Humor, dobrodružství, dinosauři čekají na dětské čtenáře a navíc doprava zdarma

| Autor: redakce | Rubrika: Zábava

Dětství je nevinné období života, během kterého na světě poznáváme to krásné a vyhýbáme se, ačkoliv neúmyslně, veškerým nástrahám a strastím života. I z toho důvodu je třeba posilovat fantazii a vzdělanost našich dětí. Na knižním trhu se objevilo hned několik titulů pro děti, které jim poskytnou ponaučení a rozšíří jejich obzory. Jako bonus najdete na kniha.cz až do zítřka do 15.00 dopravu zdarma při nákupu nad 499,- Kč

Humor, dobrodružství, dinosauři čekají na dětské čtenáře a navíc doprava zdarma

O nevyřáděném dědečkovi – aneb co se stane, když své dědu přestěhujete do města

Kniha „O nevyřáděném dědečkovi“ od Aleny Kastnerové vypráví o docela obyčejném dědečkovi poklidně žijícím ve své chaloupce. Šťastný dědeček si popíjel turka s rumem a čůral na hnůj. Nic mu tak zde nescházelo. Tuhle přijela hodná snacha a přestěhovala ho k nim do městského paneláku. Prý pro jeho dobro. Stal se z něj neobyčejný dědeček, který si vzpomněl na své dávné dětství, kdy jako malý kluk dělal lumpárny. Vrátil se tak do svých dětských let, a začal sáňkovat na aktovce, pouštět vánoční kapry zpět do řeky, nebo chodit v noci na hřbitov. Jenže každou činnost doprovázel nečekaný spád událostí….

Tři banány – napínavé dobrodružství na Pohádkové planetě

V našem vesmíru se nachází Pohádková planeta. Na ní se však dostanou pouze ti, kteří nezapomínají na pohádky. Nepotřebují ani raketu, ale stačí jim obyčejný výtah, aby se na planetě ocitli. A co je sem vlastně láká? Bezpochyby to jsou neobvyklá, nečekaná a napínavá dobrodružství. Vše se jim snaží zkazit Černá paní. Bude výprava za třemi banány úspěšná?

Neznámí dinosauři – encyklopedie dinosaurů pro zvídavé

Po miliony let trvalo prehistorické období naší planety. Vystřídala se v něm nejpestřejší škála živočichů a rostlin v dějinách lidstva. Čas od času tak vědci objeví fosilní pozůstatky do té doby neznámých druhů. V knize „Neznámí dinosauři“ se tak dozvíte o 40 zástupcích dinosaurů nejrůznějších tvarů, velikostí i barev. Nechybí mezi nimi obří sauropodové, drobní opeřenci, dravci či býložravci. „Neznámí dinosauři“ je původní česká ilustrovaná encyklopedie s krátkými popisky a boxy se zajímavostmi. Nechte své děti proniknout do oboru kryptozoologie. Kdo ví, třeba se z nich stanou noví paleontologové.

Světoví Češi – pozoruhodné příběhy českých úspěchů

Komiksová kniha „Světoví Češi“ vám umožňuje nahlédnout do lidských osudů výjimečných osobností. Díky nim se otevřela nová cesta vývoje. Přečtěte si 27 příběhů pozoruhodných lidí v podobě umělců, vynálezců, vědců i podnikatelů. Jakým způsobem svého úspěchu dosáhli? S čím vším se museli potýkat a co jim osud přistavil do cesty? Byl jejich úspěch založen na dětském snu, nebo se k němu přichomýtli pouze náhodou? To vše se dozvíte v knize „Světoví Češi“.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Adventní kalendář do Vánoc: Co dělat den po dni

Adventní kalendář do Vánoc: Co dělat den po dni

1. 12. | 1 | Advent je tu! A Vánoce jsou tu od toho, abychom si je užily, takže no stres! Všechno nemusí být…

Jaký je milenec? Prozradí to tvar jeho zadku

Jaký je milenec? Prozradí to tvar jeho zadku

1. 12. | 1 | Chlap se vám buď líbí, nebo ne. A když nám zkříží cestu ten pravý, nevidíme napravo ani nalevo.…

Retro Vánoce: Jak jsme nakupovali v 70. a 80. letech?

Retro Vánoce: Jak jsme nakupovali v 70. a 80. letech?

30. 11. | Retro letí! Doba běží rychle dopředu a my si rádi připomínáme, co jsme tak milovali dřív a co nám…

Funguje vám intuice? Naučte se slyšet svůj vnitřní hlas

Funguje vám intuice? Naučte se slyšet svůj vnitřní hlas

30. 11. | Každý den děláme tisíce malých rozhodnutí, která ve výsledku formují celé naše osudy. Někteří…