Časopis ForMen vydává jarní ForMen Fashion Bibli a střídá šéfredaktora

| Autor: redakce | Rubrika: Zábava

Časopis ForMen z vydavatelství Mladá fronta po mimořádném úspěchu loňské jarní a podzimní ForMen Fashion Bible vydává i letos na jaře Fashion Bibli moderního muže. ForMen je jediný magazín u nás, který se systematicky věnuje pánskému stylu.

V pondělí čtvrtého dubna se objeví na stáncích v pořadí již třetí vydání ForMen Fashion Bible, speciálního a rozšířeného čísla časopisu ForMen. ForMen Fashion Bible má tentokrát na obálce „stylařské bratry“ Adama a Davida Krausovy, kteří mimo jiné komentují stav oblékání obyvatel pražské Letné a jsou známi svým náruživým vztahem ke stylu.

„U prodeje loňských ForMen Fashion Bible jsme zaznamenali nárůst o 30 % oproti běžnému vydání. Zareagovali jsme tak na prudce rostoucí trh pánské fashion zboží a tomu odpovídá i zájem inzerentů. V aktuální Fashion Bibli najdete téměř 70 stran inzerce,“ říká Jan Müller, šéfredaktor časopisu ForMen.

Aktuální Fashion Bible pro muže opět obsahuje velké množství praktických rad a tipů ohledně pánského stylu všech žánrů od smokingu po punk. Redakce opět spolupracovala s předními českými fotografy, jako například Lucie Robinson, Ben Renč, Ivy E. Morwen nebo známými stylisty Filipem Vaňkem či Radkou Sirkovou.

Novinkou je rovněž personální změna v redakci, která nastává od dubna. Po dvou letech střídá Jana Müllera ve funkci dosavadní redaktor a „trendolog“ časopisu ForMen Tomáš Otta, hlavní autor Fashion Bible. Tomáš Otta pracuje ve ForMenovi již od jeho založení v roce 2006. Předtím byl šéfredaktorem magazínu Zoom. Dosavadní šéfredaktor Jan Müller se bude podílet na nových projektech vydavatelství Mladá fronta.

ForMen Fashion Bible má navýšený rozsah na 248 stran a cenu 99 Kč. Vydání bude doprovázet billboardová kampaň. ForMen Fashion Bibli bude možné zakoupit on-line přímo na webových stránkách: http://www.formenonline.cz/kupte-si-formen/


Více o vydavatelství Mladá fronta

Vydavatelství Mladá fronta je jedním z největších vydavatelství v České republice. Své dobré jméno staví na mnohaleté zkušenosti, profesionalitě a dynamickém růstu. Tomu odpovídá i široké a pestré portfolio titulů divize Časopisy. Vydavatelství Mladá fronta vydává od roku 2007 ekonomický deník E15, od roku 2012 ekonomický týdeník Euro a od roku 2013 zpravodajský týdeník v anglickém jazyce E15 weekly. Divize Online provozuje například ženské weby (Dáma.cz, Recepty.cz, Maminka.cz, Fitweb.cz), mužské weby (Živě.cz, MobilMania.cz, AutoRevue.cz, Formenonline.cz), zpravodajský web E15.cz a cestovatelský portál Orbion.cz.

V roce 2010 byla založena nová divize Medical Services, která nabízí kvalitní komplexní servis ve zdravotnictví, a to za oboustranné spolupráce s tradičními a významnými zdravotnickými tituly z portfolia vydavatelství Mladá fronta. Od roku 2011 vydavatelství Mladá fronta jako první nabízí elektronické tituly a mobilní tituly pro iPad a Kindle. Divize Knihy na trh ročně uvede kolem 200 nových titulů. Divize Klientské tituly nabízí komplexní výrobu klientských časopisů.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Co se bude dít v Ulici? Nešťastná láska, facky i úraz!

Co se bude dít v Ulici? Nešťastná láska, facky i úraz!

16. 1. | V Ulici je tento týden opět pěkně živo. Oblíbené postavy se budou potýkat s běžnými starostmi, ale…

Sexy chlapíci z Ordinace v růžové zahradě: Kdo je váš favorit?

Sexy chlapíci z Ordinace v růžové zahradě: Kdo je váš favorit?

13. 1. | 1 | Seriál Ordinace v růžové zahradě se po Vánocích vrátil zpátky na televizní obrazovky a my opět…

9 exotických destinací, kam se v zimě vydat za sluncem

9 exotických destinací, kam se v zimě vydat za sluncem

11. 1. | Také vám připadá zbytečné létat na dovolenou v létě, kdy je hezky i v Čechách, a raději byste…

Ulice 2017: Co čeká Peškovy, Nyklovy a Aničku s Bedřichem?

Ulice 2017: Co čeká Peškovy, Nyklovy a Aničku s Bedřichem?

9. 1. | Seriál Ulice se po vánoční pauze vrátil na televizní obrazovky a vy znovu můžete prožívat osudy…