Vlnky a kudrlinky pod kontrolou

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Vlnité vlasy vypadají krásně, záplava kudrlinek, svůdné vlny, nekonečný objem. To vše má obrovský efekt na celkovou krásu ženy, ale zároveň si to žádá nemalou péči. Vlny mají totiž svou hlavu, neskrývají temperament, který se však potřeba zkrotit.

Fascinující a žhavě svádivé, kudrliny jsou zpět na výsluní; ať na přehlídkovém molu nebo v ulicích, všichni chtějí vlny. Nicméně kudrnaté vlasy jsou často suché, křehčí a od přírody nezkrotné. Lehce se zamotají a mají sklon ke krepatění. Kudrnaté vlasy mají velmi specifické potřeby: tvar a lesk.


Problém dneška je, že jeden typ produktu pečuje o všechny druhy kudrn. Ale každé kudrliny jsou naprosto odlišné. Ve snaze odpovědět na požadavky různých druhů vlnitých vlasů, tu je nový průvodce světem kudrn. Všechny kudrliny nejsou stejné. L´Oréal Paris vypracoval studii, která vyústila v identifikaci 2 různých typů vlasů a jejich specifických potřeb. Ta se prováděla na 300 spotřebitelkách ze 3 zemí používající produkty pro kudrnaté vlasy, mající specifické potřeby a vysoké očekávání.

Studio Line navrhlo škálu produktů schopnou uspokojit mnoho odlišných očekávání. Protože žádné 2 kudrliny nejsou stejné, protože kudrnaté vlasy nepotřebují vždy to stejné, Studio Line od L´Oréal Paris vynalezlo Curl Power, kompletní řadu stylingových produktů pečujících o každý typ kudrnatých vlasů.

Vlnité vlasy
Vlnitě vlasy se vyznačují jemností, krepatěním v závislosti na změnách počasí. Také bývají křehké a neustále rozlítané. Cílem péče o tento druh vlasů je především jasně definovaný tvar, ochrana před změnou vlhkosti vzduchu, dodání lesku a také dostat pod kontrolu tak časté krepatění.

Proti všem těmto příznakům bojuje nový sprej Curl Power. Tento přípravek bez alkoholu byl speciálně vybrán, protože poskytuje pro vlnité vlasy ideální aplikaci ve spreji. Je skvěle adaptován pro každou ženu hledající skvělý stylingový výsledek v podobě vytvarovaných a nadýchaných kudrlin. Sprej je mnohem lehčí než pěna a tak nezatěžuje jemné vlasy. Kombinuje aniontový fixační polymer pro nadýchanost s glycerínem pro tvar.

Aplikujte do ručníkem vysušených vlasů. Po uschnutí jsou vlny bezchybně vytvarované, s novou energií, zářící naprosto přirozeným leskem. Vlasy promačkejte pro větší objem a nechte přirozeně uschnout nebo použijte fén s difusérem.

Kudrny bez života a pružnosti
Na rozdíl od vlnitých jsou kudrnaté vlasy těžké a z toho vyplývají i jejich problémy. Tíha vlasů je táhne dolů, čímž ničí kořínky a zároveň narušuje tvar kudrn. Zvláště konečky se vysušují a třepí, čímž způsobují krepatění a beztvaré, nepružné kudrliny. V péči o takové vlasy dbejte na dodání dostatečné výživy, zaměřte se na třepení konečků a s pomocí speciálních přípravků vraťte kštici objem a kudrnám pevnější tvar a objem.

Každou ženu, která sní o znovu nalezené vitalitě a tvaru svých zplihlých kudrn, potěší v jejím úsilí Curl Power pěna speciálně vytvořená dát kudrnám nový život. Kombinuje kudrliny tvarující kationový polymer s kationovou aktivní povrchovou látkou pro zajištění lehkosti a jemnosti pěny, která nezatíží vlasy. Má výrazné výživné vlastnosti, obsahuje vitamín PP, pro-vitamín B5, vitamín E a proteinové deriváty chránící vlasové vlákno před vnějšími agresory. Poskytuje extra-silnou fixaci pro udržení tvaru nově nalezených kudrn.

Před fénováním můžete natočit vždy jednotlivé prameny na prst.

Foto: L'Oreal Paris

Další články z rubriky

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

Včera | Začněte svůj dekolt vnímat stejně jako svůj obličej. Ten také odličujete, používáte na něj…

Může sprchování škodit? Čím si ve sprše nevědomky ubližujete

Může sprchování škodit? Čím si ve sprše nevědomky ubližujete

19. 5. | Pravidelné sprchování je základem každodenní hygieny. I pobyt ve sprše má ale svoje pravidla, která…

Podprsenka slaví 100 let: Jaké se nosily v minulosti?

Podprsenka slaví 100 let: Jaké se nosily v minulosti?

17. 5. | I podprsenka se dá považovat za módní doplněk. A stejně tak, jako se měnil styl oblečení od…

5 věcí, které musíte denně dělat, abyste zastavila čas

5 věcí, které musíte denně dělat, abyste zastavila čas

15. 5. | Dobře, čas samozřejmě zastavit nelze. Můžete ale zmírnit jeho dopad na váš vzhled, a to osvojením…