Zkrášlující make-up

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Pověry o škodlivosti make-up hoďte na hlavu. Nejnovější líčidla pro zkrášlení tváře naopak o pokožku pečují a chrání ji před nepříznivými vlivy okolí. Nejmodernější líčidla tvář hýčkají a vylepšují nejen opticky. Účinně hydratují, vyhlazují vrásky, rozjasňují a zbavují pleť všelijakých nepříjemností.

V minulosti, mladých letech babiček a maminek, se používání make-upu a pudru každý den moc nedoporučovalo. Důvodem bylo jejich složení plné rýžové moučky, která se během dne smísila s potem a mazem a tak se póry velmi zanášely a tím se dostaly jen krůček od nepříjemných pupínků a akné. Současné výrobky, však nic co pleť doslova nehýčká, neobsahují. Důvěřujte novinkám a pomozte si ke krásné pleti během několika okamžiků a na dlouhou dobu.

Hebká jako hedvábí

Většina žen charakterizuje svou pleť jako citlivou, zvláště pak ty, co chodí pro kosmetické případky do lékarny. I v tomto sterilním prostředí se najdou prostředky pro krásu. La Roche-Posay je dermokosmetická značka, u které všechny produkty obsahují jako základní aktivní látku termální vodu z La Roche-Posay. Ta v sobě ukrývá vzácný selen a působí proti volným radikálům. Její zklidňující, zvláčňující a antioxidační účinky jsou vědecky prokázané. Team více než 30 000 dermatologů z celé Evropy, kteří se značkou spolupracují, jsou více než zárukou efektivity a bezpečnosti této kosmetiky. Nyní La Roche-Posay uvádí do lékáren novou řadu účinných make-upů.

Linie Unifiance představuje novou generaci make-pů přizpůsobených potřebám suché a citlivé pleti. Krémový podklad Unifiance Creme Satin se snadno přizpůsobuje všem výrazům obličeje po celý den a poskytuje tak pleti výjimečný komfort. Jako odpověď na potřeby suché a citlivé pleti obsahuje tato flexibilní textura aktivní látky pro intenzivní hydrataci po celých 24 hodin, lehký olej nezanechávající mastný film a očištěné minerální pigmenty v přesném dávkování pro sjednocení povrchu pleti. Přípravek samozřejmě neobsahuje ani stopu po parfému, navrací pleti okamžitý komfort a zanechává ji zářivou a hladkou.

Zářící mládím a svěžestí

Rozzářený vzhled pleti závisí na mikrocirkulaci krve v kapilárách. Stres, nedostatek spánku a znečištěné ovzduší způsobují zpomalení mikrocirkulace. Světlá pleť ztrácí svoji jemnou narůžovělost, snědá – zlatavý jas. Pleť postrádá jas i po použití make-upu, známky únavy jsou více patrné. Řešení nabízí laboratoře Vichy v podobě rozjasňující tónovací báze Oligo 25.

Lehká, jemně třpytivá textura s obsahem manganu a barevných chromoreflektorů zaručuje pleti přirozený, zdravý a rozzářený vzhled. Vhodné zejména v horkém počasí nebo pro ty, co nepoužívají make-up. Báze působí na pokožku zvenčí i zevnitř. Na povrchu mikročástice chromu, rozpuštěné v hydrofluidní textuře, perfektně odrážejí světlo, čímž rozjasňují a rozzáří pleť. Mangan oživuje cévní mikrocirkulaci pod povrchem, pokožka je ihned hydratovaná a jasná.

Rozzářená a hladká jako satén

Stárnutí pleti je neodvratitelné, ale správnou péčí jej lze oddálit a pokud zvolíte vhodné líčení, čas se stane vaším spojencem. Nový Elixír Make-up od Dermacolu se při pravidelném používání stane vaším nejlepším přítelem. Po celý den ochrání vaši pleť, slunečním paprskům dovolí tvář prohřát a rozzářit, aniž by jí uškodily. Schová všechny nedostatky, vrásky od smíchu i pláče a bude hýčkat vaši krásu.

Hypoalergenní Elixir Make–up působí proti ztrátě pevnosti a pružnosti pleti. Poskytuje intenzivní ochranu před UV zářením díky filtru č. 15 a před škodlivými vlivy prostředí. Obsahuje účinný elastin z mořských řas a hedvábné ceramidy, které stimulují regeneraci buněk a zpomalují proces stárnutí. Světlo odrážející pigmenty se dokonale přizpůsobí unavené pleti a okamžitě ji projasní.

Foto: archiv firem

Další články z rubriky

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

Dnes | Začněte svůj dekolt vnímat stejně jako svůj obličej. Ten také odličujete, používáte na něj…

Může sprchování škodit? Čím si ve sprše nevědomky ubližujete

Může sprchování škodit? Čím si ve sprše nevědomky ubližujete

19. 5. | Pravidelné sprchování je základem každodenní hygieny. I pobyt ve sprše má ale svoje pravidla, která…

Podprsenka slaví 100 let: Jaké se nosily v minulosti?

Podprsenka slaví 100 let: Jaké se nosily v minulosti?

17. 5. | I podprsenka se dá považovat za módní doplněk. A stejně tak, jako se měnil styl oblečení od…

5 věcí, které musíte denně dělat, abyste zastavila čas

5 věcí, které musíte denně dělat, abyste zastavila čas

15. 5. | Dobře, čas samozřejmě zastavit nelze. Můžete ale zmírnit jeho dopad na váš vzhled, a to osvojením…