Dárky pro zdraví ocení každý. Vybírejte s námi. [Vánoce 2015]

| Autor: BN | Rubrika: Zábava

Pevné zdraví a dlouhý život by si přál snad každý z nás. Bohužel neexistuje žádná kouzelná poukázka, která by nám toto nejcennější přání dokázala předplatit. Jsou tu ale naštěstí různé produkty, které nám v tom mohou pomoci. Tak proč nedarovat letos k Vánocům radost i kus zdraví zároveň?

V lékárně vyberete dárky pro celou rodinu

Velkou výhodou výběru dárků v lékárně je, že zde máte možnost pořídit dárky pro všechny své blízké a navíc i za situace, kdy už vám došla inspirace a tlačí vás čas. Pokud nemáte o dárku jasnou představu, obraťte se na lékárníka, který by vám měl umět dobře poradit. Bude ho zajímat, pro koho je dárek určen, kolik je obdarovanému let, jestli má nějaké zdravotní potíže, případně kolik jste ochotní do dárku investovat. V různých vánočních baleních seženete i kombinace různých produktů a navíc je často ještě přibalen nějaký praktický dárek. Máme pro vás několik tipů, kterými se můžete inspirovat.

Pro babičku nebo dědu

Velice oblíbeným a úspěšným dárkem pro seniory jsou například přípravky na klouby. Je jich mnoho a není problém nějaký vybrat. Mnozí starší lidé mají s doplňky výborné zkušenosti, ale dopřejí si je jen občas, protože jsou pro ně drahé.

Další možností je bylinkový výrobek. Oblíbené jsou také různé tekuté extrakty v alkoholu - dají se namazat i vypít.

Pro ženy

Ženy potěšíte různými přípravky pro krásnou pleť, vlasy či nehty.

Pro muže

Pro aktivní mladší muže jsou užitečným dárkem doplňky stravy obsahující kloubní výživu. Ať sportovce či nesportovce začínají po třicítce občas bolet klouby nebo záda a takový dárek uvítají.

Muži kolem padesátky bývají ohroženi tzv. civilizačními chorobami, nejčastěji spojenými s nemocemi srdce a cév, a také začínají pociťovat potíže s prostatou. Pro ně je správnou volbou přípravek s obsahem preventivně působících látek.

Pro děti

I dětem můžete dopřát doplněk stravy, o kterém budete vědět, že prosívá jejich zdraví. Sice asi z něj nebudou nadšené, tak jako z hraček, ale možná vás překvapí. Výrobci totiž vědí, jak nalákat- různé želé bonbony mají tvar zvířátek nebo na obalu oblíbenou postavičku a jsou vyrobeny tak, aby dětem chutnaly. Ve vánočních baleních najdou dokonce i jako překvapení malou hračku.

Pro všechny

Určitě nic nezkazíte výběrem přípravku s obsahem vitaminů, minerálů či jiných látek posilujících imunitní systém.

Kromě balíčků vitamínů a jiných pilulek, můžete vybrat i některý z pomocníků, které se starají o naše zdraví. Seženete je nejen v lékárnách či zdravotních potřebách, ale i v obchodech s elektronikou.

Babičku, dědečka nebo ty, kteří trpí na studené nohy, jistě potěší elektrická vyhřívací bota, která udržuje končetiny v příjemném teple. A nic už pak nebrání v pohodlném sledování filmu nebo četby knihy za dlouhých zimních večerů.

Pokud někoho z vašich blízkých trápí alergie, jistě uvítá praktický a přitom originální dárek v podobě čističky vzduchu. Je ideálním pomocníkem při odstraňování alergenu, pylu, plísní nebo cigaretového kouře.

Těm, co se chystají změnit svůj životní styl a chtějí mít dobrý přehled o svých výsledcích, by se mohla hodit nějaká šikovná osobní váha. Na trhu je spousta druhů a zdaleka nemusí měřit pouze hmotnost. Zvládne i další užitečné údaje. Spočítá například podíl tělesného tuku, vody a svalů v těle a hmotnost kostí. A prozradí také index tělesné hmotnosti (BMI).

Dobrým tipem může být i užitečná domácí lékárnička, kterou seženete nově v krásném retro stylu. Plechová kazeta je inspirována obrázky takzvaných pin-up dívek, které byly typické pro dvacátá léta. Pod víkem Retro lékarničky se skrývají nejmodernější prostředky pro domácí ošetření drobných poranění. Dostatek volného prostoru umožňuje doplnit ji o léky a materiál individuální potřeby a mít vše pro ošetření a poskytování první pomoci na jednom místě.

Pokud máte v rodině nastávající maminku, i jí můžete udělat radost praktickým dárkem, který se postará o zdraví a hlavně bezpečnost jejího miminka. Chytrých elektronických chůviček je dnes na trhu spousta. A zvládnou přenést nejen kvalitní zvuk, ale i obraz. Některé mají dokonce i systémem nočního vidění. Budoucí rodiče tak můžou mít dokonalý přehled o svém dítěti v každé denní i noční době.

Tlakoměr je dobrým tipem na dárek pro ty, kteří si potřebují nebo chtějí hlídat svůj krevní tlak. Některé mají navíc USB kabel s webovou aplikací. Lze tedy ukládat naměřené hodnoty, vyhodnocovat je a nakonec je vytisknout v tabulce nebo grafu a odnést svému ošetřujícímu lékaři.

Pokud jste si s našich tipů na dárky nevybrali, přeci jen je tu máme ještě jeden. Co dopřát někomu z vašich blízkých některý z lázeňských pobytů, které jim dodá novou energii a posílí jejich zdraví? Díky vám, tak mohou prožít nezapomenutelný odpočinek v některých z našich krásných lázeňských měst. Vybírat můžete z bohaté balíčky služeb a procedur.

Hledejte na internetu a v zážitkových agenturách

Další články z rubriky

Jak se rozloučit se starým rokem a začít s čistým štítem

Jak se rozloučit se starým rokem a začít s čistým štítem

26. 12. 2017 | Starý rok nám pomalu končí a my už se začínáme těšit na to, co nám nachystal ten další, s osmičkou…

8 tipů na nejmystičtější vánoční procházku

8 tipů na nejmystičtější vánoční procházku

25. 12. 2017 | Na Boží hod, první svátek vánoční, se většinou chystáme na pořádný rodinný oběd. Je to také doba,…

Nejslavnější vánoční písničky: Pusťte si Sinatru i Neckáře

Nejslavnější vánoční písničky: Pusťte si Sinatru i Neckáře

24. 12. 2017 | Ať už u štědrovečerní večeře posloucháte klasické koledy, české vánoční písně nebo zahraniční…

8 typů pohádkových princezen, které stále milujeme

8 typů pohádkových princezen, které stále milujeme

22. 12. 2017 | Během vánočních svátků se to v televizi jen hemží pohádkami. Určitě si najdete chvilku, kdy se…