Záře hvězd na předávání cen Grammy 2015 – tyto modely musíte vidět!

| Autor: Mariya Patrovská | Rubrika: Trendy

Ceny za hudební výkony jsou rozdány a róby celebrit zhodnoceny! Kdo myslíte, že to tento rok zvládl a kdo propadl?

Nejkrásnější

Katy Perry

Nádherné zpěvačce padly šaty od Zuhaira Murada jako ulité. Všechny její křivky předvedly v tom nejlepším světle a udělaly z ní královnu večera. Model je taky lehce průhledný, ale Katy si s tím stylově poradila. A ty fialové vlasy nás naprosto nadchly.

Taylor Swift

Mladá zpěvačka předvedla, že i tak nebezpečná kombinace délek, může být slušivá. Barva její róby je dechberoucí. Elegance ve své nejčistší podobě – my zpěvačce tleskáme!

Beyoncé

Za nás trošku nuda. I přesto, musíme uznat, že zpěvačka celý večer jen zářila. Dramatická krajka, klasický střih a rozpuštěné lokny. Jak jen to Beyoncé dělá, že vypadá vždy tak skvěle?

Jessie J

Ještě jedna kráska v černém, ale řekněme si to otevřeně, zpěvačka v tomto modelu vypadá božsky! Šaty jsou průhledné, ale velmi decentně zpracované, takže nepůsobí lacině. Kromě toho za perfektně sladěný make-up a účes dáváme Jessie další plusové body. Všechny palce, které máme k dispozici, dáváme nahoru!

Na tenkém ledě

Rihanna

Někteří kritici označili tyto šaty za nejhorší model večera, jiní zas za nejlepší. Nás baví hravost a pokus zpěvačky vystoupit z davu. Kromě toho, její rozzářený úsměv mluví o tom, že si je svou volbou absolutně spokojená. Nám tento bláznivý look „prodat“ dokázala! Jen by nás zajímalo, kolik míst v hledišti tyto šaty zabraly.

Sia

Se zpěvačkou a textařkou je to stejný případ, jako u Rihanny. Rozporuplné názory nám nicméně nebrání, udělat si ten svůj. Předávání hudebních cen Grammy byly vždy akce, na kterých si mohl každý pořádně vyřádit. To se netýkalo jen divokých afterparty, ale především outfitů. To jen poslední dobou všichni hvězdy sázejí na elegantní dlouhé róby a vkusné dámské smokingy. Sia nás aspoň překvapila a pobavila.

Rita Ora

Zpěvaččiny šaty sice házely „prasátka“ na všechny strany. Nám se ale moc líbí jednoduchý střih šatů a jejich „uzavřenost“. Ve spojení s šik účesem a líčením Ritě moc slušely.

Nejhorší

Madonna

To, co předvádí zpěvačka poslední dobou na červených kobercích, je opravdu za trest. Její modely nenadchnou, neinspirují, ale naopak vyděsí! O Madonně se říká, že je génius na vydělávání peněz, tak co my víme, třeba má všechna tato exhibice nějaký skrytý úmysl?

Kim Kardashian

Bohužel, ani všechen ten třpyt nás nedokázal oslepit natolik, abychom v této robě neviděli pouze luxusní župan. Taky aby ne, když je z dílny samotného Jeana Paula Gaultiera, jenže to stejně nemění nic na faktu, že tento střih Kim nesluší.

Meghan Trainor

Šaty vycházející pěvecké hvězdy by střihově i odpovídaly její postavě. Outfit „odrovnala“ barevnou kombinací. Hnědé úzké koktejlky a přes to hozená černá síťovina pošitá krajkou – ani napsané to nezní dobře :(

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Celé léto pod sluncem: Dopřejte pokožce vhodný restart

Celé léto pod sluncem: Dopřejte pokožce vhodný restart

Včera | Sluníčko, koupání, vlahý větřík, ale i klimatizace, to všechno symbolizuje léto. A ač je nám to…

Ochlazuje se? Pořiďte si bundičku pro vlahé letní a podzimní noci

Ochlazuje se? Pořiďte si bundičku pro vlahé letní a podzimní noci

16. 8. | Léto se pomalu blíží ke konci a noci už nejsou tak horké jako v červenci. Trávíte-li večery často…

Chcete chodit bez make-upu? Máme pro vás 10 tipů, jak na to!

Chcete chodit bez make-upu? Máme pro vás 10 tipů, jak na to!

14. 8. | Aplikace make-upu bývá pro mnohé z nás ztráta času a obzvlášť v horkých letních dnech, kdy jde při…

Černá, bílá, modrá aneb Oblíbená barva oblečení prozradí vaši povahu

Černá, bílá, modrá aneb Oblíbená barva oblečení prozradí vaši povahu

9. 8. | Možná tomu nebudete věřit, ale oblíbená barva, ve které nejčastěji nosíte oblečení, může o vás a…