Víme, co chtějí ženy najít pod vánočním stromečkem

| Autor: PR | Rubrika: Trendy | komerční sdělení

Máme před sebou první adventní neděli a to značí, že se Štědrý večer nezadržitelně blíží. Právě teď je skvělý čas na pořízení vánočních dárků. Mezi osvědčené dárky, které potěší každou ženu, patří samozřejmě šperky.

Každá žena se chce líbit

Každá žena ráda vypadá dobře a ve skrytu duše touží po obdivných komplimentech od jejího milovaného protějšku. Proto jí určitě uděláte radost maličkostí, kterou si bude moci přidat do své šperkovnice, než „praktickým dárkem“ jako jsou například věci do domácnosti a na úklid. Šperky lze pořídit v různých cenových relacích, ovšem určitě se vyplatí investovat do originálního kousku, který vaší kamarádce, mamince, sestře, babičce, dceři nebo vnučce vykouzlí úsměv na tváři.

Šperky s příběhem

Pokud hledáte luxus, který nezruinuje vaši peněženku a který sleduje módní trendy, seznamte se se značkou TOUS. TOUS sází na inovace a stylový design, ale zůstává věrna svým klasickým hodnotám. Zároveň staví na tradičním řemeslném umění, které kombinuje s těmi nejmodernějšími technologiemi. Historie značky TOUS sice sahá až do roku 1920, zlomovým bodem se stal ale až rok 1965, kdy rodinný obchod převzal Salvador Tous a jeho manželka Rosa Oriol. Ta si otevřela malý šperkařský ateliér a pustila se do navrhování netradičních šperků. Její počin byl úspěšný a značka se začala prosazovat na mezinárodní úrovni. Ke šperkům se tak časem přidaly módní kabelky, sluneční brýle, hodinky, parfémy a další doplňky.

Ikonický medvídek

Symbolem značky je medvídek TOUS, který se zrodil již v roce 1985. Tento roztomilý design stál na samém počátku mezinárodní expanze společnosti a dodnes má nezastupitelné místo ve všech kolekcích. Pro mnohé se stal nepostradatelným talismanem pro štěstí. Svými oblými tvary a něžností připomíná ty nejkrásnější vzpomínky na dětství. Nechte se jeho třpytivým kouzlem oslnit i vy!

Okouzlující náhrdelník

Náhrdelník Tea Time se zrodil před několika lety z lásky, kterou Rosa Oriol chová k drahým kamenům. Tento neodolatelný doplněk dokonale doladí každý outfit.

Kolekce Eklat

A u drahých kamenů ještě zůstaneme – představuje se vám kolekce Eklat. Klasická kombinace s vzácnými kovy, které kraluje bílý topaz. Vůbec poprvé značka TOUS nabízí šperky s tímto drahokamem, který je neuvěřitelně jasný a tvrdý. Bílý topaz otevírá dveře nové generaci klasických kousků v provedení z několika vybraných materiálů.

Další články z rubriky

Čeká vás vánoční večírek? Takhle byste se měla obléct

Čeká vás vánoční večírek? Takhle byste se měla obléct

Dnes | Čím dál častěji se stává, že na pozvánkách na večírky je uvedeno, v jakém stylu byste se měla…

Časté chyby, které v zimě děláme v péči o pleť

Časté chyby, které v zimě děláme v péči o pleť

11. 12. | Jak už bylo řečeno spoustukrát, v zimě vyžaduje pleť speciální péči. I když slunce nesvítí tak…

Vánoce 2017 jsou za rohem: Jak si užít advent den po dni

Vánoce 2017 jsou za rohem: Jak si užít advent den po dni

10. 12. | Předvánoční shon je pro většinu lidí velmi hektickým obdobím, na druhou stranu už ve vzduchu vládne…

Vánoce 2017: 50 měkkých i tvrdých vánočních dárků do 500 korun

Vánoce 2017: 50 měkkých i tvrdých vánočních dárků do 500 korun

8. 12. | Jistě si ještě vzpomínáte na doby, kdy dostat takzvaný měkký dárek pod stromečkem znamenalo…