Komentáře ke článku

9 věcí, které vám v bytě kradou energii: Zbavte se…

19. 12. 2017 | Domov je místo, kam si chodíme odpočinout a dobít si baterky.…

Přidat příspěvek
manka Reagovat 19. 12. 2017 09:10

Teď jsem zrovna třídila starší oblečení. Pokud bych to dávala rovnou do kontejneru s odpadky, tak nevyhodím skoro nic. Posunuji to většinou dál tam, kde to najde nové využití. Mamka občas uděla s kamarádkami "výměnnou burzu" nebo pokud vím, že se to tam nechytne tak to dávám do sběrných boxů diakonie, kde to zrecyklují jako textil. Pokud jsem na vážkách tak se snažím si říci, že u mě to není k užitku a jinde možná bude. Docela mi to pomáhá v rozhodování.

Herulinka Reagovat 10. 11. 2016 19:57

Vrbenka: Taky jsem měla s hračkami problémy. Ale beru to tak, že pokud ještě někoho pobaví, tak dobře. Takže jsme zrovna v neděli vylifrovali velký pytel hraček ještě i po mně (!) pro děti do nemocnice. Pravidelně taky vozíváme do školky. A podobně to dělám i s oblečením - charita, kontejnery. Talíře po babičce mám jako sváteční servis :-)

Vrbenka Reagovat 9. 11. 2016 15:00

A co hračky?Ty mám po dětech a jsou v nich hezké vzpomínky.Když přijedou vnoučata mají si s čím hrát a ani dcery by je nechtěly vyhodit.A nádobí?Mám po babičce i po mamince a miluji to.Vím že to braly do rukou.

lebahu Reagovat 8. 11. 2016 18:06

lapis: Zrovna věcem po ex (nebo mauzoleu po zemřelém) bych věřila. Ale kdybych měla vyházet všechny nože o který jsem se řízla a všechno nádobí který je někde naťuknutý či oprýskaný tak mám prázdnou kuchyň :-D

Herulinka Reagovat 8. 11. 2016 11:52

lapis: Právě naopak. Všechno má nějakou energii. Někdy stačí, aby člověk vešel do domu či bytu a necítí se tam dobře, aniž by věděl proč. Příčiny mohou být různé, ale to, co nás ovlivňuje, není vždycky jen a pouze hmota...

lapis Reagovat 7. 11. 2016 20:18

Proboha co je to za krá... Jakou energii mohou mít staré věci? Nebo duch vašeho ex. To se příčí zdravému rozumu. To by neskousl ani dr. Chocholoušek.

Pro vkládání komentářů se musíte nejdříve přihlásit