Komentáře ke článku

Ztvrdlé a popraskané paty? Zkuste rady našich…

10. 7. 2017 | Na letní sezonu se sice všechny těšíme, přináší s sebou občas…

Přidat příspěvek
Betyyna Reagovat 14. 7. 2017 13:17

lebahu: bezvadný pilník na sucho je ten z Bodyshopu, takový ten na dřívku.

lebahu Reagovat 11. 7. 2017 17:31

Mata69: Velký pilník, odřít nasucho!! (prodává se takový ten ve tvaru nožičky apod.) a pořádně namazat!!! Pemzou namokro tu kůži poškubeš, takže zůstane jakoby "otevřená" dál se šupí, vysušuje, praská... Ty elektrický pilníky nejsou špatný na údržbu (je to vlastně ten pilník nasucho, jenom se s ním nenadřeš) nohou, kde moc té tvrdé kůže není. Mají dost slabý motor, když přitlačíš zabrzdí se, když nepřitlačíš, tak to jenom tak lechtá... takže nějaký echt tvrdý paty a otlaky to nevezme. Profi brusky co mají pedikérky, který dělají suchou pedikúru mají silnější motor a daleko víc otáček.

Mata69 Reagovat 11. 7. 2017 10:45

lebahu: jé zlato, můžeš dát tip co je vhodnější než pemza? Klidně do vzkazů jestli můžeš - nemám nijak ztvrdlé paty, nijak drasticky, ale čas od času je jemnou pemzou při sprchování vezmu. A co si myslíš o těch brusných válečcích např. Scholl? Nejdradši bych si zašla k tobě - ale jsi dost daleko :-)

lebahu Reagovat 11. 7. 2017 08:11

Nejhorší, co svým patám můžete udělat, je orvat je pemzou. Jako pedikérka pracuji přes 15 let. Dál článek nemám chuť číst.

Pro vkládání komentářů se musíte nejdříve přihlásit