Zdravá zralá pleť

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Ani se stále vyšším a vyšším číslem uvádějící věk by žádná žena neměla rezignovat na svůj vzhled. Ba právě naopak. Vhodná a dobře cílená péče dokáže divy a to i když již vám dávno není 40 či 50. Současná kosmetika rozhodně není určená jen pro mladé dámy ...

Současná generace 60tiletých žen má daleko do zažité představy babičky v šátku bez výrazné aktivity. Moderní zralé ženy si užívají život a také o sebe mnohem více pečují než jejich předchůdkyně. Podle výzkumu provedeného ve Francii, Anglii a Německu se ženy domnívají, že stáří nezačíná dříve než v 72 letech. Nicméně stopy času se objevují, ať chceme či nikoliv a proto se v tom věku stává hlavní prioritou více zdraví.

Zdraví je na prvním místě – jde o nový způsob života, jehož cílem je žít lépe a déle. Dodat věku více života a ne životu více let. Ženy si jsou vědomy významu zdraví pro zvýšení kvality života. 60letá dáma proto přizpůsobuje své návyky a životní styl svému věku.

Mezi významné zdravotní priority patří i zvláštní pozornost věnovaná péči o pleť. I ta se výrazně mění. Zpomalení buněčné obnovy a tvorby lipidů vyvolává pocity nepohodlí a napjatosti a s tím se objevuje vysušená a oslabená pokožka. Šupinky na povrchu pleti a oslabování vasculární sítě brání správné absorbci světla, čímž vzniká dojem pobledlého tónu pokožky. A v neposlední řadě kůže ochabuje, povoluje a vrásky se stávají více hluboké.

Jelikož tato věková skupina stále častěji navštěvuje lékárny a nakupuje nejrůznější přípravky a doplňky právě zde, přichází oblíbená francouzská značka Vichy vstříc těmto ženám a představuje ucelenou řadu péče o pleť určenou pro ženy ve věkové kategorii nad 60. let.

Cellébiotic je linie hydratační péče určená ženám, které na své pleti pozorují výše uvedené známky probíhajících změn a nespokojí se s běžnou, v tomto věku již málo účinnou, kosmetikou. Denní a noční přípravky obsahují novinku nazvanou Biotique-B8. Jedná se o spojení látky Dermobiotique a vitaminu B8 pomáhající k obnově buněk na povrchu tváře, a to dvojím způsobem. Jednak napomáhá regeneraci nových buněk, ale zároveň také stimuluje účinek přirozené ochrany kůže.

Na den je určena Revitalizační vyživující péče Cellébiotic. Kůže po jejím použití doslova září zdravím. Velkým plusem je, že tento účinek je dlouhodobý. Při pravidelné aplikaci zajišťuje dlouhodobý pocit komfortu. Klinický test přípravku prováděný pod dohledem dermatologů prokázal jeho příznivé účinky. Suchost pleti ustoupila o 60 procent a ochabování o 20 procent. Ihned po nanesení dostává pokožka dostatek vláhy a výživy, v důsledku toho získává svěží a projasněný vzhled. Po měsíci pravidelné aplikace se pleť intenzivně zregeneruje a viditelně posílí a získává i svou pružnost.


Jako noční péči obsahuje řada Vyživující a regenerační balzám Cellébiotic. Pro kompenzaci ztráty hydratace pleti během dne Vichy využívá s pomocí Biotique-B8 a výtažků ze žita regenerační schopnosti pleti během noci. Po probuzení je pleť vyživená a regenerovaná, jakoby znovu získala svou vnitřní sílu, působí svěže a rozzářeně. Po měsíci pleť získává potřebnou hydrataci, zlepšuje se její elasticita.

Pro pevnou a pěknou pokožku není důležité jen to, co na ni nanášíte, ale také jak krémy aplikujete.1.Dostatečné množství péče naneste na obličej a krk a rozetřete směrem vzhůru.
2.Poté promasírujte obličej a krk malými krouživými pohyby.

Foto: archiv L'Oreal

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Cukr, rýže, oves: 7 přírodních levných cest, jak omladit pleť

Cukr, rýže, oves: 7 přírodních levných cest, jak omladit pleť

Dnes | Nechce se vám investovat do drahé kosmetiky, u které nemáte jistotu, že bude účinkovat na povadlou,…

Overaly jsou in: Na party, na doma i do postele

Overaly jsou in: Na party, na doma i do postele

22. 2. | 2 | Módní outfit, který spojuje horní i dolní část oděvu, se může na první pohled zdát nepraktický,…

7 tipů, jak díky make-upu vypadat o 15 let mladší

7 tipů, jak díky make-upu vypadat o 15 let mladší

20. 2. | Vrásky, povislá pokožka a další kožní změny jsou známky stárnutí, kterým nemůžeme uniknout. Přesto…

Voňavý a lahodný kokosový olej: 7 tipů, jak být díky němu ještě krásnější

Voňavý a lahodný kokosový olej: 7 tipů, jak být díky němu ještě krásnější

18. 2. | Kokosový olej má širokou škálu kosmetických výhod, protože je antibakteriální, antiplísňový a…