Daniela Šinkorová: Šarmantní učitel? Ondra Brzobohatý

| Autor: redakce | Rubrika: Zábava

Daniela Šinkorová se objevuje v novém českém seriálu ze školního prostředí Gympl. Jak prožívala ona svá studentská léta?Jak vzpomínáte na školu, kterou jste navštěvovala?

Nejraději vzpomínám na naší třídu na konzervatoři v Bratislavě, na IV.C, která si vybudovala tu nejhorší možnou reputaci,o které se ještě dlouho mluvilo! Byl to pro mě ve 14 letech obrovský skok do neznáma, bydlela jsem na internátě, musela jsem se naučit hospodařit s penězi tak, aby mi vystačily na celý týden, plnit všechny domácí úkoly a snažit se co nejméně chodit za školu, zkrátka - naučit se zodpovědnosti za samu sebe.

Hodně jsem se najezdila autobusem - tenkrát moc nebyly místenky, takže jsem věčně stála(cesta trvala hodinu a půl), často mi bylo špatně… Ale také jsem viděla hodně evropských měst,díky Big bandu, se kterým jsme zpívali, natáčela jsem v rozhlase,začala jsem hrát v divadle,zkrátka celé to období byla jedna velká euforie,plná snů...

Našla jste na ní nějakou celoživotní lásku?
Na konzervatoři ne, v tomto směru jsem byla trochu pozadu. Potkalo mě to až v prváku na JAMU. A s koncem studia se láska rozpadla. Dodnes jsme ale přátelé, jsem ráda, že to tak je. Protože Roman je slušný,vtipný a zajímavý člověk.


Zamilovala jste se do svého kantora?

Nějak se mi to nepřihodilo… Škoda!Nikdo tak mladý a šarmantní,jako je Ondra Brzobohatý v seriálu Gympl, se mi nepoštěstil.Jaké jste měla nej průšvihy?

Na vysoké škole jsem jednou vynechala třídní vystoupení sboru,kvůli pohřbu velmi blízkého člověka.Byl z toho průšvih a roční zákaz vystupování v divadle. Třeba. Ale taky jsem ujela na týden “za školu,“na chalupu rodičů mé nejlepší kamarádky. Jely jsme stopem,i v noci, což zpětně vyhodnocuji jako úplné šílenství!Po příjezdu jsme zjistily,že klíče od chalupy jsme zapomněly doma, takže jsme celý týden lezly oknem,v podstatě jsme se tam musely vloupat.

Po dvou dnech jsme neměly co jíst,takže jsme si pekly placky z mouky a vody,ze kterých mi cestou zpátky(stopem)bylo strašně zle… No a pak jsem se jednou hodně bála,že mě z konzervatoře vyhodí,protože v době revoluce jsme podepsali všichni petici za propuštění p.Čarnogurského a účastnili se v době vyučování všech demonstrací.

V čem jsou dnes kantoři jiní než dříve?
Já to nemohu moc posuzovat,protože ze školy jsem pryč už… přes patnáct let, a to je hodně dlouhá doba.Já jsem ještě nezažila počítače a interaktivní výuku,i když tím,že jsem studovala umělecký směr,přece jenom naši profesoři byli asi celkově víc „tvořivější“,otevřenější. Ale myslím,že nelze posuzovat kantory obecně.V každé době najdete exkluzivní,na které celý život nezapomenete,i ty,co to dělají jen „za trest“.
Na kterého kantora nejraději vzpomínáte a proč?
Mám paní profesorku zpěvu,Evu Plesníkovou,která mě naučila strašně moc,dokázala úžasně motivovat.Ale také nám na konzervatoři dělala všem takovou druhou mámu,dodnes je s ní díky tomu dokonce i moje máma v kontaktu.Prostě štěstí.
Jak se vám natáčelo s dětmi a komparzem - skamarádili jste se?

Kluci Honza Maršál i Fabián Povýšil,kteří mi hrají děti,jsou moc šikovní a je s nima legrace.Obdivuji je,jak to někdy těžké a dlouhé natáčení vydrží - s veškerou kázní dospělého herce.Ostatní dětské role ani komparzy moc nepotkávám,protože náš příběh se odehrává spíše v intimnějším prostředí.
ČTĚTE TAKÉ:
Manžel mě nutí do sexu skoro denně. Ale mně by stačilo jednou za měsíc


ČTĚTE TAKÉ:
Manžel je skrblík. Jeho chováním trpí celá rodina

Zdroj: Alka Hájková, viposobnosti.eu
Foto: TV Nova

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Nejhezčí pohled na Benátky severu

Nejhezčí pohled na Benátky severu

15. 11. | [Soutěž] Prodloužený víkend vám bude stačit na poznání všech zajímavostí Stockholmu, města…

Jeruzalém – město koček

Jeruzalém – město koček

13. 11. | [Soutěž] Že je Jeruzalém město tří náboženství, unikátních památek a bohužel i věčných bojů, ví asi…

Nový Zéland po vlastní ose

Nový Zéland po vlastní ose

8. 11. | [Soutěž] Oblíbené turistické destinace Nového Zélandu jsou celoročně přeplněné turisty. Lze se jim…

Cesta čokolády

Cesta čokolády

6. 11. | [Soutěž] Byli jsme při tom, jak se z dovezených kakaových bobů v Belgii vyrábějí lahodné pralinky.