Buďte IN - za každou cenu!

| Autor: Ebra | Rubrika: Zábava

Tak nevím, jestli nejsem v obraze, nebo jsem zaspala dobu, případně zda nejsem příliš nemoderní. Pořád ještě nemohu pochopit, že někdo chce být IN za každou cenu.

Nevím jak vy, ale já mám moc ráda pěvecké soutěže. Není to náhoda. Pořád paničce říkám, ať se naučí dávat příspěvky na internet, aby svět viděl, jak umím zpívat. Nesmějte se, já to opravdu umím a až mě tam jednou panička dá, hned vám o tom povím. No a tak to dá rozum, že když sama zpívám, líbí se mi, když zpívají jiní. V neděli usednu před televizi a čekám, jestli z někoho vypadne taky falešný tón, ale všichni zpívají tak pěkně, až je podezírám, že to jsou maskovaní profíci.


No a baví mě moderátoři. Někdy jsou fakt vtipní. Tuhle jsem ale čekala, že vtipné hlášky budou nějak souviset s tím, co má pan moderátor na sobě. Nemohu si pomoct, ale sako vypadalo, jako by bylo po mladším sourozenci a ještě prošlo měsíční zkušeností v kontejneru. A já koukala, k jakému vtipu to bude patřit. Až na závěr pořadu mi došlo, že vtip se konat nebude. Panička mě poučila, že sako je trendy. Prý mám moc maličkou hlavičku, tak to nemohu pochopit.


Páníček nemá tak maličkou hlavu jako já, ale bylo mi jasné, že máme na věc stejný názor. Řekl, že pan moderátor je vtipnej a celý že to je fajn, ale že on jako chlap by nesnesl, aby ho kvůli diktátu módy narvali do saka, ve kterém by měl ramínka jak uzenáč a které po přimhouření očí připomíná svěrací kazajku. Pak pokrčil rameny s tím, že holt chce-li moderátor moderovat, musí se zřejmě podvolit přání shora. Jen jestli si tohle na sebe navleče někdo dobrovolně i když nemusí, tak tomu že tedy skutečně nerozumí. Nakonec prý ale nemusí chodit daleko, jeho kolega v práci má džíny za deset tisíc, které vypadají, jako kdyby někdo těch deset tisíc dal tomu pánovi, aby firmě na zmetky dělal reklamu. Nějaká paní se ho dokonce u oběda zeptala, jestli je tak chudej že nemá na nový…Co já vím, tak se lidé snaží dělat se lepší, než jsou, a je pravda odvěká, že šaty dělaj člověka…tak proč usilují o to, vypadat jako kašpárci?


Panička mu vysvětlovala, že kdo chce být IN, musí nosit nejen sako nedovolující mu ukázat, jak je ryba velká. Lidé musí nosit barvy, které jim nesluší, materiály, které jim nevyhovují a střihy, které je škrtí. Pokud tak neučiní, jsou společensky znemožněni. Tak nevím, nejsou spíš znemožněni tím, že nemají rozum a vlastní názor?


Vaše
Eni


Další články z rubriky

Nejhezčí pohled na Benátky severu

Nejhezčí pohled na Benátky severu

15. 11. | [Soutěž] Prodloužený víkend vám bude stačit na poznání všech zajímavostí Stockholmu, města…

Jeruzalém – město koček

Jeruzalém – město koček

13. 11. | [Soutěž] Že je Jeruzalém město tří náboženství, unikátních památek a bohužel i věčných bojů, ví asi…

Nový Zéland po vlastní ose

Nový Zéland po vlastní ose

8. 11. | [Soutěž] Oblíbené turistické destinace Nového Zélandu jsou celoročně přeplněné turisty. Lze se jim…

Cesta čokolády

Cesta čokolády

6. 11. | [Soutěž] Byli jsme při tom, jak se z dovezených kakaových bobů v Belgii vyrábějí lahodné pralinky.