Víme, co chtějí ženy najít pod vánočním stromečkem

| Autor: PR | Rubrika: Trendy | komerční sdělení

Máme před sebou první adventní neděli a to značí, že se Štědrý večer nezadržitelně blíží. Právě teď je skvělý čas na pořízení vánočních dárků. Mezi osvědčené dárky, které potěší každou ženu, patří samozřejmě šperky.

Každá žena se chce líbit

Každá žena ráda vypadá dobře a ve skrytu duše touží po obdivných komplimentech od jejího milovaného protějšku. Proto jí určitě uděláte radost maličkostí, kterou si bude moci přidat do své šperkovnice, než „praktickým dárkem“ jako jsou například věci do domácnosti a na úklid. Šperky lze pořídit v různých cenových relacích, ovšem určitě se vyplatí investovat do originálního kousku, který vaší kamarádce, mamince, sestře, babičce, dceři nebo vnučce vykouzlí úsměv na tváři.

Šperky s příběhem

Pokud hledáte luxus, který nezruinuje vaši peněženku a který sleduje módní trendy, seznamte se se značkou TOUS. TOUS sází na inovace a stylový design, ale zůstává věrna svým klasickým hodnotám. Zároveň staví na tradičním řemeslném umění, které kombinuje s těmi nejmodernějšími technologiemi. Historie značky TOUS sice sahá až do roku 1920, zlomovým bodem se stal ale až rok 1965, kdy rodinný obchod převzal Salvador Tous a jeho manželka Rosa Oriol. Ta si otevřela malý šperkařský ateliér a pustila se do navrhování netradičních šperků. Její počin byl úspěšný a značka se začala prosazovat na mezinárodní úrovni. Ke šperkům se tak časem přidaly módní kabelky, sluneční brýle, hodinky, parfémy a další doplňky.

Ikonický medvídek

Symbolem značky je medvídek TOUS, který se zrodil již v roce 1985. Tento roztomilý design stál na samém počátku mezinárodní expanze společnosti a dodnes má nezastupitelné místo ve všech kolekcích. Pro mnohé se stal nepostradatelným talismanem pro štěstí. Svými oblými tvary a něžností připomíná ty nejkrásnější vzpomínky na dětství. Nechte se jeho třpytivým kouzlem oslnit i vy!

Okouzlující náhrdelník

Náhrdelník Tea Time se zrodil před několika lety z lásky, kterou Rosa Oriol chová k drahým kamenům. Tento neodolatelný doplněk dokonale doladí každý outfit.

Kolekce Eklat

A u drahých kamenů ještě zůstaneme – představuje se vám kolekce Eklat. Klasická kombinace s vzácnými kovy, které kraluje bílý topaz. Vůbec poprvé značka TOUS nabízí šperky s tímto drahokamem, který je neuvěřitelně jasný a tvrdý. Bílý topaz otevírá dveře nové generaci klasických kousků v provedení z několika vybraných materiálů.

Další články z rubriky

Domácí péče o suché rty: Vyrobte si vlastní balzám, lesk nebo peeling

Domácí péče o suché rty: Vyrobte si vlastní balzám, lesk nebo peeling

Dnes | Rty dostávají obzvlášť v zimě pořádně zabrat, jsou suché, rozpraskané, a proto vyžadují pozornost.…

Jaro se blíží: Jaké bundy a kabáty si můžete pořídit už dnes?

Jaro se blíží: Jaké bundy a kabáty si můžete pořídit už dnes?

21. 2. | Únor se pomaličku chýlí ke konci a mnoho lidí už nedočkavě vyhlíží jaro. To si bude žádat obměnu…

Zhubněte tři kila za dva týdny! Stačí udělat si hodinu času denně

Zhubněte tři kila za dva týdny! Stačí udělat si hodinu času denně

19. 2. | Taky tak nerada vstáváte? Pak se ale ani nestihnete nasnídat, natož si zacvičit. Zkuste vstávat o…

Vytaste drápky: Jak mít krásné a zdravé nehty

Vytaste drápky: Jak mít krásné a zdravé nehty

19. 2. | 1 | Hezké a upravené nehty by měly být samozřejmostí pro každou ženu, protože hned po obličeji jsou…