Voňavé podpaždí

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Prožijte i ten nejteplejší den v naprosté pohodě a jistotě spolu s účinnou zbraní proti nepříjemného pachu - antiperspirantu, který si vás ohlídá jako nejlepší osobní strážce. Především letní měsíce jsou zkouškou pro deodoranty a antiperspiranty.

Kdo by se chtěl dělit s okolím o „vůni“ linoucí se z podpaždí?! Raději včas sáhněte po účinné ochraně před společenským faux-pas a vyberte si přípravek, který nedovolí tělesnému pachu proniknout na veřejnost a zároveň bude hýčkat jemnou pokožku podpaždí.

Rozpálené ulice, přeplněné autobusy a tramvaje, náročné dny plné schůzek a zvýšené tělesné aktivity, kancelář a auto bez klimatizace … každodenní obrázek typického letního dne, který klade vysoké nároky na tělo. To se brání přehřátí potem. S ním však přichází i nepříjemný zápach, který dokáže odradit široké okolí. Abyste se cítili v pohodě a svěží za každých okolností, používejte každé ráno i během dne antiperspirant. Jedině on vás provede celým dnem, nezaskočí jej nic, ať již budete během celého dne dělat cokoliv.

Jak dokládají psychologické studie, krásné a pěstěné podpaží je považováno za daleko svůdnější, než třeba dlouhé nohy či atraktivní dekolt. Pravidelná depilace a každodenní nošení deodorantu či antiperspirantu je absolutní nutností nejen z estetického hlediska. Suché a ošetřené podpaždí je tou nejlepší vizitkou každé ženy (a totéž platí i o pánech).

Antiperspirant vs. deodorant
Je všeobecně známé, že antiperspiranty fungují déle než deodoranty a mají na rozdíl od nich schopnost účinně omezovat tvorbu potu. Snižují aktivitu potních žláz tím, že včas zúží potní kanálky, kterými se pot dostává na povrch pokožky. Směs obsažená v antiperspirantu pokrývá povrch kůže téměř neviditelným filmem, bezbarvá konzistence přípravku pak zabezpečí celodenní svěžest a výrazně omezí tvorbu potu.

Řadu jemných antiperspirantů Active Sensitive od Avonu ocení i ta nejdelikátnější pokožka. Jemné a šetrné k pleti a přitom vysoce účinné proti potu jsou všechny čtyři varianty – sprej, tuhá tyčinka, kulička i krém. Bez obav je můžete používat i dvakrát denně, krémová varianta navíc jemně pečuje o pokožku v podpaždí. Ani jeden z produktů neobsahuje alkohol, takže nedráždí pokožku ani po holení. Antiperspiranty z této řady se neotírají o oblečení a nezanechávají bílé skvrny, což jistě oceníte především u tmavých oděvů. A samozřejmě chrání před pocením a zápachem po 24 hodin.

Jemný deodorant, který zaručí spolehlivou ochranu proti pocení po celý den a nedráždí pokožku ani po holení, je dnes již samozřejmostí. Přemýšleli jste ale někdy o tom, že pro sebe a svou krásu můžete udělat ještě daleko víc? Vaše očekávání splní deodorant Pearl&Beauty od Nivea, který kombinuje spolehlivou ochranu po celých 24 hodin s pěstícím účinkem. Unikátní složení s cennými perlovými extrakty zajistí, že pokožka podpaží je jemná, krásná a svůdná. Na svou přitažlivost se zkrátka můžete spolehnout a delikátní jemná vůně deodorantu vaši ženskost a krásu ještě umocní.

Celodenní aktivní ochranu proti pocení a nepříjemnému pachu vám poskytne nová řada Oriflame 24H Active Protection. Vyberte si ze třech různých účinných antiperspirantů deodorantů: sprej, roll-on nebo krém, všechny vás spolehlivě provedou celým dnem. Antiperspiranty deodoranty 24H jsou bez obsahu alkoholu a vybrat si můžete mezi řadou pro normální, nebo citlivou pokožku. Obě tyto řady jsou speciálně vyvinuty a přizpůsobeny pokožce žen i mužů. Řada 24H Active Original má jemnou neutrální vůni, takže ji oceníte vy i vás partner.

Hedvábná řada Dove Silk Dry se rozšířila o tři deodoranty. Kromě ¼ hydratačního krému obsahují nové výrobky extrakt z čistého hedvábí a jemně tak pečují o pokožku. Díky své jemnosti a nulovému obsahu alkoholu se dají použít přímo po holení. Deodoranty Dove poskytují maximální ochranu proti pocení. Zároveň díky výbornému hydratačnímu systému nabízejí ženám jemnou a účinnou péči o pokožku. Použití deodorantů z řady Silk Dry navozuje pocit čistoty a díky příjemnou decentní vůní se budete cítit sebejistě a svěže.

autor: Simona
Foto: archiv firem

Další články z rubriky

Domácí péče o suché rty: Vyrobte si vlastní balzám, lesk nebo peeling

Domácí péče o suché rty: Vyrobte si vlastní balzám, lesk nebo peeling

23. 2. | Rty dostávají obzvlášť v zimě pořádně zabrat, jsou suché, rozpraskané, a proto vyžadují pozornost.…

Jaro se blíží: Jaké bundy a kabáty si můžete pořídit už dnes?

Jaro se blíží: Jaké bundy a kabáty si můžete pořídit už dnes?

21. 2. | Únor se pomaličku chýlí ke konci a mnoho lidí už nedočkavě vyhlíží jaro. To si bude žádat obměnu…

Zhubněte tři kila za dva týdny! Stačí udělat si hodinu času denně

Zhubněte tři kila za dva týdny! Stačí udělat si hodinu času denně

19. 2. | Taky tak nerada vstáváte? Pak se ale ani nestihnete nasnídat, natož si zacvičit. Zkuste vstávat o…

Vytaste drápky: Jak mít krásné a zdravé nehty

Vytaste drápky: Jak mít krásné a zdravé nehty

19. 2. | 1 | Hezké a upravené nehty by měly být samozřejmostí pro každou ženu, protože hned po obličeji jsou…