Velmi neodolatelný parfém

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Být skutečně neodolatelnou, musí být vůně jiná než ostatní. Musí být nezapomenutelná. Musí uchvátit tradiční moudrostí i rozptýlit, pobavit a neodolatelně svádět. Právě takový je nejnovější parfém nesoují jméno Very Irresistible Givenchy. Nepřehlédnutelný od A do Z, okouzlující, smyslný, prostě jiný. A přesně taková je i žena oděná do růžového obláčku Givenchy.

neodolatelna vune
Francouzský módní dům se proslavil nejen díky vysoce elegantnímu oblečení, ale také svými jedinečnými vůněmi. Nejnovější parfém rodiny Givenchy se jmenuje Very Irresistible Givenchy - velmi neodolatelný Givenchy. Vše kolem něj je tak výrazné, okouzlící a jedinečné. Very Irresistible je první květinově aromatická vůně na světě. Hlavní roli hrají růže z celého světa, které tvoří 35% vůně. Každá se liší svou vůní, původem i použitím. Originalitu dodávají hvězdičky anýzu a listy verbeny, ty nikdy předtím nebyly použity spolu s květinami. Anýz voní po sluncem zalité trávě uprostřed léta, což dodává parfému jemný kontrastast. Verbena zase rozjasňuje a dodává svěžest a přirozenost. Složení je tak originální a převratné, boří všechny dosud postavené hranice.

Duse parfemu
Historie Givenchy vypráví příběh o nezapomenutelném střetnutí návrháře Huberta de Givenchy a herečky Audrey Heburn. Všechny předchozí vůně byly stvořeny právě pro tuto dámu. Značka se nyní vrací ke svým kořenům, které kotví ve spojení módy a filmu a vzdává tomuto spojení hold. Jedinečný mix francouzské elegance a americké spontánnosti se nazývá Givenchy Twist a nechal vzniknout parfému Very Irresistible Givenchy. Vytvořena ze spontánnosti, odvahy a smyslnosti, znamená tato vůně znovuzrození značky a zároveň ztělesňuje oddanost ke své historii a lásku k ženám.


Liv Tyler
Nemůžete samy rozhodnout, že budete neodolatelná; jste taková. Je to nevypočitatelné, stav mysli, jistá nevinnost, neodolatelný úsměv. Všechny tyto vlastnosti ztělesňuje tvář domu Givenchy a této vůně. Jmenuje se Liv Tyler, je filmovou hvězdnou i ikonou módního světa. Liv představuje ideální spojení filmu a módy, proto byla vybrána, aby se stala novou múzou, velvyslankyní elegance. Stejně jako kdysi Audrey Hepburn, i ona je okouzlující, originální, oslňující, rozpustilá, zářící, nepřehlédnutelná.


Poteseni v ruzovem
Ani ta nejskvělejší vůně není dokonalá bez perfektní prezentace. Lahvičku Very Irresistible Givenchy vytvořil slavný Pablo Reinoso z Cent Degrés. Elegantní, vysoká váza trojúhelníkového tvaru si pohrává se světlem. Stejně jako parfém uvnitř přechází ze smyslných odstínů růžové až k lehkým tónům bílé. K dostání je toaletní voda ve třech velikostech - 30, 50 a 100 ml. K tomu nechybí ani tělová řada. Kolekce v divokých barvách si vás bude hýčkat od hlavy k patě. Sprchový gel i hydratační péče je na trhu jen v limitované edici, proto neváhejte a staňte se okouzlující ženou k krásnou pletí ještě dnes.


Soutez
Vyhrajte dárkovou sadu vůně Very Irresistible Givenchy, kterou věnoval e-obchod www.parfum.cz. Zodpovíte-li správně následující 3 otázky, dostáváte se do slosování.

1. Které ingredience tvoří vůni Very Irresisible Givenchy?
růže, hvězdičky anýzu, listy verbeny

2. Vyjmenujte alespoň 2 další vůně značky Givenchy v obchodu parfum.cz.
So Givenchy,Into the Blue,Only Givenchy, ...

3. Která slavná osobnost prezentuje jarní módní kolekci Givenchy?
Liv Tyler

Soutěž je uzavřena soutěžilo 1629 čtenářek. Vyhrává Majik.

Komentáře

Komentářů celkem: 3
Thanks 123 adware Mike Stranger 24. 3. 2007 | 20:37
Thanks 123 adware Mike Stranger 23. 3. 2007 | 09:47
oja co to jest ktoś mnie rozumie?? hehe . 2. 5. 2006 | 23:38

Další články z rubriky

Domácí péče o suché rty: Vyrobte si vlastní balzám, lesk nebo peeling

Domácí péče o suché rty: Vyrobte si vlastní balzám, lesk nebo peeling

23. 2. | Rty dostávají obzvlášť v zimě pořádně zabrat, jsou suché, rozpraskané, a proto vyžadují pozornost.…

Jaro se blíží: Jaké bundy a kabáty si můžete pořídit už dnes?

Jaro se blíží: Jaké bundy a kabáty si můžete pořídit už dnes?

21. 2. | Únor se pomaličku chýlí ke konci a mnoho lidí už nedočkavě vyhlíží jaro. To si bude žádat obměnu…

Zhubněte tři kila za dva týdny! Stačí udělat si hodinu času denně

Zhubněte tři kila za dva týdny! Stačí udělat si hodinu času denně

19. 2. | Taky tak nerada vstáváte? Pak se ale ani nestihnete nasnídat, natož si zacvičit. Zkuste vstávat o…

Vytaste drápky: Jak mít krásné a zdravé nehty

Vytaste drápky: Jak mít krásné a zdravé nehty

19. 2. | 1 | Hezké a upravené nehty by měly být samozřejmostí pro každou ženu, protože hned po obličeji jsou…