Vyhlaste jarní detox ve svém šatníku

| Autor: PR | Rubrika: Trendy | komerční sdělení

Že by to letošní zima už fakt měla za sebou? Skoro se mi tomu nechce věřit. Pak si ale uvědomím, že to znamená signál pro obměnu šatníku. Paráda, to mi nemusíte říkat dvakrát. Slunce, teplo a konec otravným padesáti vrstvám teplého oblečení. Hurá!

Vyhlaste jarní detox ve svém šatníku

„Miláčku, rozhodla jsem se, že si letos dáme jarní detox,” mrkám na přítele a ten moc nechápe. Dobře ví, že moje diety končí po dvou dnech. V tom mu navíc sepne, že jsem použila množné číslo, a nahodí lehce vyjevený výraz. Záhadně se usměju, ale netrápím ho dlouho. „Neboj, žádná dieta. Detox naordinujeme našemu šatníku! Do obchodů už přicházejí letní kolekce a já jsem moc zvědavá, s čím přišel můj oblíbený Hugo Boss,” a velím „Jde se na Příkopy!“

Jirka se snaží dělat otráveného, ale moc mu to nejde. Znám ho jako své boty, takže dobře vím, že mu tenhle výlet vlastně nikdy nevadí. Prodavačky se mu líbí, a když se mu věnují a chválí, jak mu to sekne, užije si vždy svých pár minut slávy. Takže nakonec ani nemá problém řídit.

A dobře dělá. Já se totiž musím soustředit na sebe. V tom ohromném prostoru se rychle oddělíme a hned slyším, jak ho děvčata zpracovávají v tom smyslu, že elegantní oblek nemusí být nutně černý. „V letní kolekci Hugo Boss máme úžasně lehký světle modrý oblek, který se hodí i pro business příležitosti,” přesvědčují ho a já jim držím palce. Pánská kolekce je totiž plná svěžích a výrazných barev. Myslím, že citrusová nebo limetková by mu mohly slušet.

Tím ale můj zájem o pánskou módu končí. Jsem tu přeci hlavně kvůli sobě! A dámy řeknu vám, ty barvy pro letošní rok jsou snové. Cyklámově růžová, žlutá, oranžová? Jsem v sedmém nebi! Zkouším si světle modré šaty, které jako by se sem zatoulaly z filmů s Oldřichem Novým, a za zády se mi ozve: „Moc vám sluší, krásně rýsují postavu.” Jasně, prodavačka chce prodat, ale… Zaprvé se to dobře poslouchá a zadruhé… Je to neuvěřitelná pravda. Tyhle chci!!!

Jirka jen uznale pokyvuje a krčí přitom čelo jako znalec. „Pořád mám ještě doma kočku,“ říká schválně hlubokým hlasem a začne se smát. Jasně, ale úspěch není nikdy tím pravým úspěchem, když není dotažený. Co to znamená? To znamená, že potřebuju k šatům ještě kabelku. To už Jirku humor přešel, ale chápe, že bych stejně nedala pokoj, dokud bych ji neměla. A komu by se chtělo jet zítra zase na nákup…

A co vy, dámy? Kdy zahájíte svůj jarní šatníkový detox v BOSS Store na Příkopě? Ještě jsem tam pro vás něco nechala…

Další články z rubriky

Cukr, rýže, oves: 7 přírodních levných cest, jak omladit pleť

Cukr, rýže, oves: 7 přírodních levných cest, jak omladit pleť

24. 2. | Nechce se vám investovat do drahé kosmetiky, u které nemáte jistotu, že bude účinkovat na povadlou,…

Overaly jsou in: Na party, na doma i do postele

Overaly jsou in: Na party, na doma i do postele

22. 2. | 2 | Módní outfit, který spojuje horní i dolní část oděvu, se může na první pohled zdát nepraktický,…

7 tipů, jak díky make-upu vypadat o 15 let mladší

7 tipů, jak díky make-upu vypadat o 15 let mladší

20. 2. | Vrásky, povislá pokožka a další kožní změny jsou známky stárnutí, kterým nemůžeme uniknout. Přesto…

Voňavý a lahodný kokosový olej: 7 tipů, jak být díky němu ještě krásnější

Voňavý a lahodný kokosový olej: 7 tipů, jak být díky němu ještě krásnější

18. 2. | Kokosový olej má širokou škálu kosmetických výhod, protože je antibakteriální, antiplísňový a…