplnit například o čepici nebo rukavice. Jestliže je muž, kterého chcete obdarovat, elegán a potrpí si na obleky, pořiďte mu originální kapesníček do kapsičky saka nebo květinu do klopy. Do 500 korun takové vychytávky seženete třeba u firmy Galard.

Pro náruživé čtenáře se určitě vyplatí koupit dobrou knihu. My doporučujeme pro ženy novinku od Markéty Lukáškové Losos v kaluži, pro muže knihu Saturnin se vrací. Aby se za chladných zimních večerů navodila ta správná atmosféra ke čtení, můžete ke knížce přidat také dárkový set svíček.

Jak správně zabalit měkký dárek? Podívejte se na video:

Pro velmi vytížené jedince může být perfektním dárkem elegantní a originální diář na rok 2018. Abyste šetřila životní prostředí, zkuste vybrat z novinek papírnictví papelote, které jsou vyráběny z ekologicky šetrných materiálů. Další novinkou je kolekce s názvem Vega, která je výjimečná tím, že nabízí produkty z tzv. veganské kůže – odolného, pratelného, kůži podobného materiálu, který je však vyroben z celulózy.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Čeká vás vánoční večírek? Takhle byste se měla obléct

Čeká vás vánoční večírek? Takhle byste se měla obléct

Dnes | Čím dál častěji se stává, že na pozvánkách na večírky je uvedeno, v jakém stylu byste se měla…

Časté chyby, které v zimě děláme v péči o pleť

Časté chyby, které v zimě děláme v péči o pleť

11. 12. | Jak už bylo řečeno spoustukrát, v zimě vyžaduje pleť speciální péči. I když slunce nesvítí tak…

Vánoce 2017 jsou za rohem: Jak si užít advent den po dni

Vánoce 2017 jsou za rohem: Jak si užít advent den po dni

10. 12. | Předvánoční shon je pro většinu lidí velmi hektickým obdobím, na druhou stranu už ve vzduchu vládne…

Čím ho potěšit na Vánoce 2017? Tipy na dárky pro muže

Čím ho potěšit na Vánoce 2017? Tipy na dárky pro muže

6. 12. | 1 | Marně si letos lámete hlavu, co pořídit svému partnerovi či manželovi pod stromeček? Máme pro vás…