Získejte i VY mladistvější vzhled s kosmetickou řadou La Danza!

| Autor: PR | Rubrika: Trendy | komerční sdělení

Kosmetická řada La Danza je založena na koktejlu mnoha důležitých aktivních složek NANOTECHNOLOGIE, které umocňují účinnost přípravků, a tím posilují viditelné výsledky.

„Vím, že v mém věku člověk nemůže chtít zázraky, ale stále velmi ráda hledám a experimentuji při výběru kosmetických přípravků proti stárnutí. Potěšilo mne, že jsem se mohla seznámit s ucelenou kosmetickou řadou La Danza ze Švýcarska a ukázat ostatním ženám tyto úžasné výsledky přímo na své pleti“, říká paní Irena (56 let).

Pro názornou revitalizaci a regeneraci pleti byly použity tyto výrobky:

Jemný oční krém La Danza

Charakteristika tohoto krému se vyznačuje příjemnou a jemnou texturou. Aktivní složky zpomalují proces stárnutí, redukují vrásky a v neposlední řadě hydratují a zjemňují pleť. Krém aplikujte jemnými krouživými pohyby od vnější strany očí směrem k vnitřní straně ráno a večer.

Komplexní přípravek proti stárnutí La Danza

Struktura tohoto přípravku je opět velice příjemná a rychle se vstřebává. Aktivní složky brání tvorbě suché a šupinaté kůže, hydratují, pomáhají oživovat kolagen a tím zvýrazňují kontury obličeje a v neposlední řadě stimulují syntézu elastinu. Krém aplikujte ráno a večer na celý obličej a krk.

La Danza = rituál regenerace a revitalizace = poloviční plastický chirurg

Přípravky La Danza byly testovány ve švýcarském Skin Test Institutu na dalších ženách ve věku 40 až 60 let a u všech žen byly zaznamenány podobné vynikající výsledky již po dvou měsících používání.

Autorem exkluzivního designu řady La Danza je slavný italský designér a architekt Matteo Thun.

Více o kosmetice La Danza »

Paní Ireny jsme se zeptali na několik otázek:

Jak na vás přípravky působily?

Po přečtení katalogu jsem zjistila, že tyto přípravky obsahují mimo jiné i ovocné kyseliny. Moje pleť je citlivá a někdy trpí začervenáním, proto jsem se zprvu trochu lekla. Po první aplikaci krému strach zmizel a nastoupil velice příjemný pocit. Krémy se velice dobře vstřebávají, nedělají na pleti žádný mastný nános a ráno mohu na krém ihned nanášet make-up. U některých jiných přípravků jsem musela čekat.

Věděla jste, že krémy jsou založeny na NANOTECHNOLOGII?

Ne, nevěděla. Tento termín mi v kosmetické oblasti moc známý nebyl. Když jsem začala pozorovat výsledky na mé pleti, pak mě tento termín teprve začal zajímat. Jsou to tedy aktivní složky v nanočástečkách, které procházejí více do hloubky, a proto jsou výsledky viditelnější a účinnější...

Doporučila byste tyto přípravky i ostatním?

Ano, určitě doporučila. Cenová kategorie výrobků patří sice k té vyšší skupině, ale účinek je opravdu viditelný a člověk nekupuje tzv. zajíce v pytli. A pleť někdy potřebuje intenzivnější kůru, když se necítíte dobře, jste po nemoci, nebo máte nervy. Dokonce moje nejlepší kamarádka si právě změny na mé pleti všimla. A byla mile překvapena, že moji pleť zlepšily vlastně „pouze produkty kosmetiky“, a ne zákrok plastického chirurga.

Kolik peněz investujete do kosmetických produktů?

Čím je člověk starší, tak samozřejmě pleť potřebuje účinnější přípravky. Raději se někde jinde uskromním, ale na kosmetice většinou nešetřím a snažím si vybírat opravdu kvalitní kosmetiku, která je zároveň také hypoalergenní. Tímto mohu opravdu potvrdit, že přípravky nemají žádné dráždivé účinky, naopak mám po celý den velmi příjemný pocit.

Výsledky

Na obr. 3. je viditelné, že oční rýhy jsou méně patrné a jemná kůže ve spodní partii oka je pevnější. Jedná se o posílení syntézy kolagenu a elastinu v této oblasti. Obsah kyseliny hyaluronové v přípravku zároveň pleť vypíná a dodává ji hydrataci.

Na obrázku 4. je viditelné, že pleť je celkově vyhlazenější a působí zdravějším dojmem. Tento stav byl docílen čistými rostlinnými oleji z pupalky dvouleté a brutnáku, které zároveň chrání hydrolipidovou vrstvu pleti a dodávají pevnost a pružnost.

Využijte možnost získat mladistvější vzhled s 30% slevou na celou řadu La Danza

Registrujte se do Zepter Beauty Clubu a nakupujte on-line ZDE »

Další články z rubriky

Vada na kráse, nebo ozdoba? Nestyďte se za své pihy!

Vada na kráse, nebo ozdoba? Nestyďte se za své pihy!

Dnes | S prvním vykouknutím sluníčka vykouknou i ony drobné tmavé skvrnky, které někteří milují a mnozí…

Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku!

Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku!

24. 5. | Která z nás by se nechtěla líbit mužům? Ačkoliv to vypadá, že muži našim svrškům nevěnují pozornost…

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

22. 5. | Začněte svůj dekolt vnímat stejně jako svůj obličej. Ten také odličujete, používáte na něj…

Může sprchování škodit? Čím si ve sprše nevědomky ubližujete

Může sprchování škodit? Čím si ve sprše nevědomky ubližujete

19. 5. | Pravidelné sprchování je základem každodenní hygieny. I pobyt ve sprše má ale svoje pravidla, která…