Chiquita Wellness Marathon

| Autor: PR | Rubrika: Zábava

Cvičení, zdravá strava a spousta lidí. Že to nejde dohromady? Ale jde! V sobotu 12. května 2007 proběhne v pražské Sazka Aréně tradiční aerobiková akce Chiquita Wellness Marathon. Nyní máte možnost vyhrát na Dámě vstupenky.

Nejlepší čeští lektoři budou předcvičovat více než tisícovce lidí, kteří mají sportovního ducha.

Bude pro Vás připraven pestrý program atraktivních forem aerobiku, spinningu a workshopů: Balanční míče, Fit Box, Flexi-Bar, Dance Yoga, Hip Hop, EMP. A nezapomeňte s sebou vzít i děti, letošní novinkou bude finále soutěže Děti Fitness.

Vladimír Valouch: bude to zase nejlepší show, která může lidi potkat. Kdo nebude na naší hodině, jakoby nebyl. David Holzer dodává: Prostě se vyřádíme do bezvědomí. Pro nás je naprosto úžasné cvičit pro tolik lidí najednou. To nezažijete nikde jinde, jen v Sazka Aréně.

Katka Masopustová: budu cvičit Tae-Bo, což je kombinace kopů a úderů v hudbě, které mají bojového ducha. Vzhledem k tomu, že se při cvičení netvoří choreografie, prvky se nebudou opakovat. Hlava si odpočine, ale tělu dáme pořádně zabrat. V Sazka Aréně budu poprvé a jsem ráda, že mohu cvičící oslovit tím, čemu se intenzivně věnuji posledních 7 let.

Veronika Sasková - Miss Wellness 2006: chystám propojení různých stylů aerobiku a tance. Klasické a všem známé formy, ale i netradiční taneční kroky na způsob známých muzikálů a choreografií z filmů. Sazka Arena je pro mě výzvou a šancí posunout se dál v tom co mě baví.

Ladislav Šulc Mr. Wellness 2006: tanečně nadaný nejsem a aerobiku se také nevěnuji. Bližší je mi cyklistika a tak moje hodina bude součástí Schwinn Cycling Convention, kde se představí jezdci národního týmu a 100 kol Schwinn. Cílem je, aby se lidé bavili a odreagovali.

David Huf: budu cvičit Kick Box aerobik, choreografie s prvky bojového sportu s kombinaci úderů a kopů podpořených skvělou motivační hudbou. Chiquita WELLNESS MARATHON patří mezi nejlepší akce pro širokou veřejnost a cvičit zde, znamená pro lektora prestiž a čest.

Lenka Velínská: připravuji dance aerobik for everybody aneb zatančí si všichni, kdo přijdou. Doufám, že to bude dynamické finále celého dne, které si spolu naplno užijeme. Málokterý instruktor na světě má možnost cvičit před tak obrovským počtem lidí. Pohled z pódia Sazka Areny na 1.500 cvičících lidí je těžko popsatelný a já se těším, až vás opět všechny uvidím.

Václav Krejčík: od hodiny Power Jógy mohou lidé očekávat především důkladné protažení a závěrečné zklidnění po celém dni, který budou mít za sebou. Nic náročného nečekejte, zkuste na ni ale v závěru nezapomenout a zůstat až do konce, aby se vaše tělo dobře zregenerovalo.

soutěž o vstupenky s NESTLÉ


Využijte svůj den aktivně! Díky snídaňovým cereáliím NESTLÉ FITNESS, které jsou hlavním partnerem této sportovní akce, teď u toho můžete být i Vy! Stačí když nám správně odpovíte na otázku: „Kolikátým rokem se Wellness Marathon koná?“ a budete mít možnost vyhrát lístky pro 2 osoby.


Další články z rubriky

Adventní kalendář do Vánoc: Co dělat den po dni

Adventní kalendář do Vánoc: Co dělat den po dni

1. 12. | 1 | Advent je tu! A Vánoce jsou tu od toho, abychom si je užily, takže no stres! Všechno nemusí být…

Jaký je milenec? Prozradí to tvar jeho zadku

Jaký je milenec? Prozradí to tvar jeho zadku

1. 12. | 1 | Chlap se vám buď líbí, nebo ne. A když nám zkříží cestu ten pravý, nevidíme napravo ani nalevo.…

Retro Vánoce: Jak jsme nakupovali v 70. a 80. letech?

Retro Vánoce: Jak jsme nakupovali v 70. a 80. letech?

30. 11. | Retro letí! Doba běží rychle dopředu a my si rádi připomínáme, co jsme tak milovali dřív a co nám…

Funguje vám intuice? Naučte se slyšet svůj vnitřní hlas

Funguje vám intuice? Naučte se slyšet svůj vnitřní hlas

30. 11. | Každý den děláme tisíce malých rozhodnutí, která ve výsledku formují celé naše osudy. Někteří…