Chiquita Wellness Marathon

| Autor: PR | Rubrika: Zábava

Cvičení, zdravá strava a spousta lidí. Že to nejde dohromady? Ale jde! V sobotu 12. května 2007 proběhne v pražské Sazka Aréně tradiční aerobiková akce Chiquita Wellness Marathon. Nyní máte možnost vyhrát na Dámě vstupenky.

Nejlepší čeští lektoři budou předcvičovat více než tisícovce lidí, kteří mají sportovního ducha.

Bude pro Vás připraven pestrý program atraktivních forem aerobiku, spinningu a workshopů: Balanční míče, Fit Box, Flexi-Bar, Dance Yoga, Hip Hop, EMP. A nezapomeňte s sebou vzít i děti, letošní novinkou bude finále soutěže Děti Fitness.

Vladimír Valouch: bude to zase nejlepší show, která může lidi potkat. Kdo nebude na naší hodině, jakoby nebyl. David Holzer dodává: Prostě se vyřádíme do bezvědomí. Pro nás je naprosto úžasné cvičit pro tolik lidí najednou. To nezažijete nikde jinde, jen v Sazka Aréně.

Katka Masopustová: budu cvičit Tae-Bo, což je kombinace kopů a úderů v hudbě, které mají bojového ducha. Vzhledem k tomu, že se při cvičení netvoří choreografie, prvky se nebudou opakovat. Hlava si odpočine, ale tělu dáme pořádně zabrat. V Sazka Aréně budu poprvé a jsem ráda, že mohu cvičící oslovit tím, čemu se intenzivně věnuji posledních 7 let.

Veronika Sasková - Miss Wellness 2006: chystám propojení různých stylů aerobiku a tance. Klasické a všem známé formy, ale i netradiční taneční kroky na způsob známých muzikálů a choreografií z filmů. Sazka Arena je pro mě výzvou a šancí posunout se dál v tom co mě baví.

Ladislav Šulc Mr. Wellness 2006: tanečně nadaný nejsem a aerobiku se také nevěnuji. Bližší je mi cyklistika a tak moje hodina bude součástí Schwinn Cycling Convention, kde se představí jezdci národního týmu a 100 kol Schwinn. Cílem je, aby se lidé bavili a odreagovali.

David Huf: budu cvičit Kick Box aerobik, choreografie s prvky bojového sportu s kombinaci úderů a kopů podpořených skvělou motivační hudbou. Chiquita WELLNESS MARATHON patří mezi nejlepší akce pro širokou veřejnost a cvičit zde, znamená pro lektora prestiž a čest.

Lenka Velínská: připravuji dance aerobik for everybody aneb zatančí si všichni, kdo přijdou. Doufám, že to bude dynamické finále celého dne, které si spolu naplno užijeme. Málokterý instruktor na světě má možnost cvičit před tak obrovským počtem lidí. Pohled z pódia Sazka Areny na 1.500 cvičících lidí je těžko popsatelný a já se těším, až vás opět všechny uvidím.

Václav Krejčík: od hodiny Power Jógy mohou lidé očekávat především důkladné protažení a závěrečné zklidnění po celém dni, který budou mít za sebou. Nic náročného nečekejte, zkuste na ni ale v závěru nezapomenout a zůstat až do konce, aby se vaše tělo dobře zregenerovalo.

soutěž o vstupenky s NESTLÉ


Využijte svůj den aktivně! Díky snídaňovým cereáliím NESTLÉ FITNESS, které jsou hlavním partnerem této sportovní akce, teď u toho můžete být i Vy! Stačí když nám správně odpovíte na otázku: „Kolikátým rokem se Wellness Marathon koná?“ a budete mít možnost vyhrát lístky pro 2 osoby.


Další články z rubriky

Fotograf na cestách

Fotograf na cestách

Včera | [Soutěž] Vyzpovídali jsme našeho spolupracovníka, biologa, cestovatele a skvělého fotografa přírody…

Šéf hmyzích specialit: Tarantule je gurmánská pochoutka

Šéf hmyzích specialit: Tarantule je gurmánská pochoutka

18. 10. | [Soutěž] Indiánský šéfkuchař Nelson Mendez se snaží dostat na talíře pokrmy pradávných obyvatel…

Monako: Výlet nejen pro hráče

Monako: Výlet nejen pro hráče

16. 10. | [Soutěž] Monako má co nabídnout i v době, kdy není zrovna počasí na koupání. Můžete tu vidět…

Seriál Ulice: Vlasta Pešek žárlí na Amálii

Seriál Ulice: Vlasta Pešek žárlí na Amálii

14. 8. | Už za týden se na televizní obrazovky po prázdninové pauze konečně vrátí seriál Ulice. Co čeká na…